Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bugarsko drzavljanstvo

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3487573 | Odgovora: 15718 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sony82
nis

Član broj: 334657
Poruke: 19
*.exe-net.net.



+2 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo02.03.2017. u 15:16 - pre 86 meseci
Citat:
dadisajo:
Jos uvek nista nisu poceli.A procitao sam na kajgana forum ima zaostalih i od 2013. Nas su zaboravili izgleda.

na dopunu sam od 25.11.2015.Morace da nas se sete uskoro,bar se tako nadam
 
Odgovor na temu

DM84
Nezaposlen
Nezaposlen

Član broj: 334131
Poruke: 20
*.dsl.sta.abo.bbox.fr.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo02.03.2017. u 20:37 - pre 86 meseci
Pozdrav drug mi je predao u dabc dokumenta krajem oktobra i sad kad proveravamo status piše otkaz jel to znak da su ga odbili, ako neko zna neka odgovori da se nenadamo više. Hvala
 
Odgovor na temu

Ivan.ch
Jos malo i stizem

Član broj: 335023
Poruke: 56
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo02.03.2017. u 20:47 - pre 86 meseci
Ja sam predao u novembru...i sad idem za koji dan da predam za intervju. Sta je imao od papira za dokazivanje porekla?
 
Odgovor na temu

izvrnuta torta
Nis

Član broj: 193721
Poruke: 550
*.exe-net.net.



+48 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo03.03.2017. u 00:08 - pre 86 meseci
Kad si predao u novembru? Jel ti potpisan proishod? Ja sam predao 14.novembra i jos nije potpisano, na makedonskom forumu kazu da je potpisano do 30.09.2016.

Jel ces u Sofiji da predajes za intervju?
 
Odgovor na temu

Ivan.ch
Jos malo i stizem

Član broj: 335023
Poruke: 56
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo03.03.2017. u 00:18 - pre 86 meseci
Drugog novembra. Pa pise da je odobreno...proces na izdavanje...stoji vec mesec dana. Cuo sam se sa posrednikom...kaze da treba da podignem i da spremim lekarski i ostalo...pa sam sve spremio...i sledece nedelje bi isao u Sofiju. Pa videcu sa njim tamo...da li da predajem tamo ili u Beogradu. Vidim da se sad zakazuje za polovinu 2018...sto je katastrofa
 
Odgovor na temu

izvrnuta torta
Nis

Član broj: 193721
Poruke: 550
*.exe-net.net.



+48 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo03.03.2017. u 08:59 - pre 86 meseci
To sto pise da je odobreno ne znaci i da je potpisano, treba to diirektor njihov da potpise. Nek ti proveri posrednik, ja mislim da jos nije stigao novembar na potpis. Da ti se ne desi kao nekima da odes tamo , a ono nije gotovo.

I ja se razmisljam gde cu posle za dokumenta, nisam pametan uopste.
 
Odgovor na temu

bubi34
trgovac
privatna
Beograd

Član broj: 335697
Poruke: 250
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo03.03.2017. u 20:47 - pre 86 meseci
Da se ubacim za potpisivanje uverenja cekala sam tri i po meseca za potpis... posrednik neki ti proveri dal je spusteno uverenje i potpisano na pisarnici. Ja sam podigla uverenje i zakazala intervju u Beogradu . Imam zakazano za 15.03 sada ...jel u Sofiji intervju se ceka godinu dana ...
 
Odgovor na temu

Nikol84
Komaromi Eleonora
Ne radim
Nema

Član broj: 335829
Poruke: 21
*.ftth.abo.bbox.fr.



+4 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 08:48 - pre 86 meseci
http://news.bnt.bg/bg/a/akhchieva
 
Odgovor na temu

vojkanche

Član broj: 335134
Poruke: 458
5.57.75.*



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 13:30 - pre 86 meseci
pojavio se nivi status PROVERKA OD VICEPREZIDENTA,e sad će bude čekanje,ima li ko da je prošo finalnu u skorije vreme i do kad je bio na finalnu
 
Odgovor na temu

dobrivoje85
Kragujevac

Član broj: 331099
Poruke: 178
212.200.247.*



+14 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 13:46 - pre 86 meseci
I ja sam sad procitao na makedonskom forumu, neko je izbacio sliku sa tim statusom.Koliko ce da se ceka, i da li ce svako da ide na proveru kod viceprezidenta, nemam pojma.
 
Odgovor na temu

Davor Badrov




Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 17:18 - pre 86 meseci
Postoji i dobijanje Bugarskog drzavljanstva i pasosa na potpuno jedan drugaciji nacin.
U kontaku sam sa prijateljem iz djetinjstva koji poznaje covjeka koji moze da zavrsi
uredno i potpuno legalno drzavljanstvo bugarske bez intervjua i dokazivanja o porijeklu
i bez poznavanja bugarskog jezika i polaganja istog pred komisijom,cjena je dosta
realna i veoma povoljna s time da naglasim da vam niko ne uzima pare unaprijed
vi dajete sliku vasih podataka iz pasosa bez slike naravno da taj dio ne bi bio
zloupotrebljen i vrsi se provjera da li mozete u postupak ukoliko niste nigdje krivicno
gonjeni i kaznjavani pa poslije toga ide postupak koji traje deset dana gdje se nalazite
sa licem i na licu mjesta idete na sajt ministarstva pravosudja Bugarske na kom se
ukucavaju vasi podaci a lice koje vam je posrednik vec je pribaviilo svu potrebnu
dokumentaciju posjeduje i broj pin koji se ukucava na sajtu i izlazi vase ime sa naznakom
da ste tog i tog datuma podnijeli zahtjev za pridruzivanje i da je vasa molba usvojena
fakticki taj papir koji vam on pokaze uz sve pecate originalne iz pravosudja dokaz su
da imate validno uvjerenje i ukaz o tome da ste proglasom viceprecjednika postali
drzavljanin Bugarske. Nakon ove provjere vi placate pola iznosa i poslije nekoliko dana
dobijate poziv za dolazak po pasos u ambasadu Bugarske u Beogradu. Nakon uzimanja
originalnog i potpuno ispravnog pasosa postaje vlasnik dvojnog drzavljanstva i napomjena
je da ovaj pasos kao i uredan pasos Srbije uvijek morate nositi sa sobom zajedno.
Nakon toga se izvrsi placanje preostalog dijela po dogovoru i to je cijela stvar.
Da li je iko od vas ikada imao ovakvu priliku i da li moze da kaze nesto o ovome i molio
bi da kompetetni ostave svoj komentar na moj iskaz. hvala i veliki pozdrav svima.
 
Odgovor na temu

Ivan.ch
Jos malo i stizem

Član broj: 335023
Poruke: 56
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 17:26 - pre 86 meseci
Vodi racuna debelo. Milion slucajeva i slicnih situacija sam cuo..i sve prevaranti. Ne znam kakav odnos imas sa tim drugom...al ako ti garantuje i "bez novca unapred"...onda pokusaj. Pare nikako unapred...pa ni njemu!
 
Odgovor na temu

Davor Badrov




Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 19:06 - pre 86 meseci
kaze da mu je trazio pola para tek kad mu je dokazao ulaskom na zvanicni sajt ministarstva pravosudja bugarske gde je
posle ukucavanja sifre pin koda i posle unosenja njegovih podataka jmbg izaslo njegove ime na spisku drzavljana bugarske
to jest da je molba predata tad i tad pa da je prosla tad i tad i to sve uz prilozene pecate i papire msm da je rekao i to da
je u dosta primeraka ne samo jedan,posle toga mu je platio i sad ceka par dana i dalje su u kontaktu da mu jave kad da
dodje po pasos u ambasadu Bugarske,pasos se podize u ambasadi i posle toga treba da ga isplati ostali deo novca.
 
Odgovor na temu

izvrnuta torta
Nis

Član broj: 193721
Poruke: 550
*.exe-net.net.



+48 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 19:27 - pre 86 meseci
I kolko kosta to zadovoljstvo ako nije tajna? Mada mi sve ovo deluje kao bajka neka.
 
Odgovor na temu

bubi34
trgovac
privatna
Beograd

Član broj: 335697
Poruke: 250
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 19:32 - pre 86 meseci
Da deluje kao bajka bas tako... al eto mi koji smo dobili uverenja i prolazimo sada intervju ulazimo u proces drzavljanstva.. mi smo pola posla zavrsili jedino ako moze taj lik da nam ubrza postupak dobijanja ukaza da ne cekamo godinu dana...ako vec ceo proces moze tako da uradi ...
 
Odgovor na temu

Ivan.ch
Jos malo i stizem

Član broj: 335023
Poruke: 56
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 19:42 - pre 86 meseci
To bi bilooo odlicnoooo👍
 
Odgovor na temu

Davor Badrov




Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 19:43 - pre 86 meseci
1500 eura po dobijanju drzavljanstva 750
po dobijanju pasosa jos 750
 
Odgovor na temu

Ivan.ch
Jos malo i stizem

Član broj: 335023
Poruke: 56
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 19:44 - pre 86 meseci
Citat:
Davor Badrov :
kaze da mu je trazio pola para tek kad mu je dokazao ulaskom na zvanicni sajt ministarstva pravosudja bugarske gde je
posle ukucavanja sifre pin koda i posle unosenja njegovih podataka jmbg izaslo njegove ime na spisku drzavljana bugarske
to jest da je molba predata tad i tad pa da je prosla tad i tad i to sve uz prilozene pecate i papire msm da je rekao i to da
je u dosta primeraka ne samo jedan,posle toga mu je platio i sad ceka par dana i dalje su u kontaktu da mu jave kad da
dodje po pasos u ambasadu Bugarske,pasos se podize u ambasadi i posle toga treba da ga isplati ostali deo novca.

Ti sacekaj da vidis kad bude dobio...pa ako ti garantuje...ali ja pare unapred ne bih dao.
 
Odgovor na temu

Ivan.ch
Jos malo i stizem

Član broj: 335023
Poruke: 56
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 19:49 - pre 86 meseci
Citat:
Davor Badrov :
1500 eura po dobijanju drzavljanstva 750
po dobijanju pasosa jos 750

Raspitaj se da li moze da nam ubrza...pa mozemo da se organizujemo i nadjemo...pa da vidimo sta i kako.
 
Odgovor na temu

Davor Badrov




Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 19:50 - pre 86 meseci
Nije mi jasno kakvo je to svedocenje od strane pogranicnih porodica
to stoji da je doneseno 2014 godine... o cemu se tu radi ?
Recimo da postoji nesto sto ne mogu da provere po pitanju po rekla
a to je kada su odrejene lokacije ne postojece srusene nestale za
vreme rata i spisku ljudi koji je ziveo na tim mestima se ne moze prici
pa onda se trazi svedocenje od strane pogranicnih porodica ciji clan
ili clanovi svojim potpisom garantuju za lice.
To mu je odgovorio kada ga je pitao kako ce za poreklo da dokaze
kada nikada nije ziveo niti bio ikada na prostoru Bugarske.
Ili lik zaista moze da zavrsi posao ili je u pitanju opasna manipulacija
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3487573 | Odgovora: 15718 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.