Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Eurotax autocalc & autowert - generator kljuceva

[es] :: Security :: Kriptografija i enkripcija :: Eurotax autocalc & autowert - generator kljuceva

[ Pregleda: 5615 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jivos
Josip Ivoš
Slatina - hr

Član broj: 58684
Poruke: 3
212.15.183.*



Profil

icon Eurotax autocalc & autowert - generator kljuceva29.04.2007. u 14:06 - pre 206 meseci
Pozdrav svima,

Kupio sam prije nekog vremena gorespomenuti software (Namijenjen je svima koji sudjeluju u procesu kalkulacija popravaka steta. Nudi aktualne podatke za izracunavanje karoserijskih, lakirerskih i mehanicarskih popravaka za osobna, terenska i dostavna vozila koja su bila na prodaju kod ovlastenih trgovaca. Sadrzava radna vremena za zamjenu pojedinacnih dijelova u skladu s proizvodjacevim normativama obradjenim prema Eurotax metodologiji. U njemu su skupljene cijene originalnih rezervnih dijelova koje vrijede po cjenicima sluzbenih zastupnika. Program radi u Windows 9x i novijima.) - 1250 Eura. Buduci da je nakon godinu dana istekla licenca, potrebno je unijeti novi kljuc, koji se dobiva telefonski a izracunava se uz pomoc serijskog broja programa, medjutim licencni kljuc, koji traje 3 mjeseca kosta 300 eura. Buduci da mi je ovo sve postalo preskupo, odlucio sam napraviti generator kljuceva - ali bezuspjesno. Uz pomoc Sysera (IceSoft) uspio sam izracunati rucno nekoliko kljuceva, npr:

ser: 77524
key: njiczgkwbyn*rczc

ili

ser: 78307
key: hjbyzjn*byzcrc

ali ne znam kako napraviti generator kljuceva. Stoga evo moj prijedlog, onomu tko misli da moze napraviti generator postom cu poslati instalacijski cd (dakle dobit ce software vrijedan 1250 Eura), a ja dobivam generator kljuceva. Kontakt molim na mail: [email protected] ili na jivosMAKNIatMAKNIffos.hr
 
Odgovor na temu

[es] :: Security :: Kriptografija i enkripcija :: Eurotax autocalc & autowert - generator kljuceva

[ Pregleda: 5615 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.