Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

masina za pranje sudova MIDEA

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: masina za pranje sudova MIDEA

[ Pregleda: 18147 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gocab
gorica betic

Član broj: 150642
Poruke: 7
*.beotel.net.



Profil

icon masina za pranje sudova MIDEA03.07.2007. u 21:57 - pre 204 meseci
posedjem masinu za pranje sudova MIDEA ( 12 osoba, digitalna ) od pre 8 meseci, tokom zadnjih par puta koriscenja, nakon sto masina uzme vodu, prestane da radi. Kada je otvorim, deo gde se nalazi filter je puno vode. nakon sto vodu iscrpem sindjerom, masina po ponovnom startovanju normalno radi. Iskljucena je mogucnost zapusenja fltera jer ga redovno cistim.
Da li se neko sretao sa istim ili slicnim problemom i da li neko moze da me posavetuje sta i kako da uradim?
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4618
89.216.195.*



+312 Profil

icon Re: masina za pranje sudova MIDEA04.07.2007. u 09:19 - pre 204 meseci
Malo podataka, da li ta voda koju vadis sundjerom, bude u masini pre startovanja? Lici mi da mozda propusta ventil cistu vodu ili se vraca voda iz sudopere/kanalizacije? Ako mozes daj vise podataka, verovatno je neka glupost. Iako je ,,Midea,, rano je za majstora a valjda je i u garanciji?
 
Odgovor na temu

gocab
gorica betic

Član broj: 150642
Poruke: 7
195.252.85.*



Profil

icon Re: masina za pranje sudova MIDEA04.07.2007. u 12:23 - pre 204 meseci
Tu se uvek nalazi malo vode na dnu (rekli su mi da tako treba), ali kad pustim masinu, ona radi par sekundi i pocne da zuji. posto je otvorim, taj deo gde je resetka (filter), pretpostavljam i odvod je pun sa vodom, kao da ta voda ne odlazi u kanalizaciju i zbog toga masina staje sa radom. Takodje, ne znam da li u posudi za so treba da se nalazi voda. Kad je otvorim da proverim da li ima soli, ona je puna sa vodom?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: masina za pranje sudova MIDEA04.07.2007. u 12:58 - pre 204 meseci
U posudi za so mora da se nalazi voda, i u kucistu filtera mora da se nalazi voda...

Meni iz tvog opisa ne izgleda kao da imas problem sa vodom.
Pokusaj da pustis masinu na neke kratki program, recimo ispiranje i pusti da zavrsi ceo ciklus...
Potrudi se da malo detaljnije opises problem.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

gocab
gorica betic

Član broj: 150642
Poruke: 7
*.beotel.net.



Profil

icon Re: masina za pranje sudova MIDEA06.07.2007. u 11:20 - pre 204 meseci
Pustila sam masinu, radi. Pre nego sto mi se desavalo to sa vodom, masinu nisam ukljucivala oko mesec dana. Mozda je zbog toga? U svakom slucaju, hvala na informacijama. Pozdrav!
 
Odgovor na temu

cerebrum
Nis

Član broj: 29046
Poruke: 33
*.eunet.yu.

Sajt: www.botfortravian.com


Profil

icon Re: masina za pranje sudova MIDEA12.10.2007. u 14:09 - pre 201 meseci
I ja imam slicnu mideu za 8 osoba. Problem mi se desio posle selidbe kada sam hteo da je startujem (posle 3 meseca ne upotrebe) pocela je voda iz nje da curi a masina bi stalno pokusavala da izvuce vodu koje nije bilo. Naravno pozvao sam servis i oni su konstatovali da mi curi voda iz motora i da mora da se menja motor posto je zaliven u plastiku i ne moze da se otvori. E ta majstorija ce da me kosta 10000-10500 din koje nemam. Ima li neko predlog sta da radim.
 
Odgovor na temu

Alexa01
Zemun

Član broj: 111161
Poruke: 107
89.216.37.*



Profil

icon Re: masina za pranje sudova MIDEA17.10.2007. u 18:43 - pre 201 meseci
Kojih 10000???!!! Pa oni nisu normalni!!! Posalji model masine, pa cu probati da se informisem oko cene pumpe, a ugradnju moze da uradi bilo ko, ko je malo vicniji sa alatom (naravno uz par mojih instrukcija).

@ gocab - da to je upravo problem sa masinama za pranje sudova koje se koriste neko vreme.


Pozdrav.
Ko hoce - ima nacina,
Ko nece - ima razloga.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: masina za pranje sudova MIDEA

[ Pregleda: 18147 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.