Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gorenje WA583 nesto lupa

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Gorenje WA583 nesto lupa

[ Pregleda: 5342 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dr.zmaj
Drazen Zmaj
prof.
Beograd

Član broj: 63416
Poruke: 259
*.ptt.yu.

Sajt: kompaskmt.9f.com


Profil

icon Gorenje WA583 nesto lupa29.04.2007. u 19:37 - pre 205 meseci
Evo mene opet na forumu, naravno opet problem sa masinom. Prvo je bio motor, koji sam nosio na namotavanje, pa nije imao snage da vrti, i posle pregrevanja namotaji su se istopili. Resio sam problem tako sto sam kupio novi motor firme Sever. Sada motor radi dobro, ali danas prilikom ukljucenja centrifuge novi kvar. Pocelo je nesto da lupa odnosno kao da grebe u masini. Morao sam da zaustavim masinu. Da li neko ima ideju sta bi moglo da bude. Mislio sam da nije grejac pukao pa riba od bubanj, ali nije ispitao sam ga ommetrom.
 
Odgovor na temu

dr.zmaj
Drazen Zmaj
prof.
Beograd

Član broj: 63416
Poruke: 259
*.ptt.yu.

Sajt: kompaskmt.9f.com


Profil

icon Re: Gorenje WA583 nesto lupa03.05.2007. u 18:09 - pre 205 meseci
Samo da se javim, izgleda da sam resio problem. Uhvatim ja masinu da rastavljam da dodjem do unutrasnjosti bubnja. U tom rastavljanju kao da se pomerilo to sto je ribalo. Okrenem ja rukom i okrenem bubanj kad ono nista od ribanja. Sve ponovo vratim na svoje mesto. Ukljucim masinu, a ono vise nista ne riba. Samo na centrifugi se jos malo yaculo i kao da je otislo nekud. Nesto sam razmisljao i dosao do zakljucka da je verovatno bio neki kamenac koji se sastrugao i pomerio. Evo proslo je tri pranja a do ribanja u bubnju nista.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Gorenje WA583 nesto lupa

[ Pregleda: 5342 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.