Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova

[es] :: Office :: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova

[ Pregleda: 7695 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

webmaster1
Luka Pilipovic
BG

Član broj: 24183
Poruke: 302
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 160820372
Sajt: www.montenegro-sea.com


Profil

icon [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 09:17 - pre 203 meseci
Imam Outlook Express 6 i jednom prilikom se zablokirao, i nakon restrartovanja racunara inbox je prazan, a na destinaciji gde inace skladisti fajlove se nalazi inbox.dbx fajl malo veci od 2 gb. Kako da povratim izgubljene fajlove?
Privatni smeštaj u Crnoj Gori
www.montenegro-sea.com.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 09:22 - pre 203 meseci
Iskopiraj prvo taj fajl negde na sigurno. Izbriši onda taj inbox fajl na lokaciji gde je sada; nakon toga bi outlook trebao da automatski kreira novi inbox fajl kada ga ponovo pokreneš; zatvori outlook i vrati onaj od 2GB ponovo na tu lokaciju tako što ćeš da ga iskopiraš preko novog inbox fajla (trebalo bi da imaju identično ime). Ponovo pokreni outlook i/ili restartuj Windows pre toga i trebalo bi da upali.
 
Odgovor na temu

webmaster1
Luka Pilipovic
BG

Član broj: 24183
Poruke: 302
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 160820372
Sajt: www.montenegro-sea.com


Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 09:28 - pre 203 meseci
probao ..i to nece.. dalje..ideje ?
Privatni smeštaj u Crnoj Gori
www.montenegro-sea.com.
 
Odgovor na temu

markantz

Član broj: 8338
Poruke: 599
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 09:40 - pre 203 meseci
Iskopiraj prvo taj fajl negde na sigurno. Izbriši onda taj inbox fajl na lokaciji gde je sada; nakon toga bi outlook trebao da automatski kreira novi inbox fajl kada ga ponovo pokreneš. Zatim importuj taj 2GB fajl. File\Import\Messages...

Pozdrav
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.adsl.verat.net.



+4 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 09:46 - pre 203 meseci
Prvo si pogresio to sto ti je vazno a nemas bekap.2gb je ogromna baza za opustenciju
koju si sebi dozvolio.Dosta kritike i probaj sa system restore 1h pre te blokade.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 10:04 - pre 203 meseci
Ne koristim system restore ali koliko sam upoznat on ne može da pomogne u ovom slučaju. Probaj eventualno preko nekog programa za rad sa mail-ovima da izvučeš poruke iz outlook-a, mada ne verujem da će uspeti.

Kreni ponovo da skidaš mail-ove sa gmail-a ili odakle si već skidao.
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.adsl.verat.net.



+4 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 10:09 - pre 203 meseci
I dalje ostajem pri system restor-u.
Vratice sve pre tog vremena sta je bilo u autluku.Za to i sluzi.Nerazumem kako mislis
da ne moze.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

vipp

Član broj: 21093
Poruke: 113
*.procreditbank.co.yu.



+2 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 11:01 - pre 203 meseci
Outlook nece da radi ako imas 2GB Inbox.Ali mozes da imas neki drugi folder od 2GB.Probaj da napravis u Outlooku-u folder npr. Inbox_Old i u njega prevuci samo jedan neki bilo koji mail,onda zatvori Outlook,idi u folder gde se nalaze mailovi izbrisi Inbox_Old i reimenuj Inbox od 2GB u Inbox_Old.Startuj Outlook i trebalo bi da imas novi prazan inbox i Inbox_Old sa mailovima.
Ako to ne radi onda moras da odradis Repair tog Inbox-a sa nekim programom kao npr. Advanced Outlook Express Repair
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 11:08 - pre 203 meseci
@dekster2
System restore ne pamti sve promene svakog fajla. Može da pomogne ako instaliraš neki program pa ti on napravi probleme, ti uradiš system restore i on vrati na prošlo stanje. Ključne tačke se prave nakon instlacije ili brisanja programa, a ne nakon izmene bilo kod fajla.
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.adsl.verat.net.



+4 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 11:14 - pre 203 meseci
@mmwc
Pa da li ce unistiti win da proba i spasi se ili tvrdis i ostavis ga bez podataka.taj fajl ili foder od
dva gigaje dovoljno veliki da je tu vec duze vreme.a ne od pre 2h od kada je dobio problem.
Ako si toliko samouveren ok,mada nemislim da si upravu jer mi zvucis teoretski a ne prakticno.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 11:22 - pre 203 meseci
Malo smo otišli van teme ali dobro...
Uzmimo ovako. Taj fajl ima recimo godinu dana na računaru i svaki dan se menja jer redovno skida poruke. To znači da bi system restore morao svakog dana da pravi po 2GB samo za taj fajl. Trebao bi ti hard disk od ko zna koliko TB da bi sve to tako uspelo. System Restore nije isto što i redovan backup podataka!
Ako ne veruješ, probaj kod sebe, a voleo bih i autor teme da se oglasi po pitanju spašavanja fajla preko system restore opcije.
 
Odgovor na temu

vipp

Član broj: 21093
Poruke: 113
*.procreditbank.co.yu.



+2 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 11:31 - pre 203 meseci
Samo da kazem da ovu proceduru radim userima u firmi skoro svakog dana.
I da ,system restore nece vratiti podatke
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.adsl.verat.net.



+4 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 11:34 - pre 203 meseci
@mmwc
Mislim da komentar nije van teme jer se odnosi na pokusaj da spasi podatke ali posto se ti postavljas
u poziciju sila i zakon neka ti je .Nisi odgovorio-DA LI CE UPROPASTITI WIN AKO PROBA.
I nevidim sta je tu lose posto niko nedaje druge opcije.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.adsl.verat.net.



+4 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 11:54 - pre 203 meseci
@vipp

Mislis nista. Bolje nista nego nesto.Ok terajte svoja ubedjenja.
dekster2 of
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 11:58 - pre 203 meseci
Očigledno me ne poznaješ dobro kada tako kažeš. Voleo bih da proba i kaže da li je uspeo (iako sam 99% da tako neće uspeti zbor razloga koje sam naveo u prošlom postu). Kažem ti još jednom, napravi kod sebe sličnu situaciju pa probaj dok se autor teme ne javi.
 
Odgovor na temu

vipp

Član broj: 21093
Poruke: 113
*.procreditbank.co.yu.



+2 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 11:59 - pre 203 meseci
Ma opusteno, napisao sam gore coveku kako da resi problem i to je to tako da nema smisla vise da razglabamo...
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.adsl.verat.net.



+4 Profil

icon Re: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova17.07.2007. u 12:24 - pre 203 meseci
@mmwc
Javljam se ponovo posto si napisao da te nepoznajem,a svuci mi da si se uvredio
pa nebih da tako ostane,pa ovim postom s izvinjavam ako je mozda tako.
Skeptik sam,a ne inadzija zbog recimo jedne situacije mada je to van teme.
Radim virtualni win sa vmware workstation,tip kod koga sam to radio zove drugara
da li moze (zove ga MENSA) tip kaze sto neuzmes microsoftov virtual win,ono najbolje
sto nisam uradio kod tog coveka uradim kuci da probam kod sebe i napravim takvo sr...
da sam izbacio mogucnost da vise ikada instaliram program koji funkcionise besprekorno.
On j savetovao ,ima ispred imena mr-dr-doc ali nema prakse i prica napamet.Njegov proimer
sam samo naveo,pa je mozda zvucalo da imam nesto linco protiv tebe.sory.
Ali @viip (MENSA) resio coveku problem,mada sam ocekivao da se licno oglasi onaj koji
je postavio temu pa da se memorise problem za ubuduce.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: [Outlook] Nestao mi ja inbox 2GB izgubljenih fajlova

[ Pregleda: 7695 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.