Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Email na godaddy ali hr domene

[es] :: Hosting :: Email na godaddy ali hr domene

[ Pregleda: 5314 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gospar1

Član broj: 143730
Poruke: 2
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Email na godaddy ali hr domene30.04.2007. u 09:38 - pre 206 meseci
Pozdrav,

Registrirao sam kod hrvatskog dns servisa www.naziv.hr domenu. ja bih sad zelio [email protected] email. kako to izvesti preko godaddya. Ja mogu na godaddy zakupiti hosting i onda ukazati hrvatskom dns servisu www.naziv.hr ide na hosting od godaddya.

Ali tko ce meni pruziti [email protected] preko koga ce to ici, mislim da godaddy uopce ne podrzava transfer HR domene na njihov registar.... kako to obaviti?

mozda neki drugi jeftini hosting?

nasi domaci hostinzi su pljacka po 20 evra mjesecno traze za par stotina MB kod njih nebi
 
Odgovor na temu

emranonline
Emran Bajrami
Tu i tamo

Član broj: 105825
Poruke: 179
82.114.81.*



+1 Profil

icon Re: Email na godaddy ali hr domene30.04.2007. u 10:07 - pre 206 meseci
GoDaddy ne podrzava transfer .hr domena ali ako budes otkupio hosting kod njih onda ces dobiti i e-mail.
Samo ti postavi NS i nemas problema
 
Odgovor na temu

Gospar1

Član broj: 143730
Poruke: 2
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Email na godaddy ali hr domene30.04.2007. u 10:12 - pre 206 meseci
ja sam mislio da je jedno ukazati carnetu da pokaziva www.naziv.hr na godaddy ali kako reci godaddyu da procesuira mail od te domene kad on nema nista s njom. mislim da taj email sto dobijem od godaddya mora biti isti kao domena ciji je registrator bas godaddy ne?

poslao sam im 4 maila svaki put mi posalju neki glup unaprijed odredeni template odgovor koji nema veze s ovim sto pitam :)
 
Odgovor na temu

emranonline
Emran Bajrami
Tu i tamo

Član broj: 105825
Poruke: 179
82.114.81.*



+1 Profil

icon Re: Email na godaddy ali hr domene30.04.2007. u 12:56 - pre 206 meseci
Citat:
Gospar1: ja sam mislio da je jedno ukazati carnetu da pokaziva www.naziv.hr na godaddy ali kako reci godaddyu da procesuira mail od te domene kad on nema nista s njom. mislim da taj email sto dobijem od godaddya mora biti isti kao domena ciji je registrator bas godaddy ne?

poslao sam im 4 maila svaki put mi posalju neki glup unaprijed odredeni template odgovor koji nema veze s ovim sto pitam



mozda te nisam bas razumeo.
ali kad otkupis hosting kod godaddy-a, e-mail naloge kreiras kod njih a ne kod www.naziv.hr.
posto su NS www.naziv.hr okrenuti prema godaddy-u svaki mail bice preusmeren na kreiran e-mail nalog.

Ako gresim neka me neko ispravi.
 
Odgovor na temu

the_Zak
Web Programmer
Prizren

Član broj: 135988
Poruke: 77
82.114.81.*



Profil

icon Re: Email na godaddy ali hr domene03.05.2007. u 15:11 - pre 206 meseci
To ti nece uspjeti kod godaddy-a, zato ti salju takve mailove. Ja kod njih imam zakupljen host paket pa kad im pisem nesto ozbiljnije uvjek mi posalju neki lijevi mail i skroz se ponasaju neozbiljno.

Za emial server nije lose da pogledas http://www.croadria.com

Zasto? Iskusni su, prijatni, dostupni 24/7 i sto je najvazije ozbiljni su.
Čovjek je gospodar riječi koje nije izgovorio, ali je rob onih riječi koje su mu izmakle.
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
89.216.199.*



+165 Profil

icon Re: Email na godaddy ali hr domene03.05.2007. u 16:45 - pre 206 meseci
Nemogu da shvatim sto se mučite registrujući domene hr. co.yu..itd. kada postoje takva ograničenja i naknadno cimanje !!!
Registracijom domena na goddedy-u imate pravo na e-mail adresu(sa exp.
[email protected]
Complete Email (25 MB/1 Box)
Free Email Forwarding with domain - Email Forwarding - 100 Pack -

 
Odgovor na temu

emranonline
Emran Bajrami
Tu i tamo

Član broj: 105825
Poruke: 179
82.114.81.*



+1 Profil

icon Re: Email na godaddy ali hr domene03.05.2007. u 17:55 - pre 206 meseci
Citat:
the_Zak: To ti nece uspjeti kod godaddy-a, zato ti salju takve mailove. Ja kod njih imam zakupljen host paket pa kad im pisem nesto ozbiljnije uvjek mi posalju neki lijevi mail i skroz se ponasaju neozbiljno.


pa sto ih onda ne pozoves preko telefona.
meni uvek odgovaraj na svaki mail i na svaki telefonski poziv bez problema.
nikad nisam imao problema sa njima
 
Odgovor na temu

the_Zak
Web Programmer
Prizren

Član broj: 135988
Poruke: 77
82.114.81.*



Profil

icon Re: Email na godaddy ali hr domene03.05.2007. u 19:34 - pre 206 meseci
Zvao sam ih, ali ponudu koju sam tražio za njih je bila nemoguća. A neke skripte mi nisu opšte radile, što kod drugih rade odlično bez ikakvih problema. Te skripte rade čak i na free host koje koristim radi testa, a zamisli godaddy kao poznata kompanija po tome pitanju a ne može pružuti takvu podršku. Oni se više baziraju na free aplikacije, a kad nešto pokušavaš sam programirati, na PC sve lijepo odradi, i baciš ga na upload kod godaddy, i tamo ne radi. E onda se počneš paničiti zašto neće, i tek na kraju skontaš da nije bio problem kod tebe, već do njih, pa ti postanu odvratni kao meni.

Problem sam riješio sa zakupom paketa na drugom hosting-u, hostgator.com

I ovo s telefonom, jesi li provjerio račun kasnije, jesi li vidio koliko su te odrali. To je samo fora, spetljaju hosting da zbune korisnike tako da putem telefona imaju najjaču zaradu.

[Ovu poruku je menjao the_Zak dana 03.05.2007. u 20:45 GMT+1]
Čovjek je gospodar riječi koje nije izgovorio, ali je rob onih riječi koje su mu izmakle.
 
Odgovor na temu

emranonline
Emran Bajrami
Tu i tamo

Član broj: 105825
Poruke: 179
82.114.81.*



+1 Profil

icon Re: Email na godaddy ali hr domene03.05.2007. u 20:59 - pre 206 meseci
sto se tice racuna platio sam za ceo razgovor platio 0.06 $ jer sam razgovarao 6 minuta preko Yahoo Messengera a to je normalna cena poziva za US.

Ovaj broj koji sam ja nazvao (480) 505-8877 pripada drzavi Arizoni i on se, kako ja znam, ne naplacuje specijalnim tarifama.
Prefiksi za Arizona 480 520 602 623 928

pozdrav

 
Odgovor na temu

the_Zak
Web Programmer
Prizren

Član broj: 135988
Poruke: 77
82.114.70.*



Profil

icon Re: Email na godaddy ali hr domene04.05.2007. u 00:07 - pre 206 meseci
E onda si ti njih zeznuo :)

Kad ih pozoves fiksnim telefonom, oderu te.

Pa sam kasnije uzeo novi paket kod drugih, i tako sam ustedio i vrijeme i novac. Znaci nije mi bilo potrebno niti telefonirat a nit pisati mailove. Njihovu podrsku mozes osjetiti samo kod pokretanja setup-a i kod sledeceg zakupa.

Mada, godaddy je dobar sto se tice domena, a u vezi hosting-a slabo, jako mrsavo.
Čovjek je gospodar riječi koje nije izgovorio, ali je rob onih riječi koje su mu izmakle.
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Email na godaddy ali hr domene

[ Pregleda: 5314 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.