Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković - legenda!

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 396911 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 15:33 - pre 105 meseci
Braksi, kome je zivotni san da bude najtrol na forumu nasao za shodno da komentarise o necijoj inteligenciji. To sto je usput i obican transverstit, to nije mnogo vazno za temu, ali cisto da se spomene. Povremeno ce spomenuti kako je ekonomista, ali verovatno svoj posao kasijera u McDonald's-u smatra ozbiljnom ekonomijom.

[Ovu poruku je menjao 2012 dana 23.08.2015. u 16:43 GMT+1]
 
+1

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 17:13 - pre 105 meseci
Citat:
2012:
Prepisivanje citata iz Vikipedije ne predstavlja znanje diskutanat vec pokazuje odsustvo znanja i time samog diskutanta cini nekvalifikovanim za diskusiju. Ma koliko se trudio da dokazes da velika kolicina informacija na Vikipediji predstavlja tvoje znanje to jednostavno nije tako. Normalno, naci ces ti istomisljenike, to ja ne sporim, ali to opet ne pokazuje tvoje znanje vec pokazuje da vise vas nemate znanja ili u prevodu neuki ste.
Takodje nije tacno da ja preispitujem sve, a jos manje svakoga, ali kad primetim da sagovornik ne zna osnovne stvari i da u startu mesa babe i zabe, onda nije na odmet preispitati poznavanje osnovnih stvari. Nije moguce da neko ima problema sa razumevanjem osnovnih stvari, a da je "potkovan" znanjem iz naprednijih oblasti. Iz tog razloga prvo se proveri osnovno poznavanje materije, a onda se sagovornik razvrsta u odredjenu grupu prema stepenu znanja koje poseduje. Tako sam ja tom metodom utvrdio za tebe da si veoma tanak sa znanjem i zbog toga te uvek pitam da li je to sto pises iz tvoje glave ili mi kopiras Vikipediju.
Ja ne mogu pitati Vladda (na primer) da li mi citira Vikipediju kad se vidi da covek pise iz svoje glave ili da pitam Dimkovica ili jos stotinu drugih, kad se vidi da ljudi pisu iz svojih glave i da savrseno dobro znaju sta su napisali i zbog cega su to napisali.
Recimo Coyot je veoma kvalitetan diskutant i ja sad da ga uvredim pitanjem da li je to sto pise njegovo znanje, to nema smisla. Tacno je da on malo podjjebava sa strane, ali takva mu narav.
Ali kada neko ne moze u tri-cetiri reci da objasni sta je trol, vac linkuje Vikipediju, onda tu nema ni govora o ozbiljnoj osobi.
Znam da ce citanje i razumevanje ovog teksta tebi naneti odredjenu bol u predelu cela, sa blagim ziganjem u predelu temena, ali jebbiga takva ti je sudbina.


Znanje iz nakih oblasti mi je slabije iz drugih jače. Nemam problem to da priznam kao što imaju niki članovi kiji sve znaju i glume experte u svim oblastima.
Koliki si ti egoista 2012. Da je to bilo u cilju sitnog podebavanja pa da te razumem ali, ja mislim da si ti ubedjen da ću ja imati problem da pročitam i procesuiram gluposti koje si napisao.
Prvo to što si napisao nema veza sa realnim stanjem stvari i sa sporom oko citata sa vikipedije i ti to znaš.
Drugo ovo za trola što pominješ to je druga osoba gospdine 2012. Nisam ja postavio tu temu i nisi od mene tražio da ti opšem svojim rečima šta je trol.
Ipak moram priznati vašu dominantnost u proseravanju na forumu. Mnogo duže to radiš od mene. To je bitan segment tvog života već godinama i glupo bi bilo da se ja koji sam na društvenim mrežama tek koji mesec sad takmičim u tome sa tobom. Inače ja forum posećujem iz drugih razloga uglavnom al, eto ponese i mene ponekad. Šta ću.
 
+1

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4618
*.dynamic.mbb.telenor.rs.



+312 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 17:21 - pre 105 meseci
Ajde malo prognoze za veceras, 1:0 za Fed. pa 1:1 i ondak 2:1 za Dzokera.
 
0

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4618
*.dynamic.mbb.telenor.rs.



+312 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 19:57 - pre 105 meseci
Za malo.
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 20:09 - pre 105 meseci
Nema,ovakva igra ne prilici broju jedan.Ne protiv ovog kompleksasa koji na duplu servis gresku gadja skupljaca lopte,i zenice koja cupka kao da ce se upiskiti,

nego protiv onog francuza,dolgopolova.Ima velike oscilacije u igri,a danas? Coveku cak ni faca nije bila na mestu.Sve u svemu,da je izgurao 4:4 u drugom setu,dobio bi treci.

Federer na duze vise nema snage,a danas da ga je ssralo,vala jeste.Morace Nole da poradi na sebi.
 
+1

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 20:12 - pre 105 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina: Nema,ovakva igra ne prilici broju jedan.Ne protiv ovog kompleksasa koji na duplu servis gresku gadja skupljaca lopte,i zenice koja cupka kao da ce se upiskiti,

nego protiv onog francuza,dolgopolova.Ima velike oscilacije u igri,a danas? Coveku cak ni faca nije bila na mestu.Sve u svemu,da je izgurao 4:4 u drugom setu,dobio bi treci.

Federer na duze vise nema snage,a danas da ga je ssralo,vala jeste.Morace Nole da poradi na sebi.


ma nemoj !

uskopistio si se od kad je Djokovic bio u Hrvatskoj i od tada ga mrzis kao i jedan deo srboidne srpske javnosti.
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 20:16 - pre 105 meseci
Dolgopolov je Ukrajinac.
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 20:39 - pre 105 meseci
Citat:
Dolgopolov je Ukrajinac.

Jeste,a mec pre dolgopolova?Valjda je bio francuz?
 
+1

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 20:39 - pre 105 meseci
Mislim da je veliku glupost napravio prosle nedelje igrajuci i dubl. Svaki dan po dva meca a bez ikakve potrebe. I sad je bio kao neka troma baba a uz to ne napada vec neko vreme, skoro mesecima je tako. Samo spinovi do besvesti, bez ravnih jakih udaraca. Pa stalno salje kratke lopte koje je lako savladati i kontrolisati.

Imao je u svakom poenu na smrdin servis sansu ali sve salje u aut ili kratke lopte ili spore... a ni traga od napada, samo se bledo brani. Ni jednu brejk loptu nije imao u mecu!

Generalno je u nekoj krizi, ko zna zasto. Da nije tako dobro fizicki spreman tesko da bi zadrzao poziciju / ce zadrzati poziciju...

A neko je primetio, ja se slazem, da mu vise odgovara kad je mec sa tri dobijena seta a najvise ako se igra pet setova. Malo cudno ali nije netacno. Nekako mu treba par setova da se "zagreje" ili ja bih to nazvao "probudi", a snage ima uglavnom vise od drugih...

Kako god, jos uvek samo njih par moze da mu se bez problema suprostavi. A i tada je sam kriv za izgubljeni mec jer ne igraju bolje od njega nego on vise gresi.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+2

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 21:18 - pre 105 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina: Jeste,a mec pre dolgopolova?Valjda je bio francuz?


Citat:
Lavlja_Jazbina

nego protiv onog francuza,dolgopolova.


Da li neko zna o kome se radi i da li je Dolgopolov Francuz ili je Francuz onaj sto nije Dolgopolov? A dobro bi bilo i da utvrdimo ko je Ukrajinac.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 21:26 - pre 105 meseci
Citat:
test1234:
Za malo.



Vidim da si upucen u kladjenje, da li je ovaj poraz dosao kao posledica nosenja novih patika sa njegovim likom na jezicima?


Prvo mu je Murray "uzeo meru" (na proslom turniru), sad ga je Federer razbio, postavlja se pitanje da li je Nadal sledeci koji ce ga odrati.

Generalno, Djokovic igra sve slabije i slabije (cisto da vas informisem), a to nije lose za kladjenje.
 
+1

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 22:08 - pre 105 meseci
Ne igra on sve lošije
već jednostavno, takav mu je ciklus.

Prvih 7 meseci je držao visoku formu
sada mora malo da popusti da ne popucaju karike.

Kako se budu bližili završni turniri do kraja godine dizaće formu i
sve će ih očerupati ko ćurane.

Evo, sad na Jusi O-Penu
će se videti napredak u formi. Do finala ako izgubi najviše 1 set.

Pobednik Djole - kvota 2.10, idem sad odmah da uplatim tiket dok nisu rasprodali.
Kvota na Mareja 5
Federer 6
ubogi Nadal 9
prošlogodišnji pobednik Čilić 17, isto tako i Nišikori
a nesrećni Wawrinka 13.

Da li može nešto da se zaradi?
Može, na koga god od navedenih naleti
Nadal gubi
a biće solidna kvota na protivnika.

Samo pazite,
kocka je Djavo.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 23:26 - pre 105 meseci
Citat:
hotchimney: Ne igra on sve lošije
već jednostavno, takav mu je ciklus.

Prvih 7 meseci je držao visoku formu
sada mora malo da popusti da ne popucaju karike.

Kako se budu bližili završni turniri do kraja godine dizaće formu i
sve će ih očerupati ko ćurane.

Evo, sad na Jusi O-Penu
će se videti napredak u formi. Do finala ako izgubi najviše 1 set.

Pobednik Djole - kvota 2.10, idem sad odmah da uplatim tiket dok nisu rasprodali.


Da nisu patike krive za losu igru?

Samo jos da pitam da li si ozbiljan ili se salis.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 23:38 - pre 105 meseci
Ozbiljan sam onoliko koliko je sport kao igra ozbiljan. Ostalo je zezanje.
 
0

Nj_13

Član broj: 327354
*.customer.blic.net.



+26 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 23:51 - pre 105 meseci
Svaki ulazak u finale na velikim turnirima je uspjeh čak i za Novaka.Ove godine to je uradio na svih 9 (od 10 ),a pobjedio je šest puta.Neuspjeh je bio lani kad na ova dva turnira nije upao niti među osam.A ipak je očuvao čelnu poziciju sve do sada pa i dalje za u budućnost.Dobra stvar će biti ako i na US openu dogura u finale.Ali i polufinale mu učvršćuje No_1,što se može prihvatiti kao uspjeh.
Federer je ovaj turnir kompletno igrao odlično.A šta kad dođe na kraju godine London?
Sumnjam da će i na US openu dogurati daleko.To je ista tehnologija kao i kod Vavrenke. U Parizu,odigra fantastično a onda slijedi pola godine krize.
Realno je očekivati da če Novak do kraja godine igrati: USopen,Peking,Šangaj,Pariz i London,te osvojiti jednu do dvije titule.Jedan kiks i dva do tri solidna plasmana.To će mu donijeti 2 000 -3 000 poena što sa dosad osvojenim iznosi blizu 14 000.Drugi (očekujem Marej) teško da će imati 10 000.
Čestitam Novaku ako ovako odradi ovu sezonu.
 
+3

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.08.2015. u 23:54 - pre 105 meseci
Citat:
Marva:
Citat:
hotchimney: Ne igra on sve lošije
već jednostavno, takav mu je ciklus.

Prvih 7 meseci je držao visoku formu
sada mora malo da popusti da ne popucaju karike.

Kako se budu bližili završni turniri do kraja godine dizaće formu i
sve će ih očerupati ko ćurane.

Evo, sad na Jusi O-Penu
će se videti napredak u formi. Do finala ako izgubi najviše 1 set.

Pobednik Djole - kvota 2.10, idem sad odmah da uplatim tiket dok nisu rasprodali.


Da nisu patike krive za losu igru?

Samo jos da pitam da li si ozbiljan ili se salis.


udri Mujo u sargije.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!24.08.2015. u 00:02 - pre 105 meseci
Citat:
Braksi: udri Mujo u sargije.


Ko te je probudio?

 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!24.08.2015. u 09:03 - pre 105 meseci
.
Prikačeni fajlovi
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!24.08.2015. u 10:54 - pre 105 meseci
Novak se po meni mnogo trosi na raznim ne bas bitnim turnirima, a prosao je vrhunac karijere (za manje od dve godine imace 30).

Mislim da je on pravilno ukalkulisao da ce se Nadal povrediti, a da Marej ipak nije igrac njegovog ranga, jedino se zeznuo sa Federerom za kojeg je mislio da ce u penziju. Zato mu se na Sinsiju i otelo ono "osvojicu Sinsi kad se penzionise Federer".

Iscrpljivanje na raznim turnirima ucinice mu sve tezim i tezim da osvoji RG i Sinsi. Po meni to ne bi bio neuspeh, ali sam Novak tvrdi da mu je to cilj.

Sa dakle veoma zivim Federerom i indijancima tipa Berdih, Vavrinka pa i Nishikori, uvek neizvesnim Marijem, Novak ce ipak morati da bira turnire, jednostavno da resi sta mu je prioritet. Da li hoce da bude stalno prvi ili da osvoji jos nekoliko GS i eventualno taj Sinsinati...

Sto se tice broja GS secam se kad je Sampras stigao do 14 sto je 3 vise od Borgovih 11, ljudi su govorili da to vise niko nece stici nikad. Ali eto, rodio se Federer. No ni njegovih 17 ne izgleda nedostizno, jer Nadal ima cak 14 (mada je tesko verovati da ce se on vratiti u top formu, ali ako uspe mogao bi drmnuti jos 2-3 rg). Djokovic ako pobedi na USO to ce biti 10.

Nije dakle nemoguce.



 
+1

Nj_13

Član broj: 327354
*.customer.blic.net.



+26 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!24.08.2015. u 16:07 - pre 105 meseci
Citat:
Braksi: Novak se po meni mnogo trosi na raznim ne bas bitnim turnirima,..


Ugovorena obaveza je nastup na najmanje 16 turnira,s tim da od 9 ATP World Tour Masters 1000 može propustiti samo jedan.
4(Gr. Sl.2000)+8(1000)+1(London)+3(500)=16.Tako otprilike Novak radi već godinama.ATP World Tour 500 koje igra su obično Dubai,Peking i Basel.Ove godine odigrao je u januaru Doha(250) pa će moći preskočiti Basel.Dejvis kup se takođe računa.Lanjski nastup u Baselu se takođe računa iako je tamo došao da ljekarski opravda povredu i preda prvi meč bez izlaska na teren.Sa ovim ispade da ima 18 umjesto minimalnih 16.
Troicki je na primjer nastupio na 32 turnira ali ima 12 mečeva manje od Novaka.To je problem koji se može rješiti planskim ispadanjem sa nekih turnira u ranoj fazi.Sa 29,30..godina to će vjerovatno raditi.(Ovakve podatke u svom skladištu informacija krije genijalni Kojni2012)

Razni rekordi koji se kreiraju i definiraju u štampi služe za afirmaciju tenisa.Za profesionalce i njihove timove je prihod od nagrada primarni cilj.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 396911 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.