Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mig33 na VIP mrezi - podesavanje!?!

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: mig33 na VIP mrezi - podesavanje!?!

[ Pregleda: 6740 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vukasindj
VuKaSiNDj
Novi Sad, SRB

Član broj: 79663
Poruke: 12
91.150.99.*



Profil

icon mig33 na VIP mrezi - podesavanje!?!20.07.2007. u 23:09 - pre 203 meseci
Imam VELIKI problem da namestim telefon da mi radi program mig33 na VIPu!
Zvao sam ih oni kazu sve je ok, a kontam da me nisu ni razumeli!
Ono sto sam primetio da mi na Telenoru sve lepo radi a na Vipu ne i da kad uzmme Telenor podesavanja on ima posebno APN podesavanje a Vip to nema... Kada sam sam budzio u Vipu program je krenuo dalje sa logovanjem ali je na kraju opet privaio da nesto niej dobro podeseno...
Ja imam NOKIA 6230i pa ako neko moze da mi pomogne hvala MNOGOOOO!
 
Odgovor na temu

BioSQUAD
BioSQUAD

Član broj: 70379
Poruke: 566
212.200.126.*



Profil

icon Re: mig33 na VIP mrezi - podesavanje!?!21.07.2007. u 00:02 - pre 203 meseci
Ti sigurno imas problema sa podesavanjem GPRS u VIP. Nije drugi problem u pitanju. Mig33 radi super sa svim mrezama ako je podeseno dobro gprs.
Samsung Note II # iPhone 5 user
 
Odgovor na temu

vukasindj
VuKaSiNDj
Novi Sad, SRB

Član broj: 79663
Poruke: 12
91.150.99.*



Profil

icon Re: mig33 na VIP mrezi - podesavanje!?!21.07.2007. u 00:19 - pre 203 meseci
pa znam to i ja kazem ali je pdeosen onako kako ONI kazu
a ja akzem da terba jos APN dodatno napraviti samo kad unesem njihove parametre opet pokazuje gresku a na ostalim rmezama mi super radi...
 
Odgovor na temu

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: mig33 na VIP mrezi - podesavanje!?!21.07.2007. u 10:12 - pre 203 meseci
A da li se "kačiš" na Vipovu mrežu ili na Telekomovu? Meni GPRS pravi problema na Vipu, tako da savetujem Telekom (YUG-03).
Nisi nam rekao da li imaš problem samo sa migom ili sa konekcijom uopšte...
( /)
( . .)
C('')('')
 
Odgovor na temu

Majstorov
Velimir Majstorov
White Hat Security Serbia
Majstorov.Info
Bela Crkva & Zemun

Član broj: 46666
Poruke: 53
82.117.206.193

Sajt: www.facebook.com/majstoro..


+1 Profil

icon Re: mig33 na VIP mrezi - podesavanje!?!21.07.2007. u 10:23 - pre 203 meseci
Meni mig33 radi bez problem na VIP-u. Cak sta vise radi i brze.
Bitna su ti podesavanja.
Ne znam da li si upucen ali na Nokiji imas vise podesavanja za internet.

Evo mog saveta...
- Proveri u Connectivity > Packet data da li ti je APN vipmobile
- Proveri da li ti u Opstim podesavanjima stavljena VIP mobile konfiguracija
- Napravi rucno APN u Personal accounts i opstim podesavanjima
Ako si to sve uradio, idi na opsta podesavanja pa Activ. default in all apps.

p.s. jos jedna stvar, pogledaj da li ti je dobro podesen Application access na instaliranoj java aplikaciji...

Toliko od mene... ;)
"I`m n0t a hacker! I just using google and forums to improve security and learn how
to! " - l4m3 1999.
 
Odgovor na temu

vukasindj
VuKaSiNDj
Novi Sad, SRB

Član broj: 79663
Poruke: 12
91.150.99.*



Profil

icon Re: mig33 na VIP mrezi - podesavanje!?!21.07.2007. u 13:42 - pre 203 meseci
sve sto ste vi rekali sve sam ja to probao ali nece :(
da li neko od vas koristi mig33 na vipoovoj mrezi?
Inace neko je rekao za Telekomovu mrezu, da koristim tu mrezu kad sam na Vipu!
 
Odgovor na temu

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: mig33 na VIP mrezi - podesavanje!?!21.07.2007. u 14:07 - pre 203 meseci
Citat:
vukasindj: Inace neko je rekao za Telekomovu mrezu, da koristim tu mrezu kad sam na Vipu!

Ja sam rekao. Vip ima nacionalni roaming sa Telekomom. Ručno izaberi Telekomovu YUG-03 mrežu umesto Vipove YUG-05 mreže. Vip kartica ti to dopušta.
Ako ne umeš ili ne znaš o čemu pričam, pretraži forum, naćićeš odrgovor.

Edit: Za početak pročitaj http://www.elitesecurity.org/t266117-3#1646134

[Ovu poruku je menjao ptiki dana 21.07.2007. u 17:50 GMT+1]
( /)
( . .)
C('')('')
 
Odgovor na temu

vukasindj
VuKaSiNDj
Novi Sad, SRB

Član broj: 79663
Poruke: 12
91.150.99.*



Profil

icon Re: mig33 na VIP mrezi - podesavanje!?!21.07.2007. u 18:29 - pre 203 meseci
ma sve to znam... :)
ja i koristim telekomov roaming sve vreme i NISTA!!!
Moram ponovo da probamd a iznjakam da napravim sam taj APN kao poseban... Vidim da telenor to ima posebno i sve radi...
 
Odgovor na temu

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: mig33 na VIP mrezi - podesavanje!?!22.07.2007. u 15:40 - pre 203 meseci
Ja sam koristio mig33 sa 064 i sa 063 karticom i sada kada sam procitao ovu temu, namerno sam ubacio Vip karticu da vidim o cemu se radi. I ni meni mig33 nije radio sa Vip karticom! Zatim sam vratio svoju 064 karticu u telefon, ali kroz nekoliko sati sati opet sam ubacio Vip karticu jer sam bio znatizeljan i hteo da pokusam da nesto podesim... i sacekalo me je iznenadjenje... ovaj put mig33 je radio sa Vip karticom! Hocu da napomenem da nisam ni otvorio podesavanja za gprs, a kamo li menjao!

Druga, BITNIJA STVAR:

Ja i svi moji prijatelji smo jos pre oko 2 godine prestali da koristimo mig33. Zasto? Zato sto smo poceli da koristimo nesto pouzdanije tj. Mxit. Ako mig33 koritite da biste chatovali u chat sobama sa napaljenim srednjoskolcima i osnovcima, onda tamo i ostanite jer toga u Mxitu nema. Mxit vam moze sluziti samo za odlicnu komunikaciju sa prijateljima koje ste dodali. Nema veze da li su vasi prijatelji online ili offline jer u mxitu ostaju offline poruke sve dok ih vas prijatelj ne procita. Velika prednost je i to da se Mxit uvek konektuje iz prive i nikada ne puca veza cak i kada koristite bedni m:ts-vo gprs
Web site: www.mxit.com
Wap site za download: www.mxit.co.za/wap

P.S. Samsung losiji modeli ce imati problema!

I jos jedna aplikacija koju preporucujem i koja koristi Gmail tj. Google Talk je GoTalkMobile. Ima cak i opcije minimize, maximize tako da mozete korititi vas mobilni potpuno normalno, a ostati konektovani na Google Talk. Za one koji nemaju telefone sa vecom rezolucijom ekrana (vecom od 160x128) preporucujem Standard verziju umesto Premium verzije jer su identicne po funkcijama, samo sto je izgled drugaciji malo i kod telefona sa manjom rezolucijom Premium verzija ima prevelika slova.
Web site: www.gotalkmobile.com
Wap site za download: www.wap.gotalkmobile.com

[Ovu poruku je menjao enthusy dana 22.07.2007. u 19:30 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: mig33 na VIP mrezi - podesavanje!?!

[ Pregleda: 6740 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.