Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vista Prodaja - Mesec Drugi

[es] :: Advocacy :: Vista Prodaja - Mesec Drugi

Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23

[ Pregleda: 61699 | Odgovora: 445 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Body Bag
/dev/null

Član broj: 82460
Poruke: 565
*.beobug.com.



+4 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi21.05.2007. u 21:00 - pre 206 meseci
Citat:
degojs: Još da mi pokažete oglas za posao gde se to traži - čovek koji bi probavao razne distribucije.. Možda neki novinar.


Ili covek poput Degojsa koji tvrdi da Java ne postoji za *nix i da su zbog par kukica fontovi na Windozi bolji
Da upotrebim tvoju frazu "Mozda neki trol"

Citat:

Ili kao hobi,zabava. Ono, nema igrica, pa daj da se igram sa distribucijama.


U hobi/raznodu spada i slusanje muzike,gledanje filmova,surf netom i tome slicne stvari,a na samo blejanje u Flight Simulator i Minesweeper :-)

Power of simplicity - http://www.archlinux.org



 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi21.05.2007. u 21:08 - pre 206 meseci
Citat:
Ili covek poput Degojsa koji tvrdi da Java ne postoji za *nix


???

Ja tvrdio da Java ne postoji za *nix???

LOL

Citat:
i da su zbog par kukica fontovi na Windozi bolji


Da, fontovi su tako osnovna stvar, da je loš prikaz istih u kategoriji da ti tastatura ne radi dobro. A ti udri priču o 3D efektima i berylu.. Misssim.. :-) Kao da npr. zvuk krči, a pričamo o ovim-ili-onim programima za obradu zvuka? :) Ili da npr. tastatura hoće-neće, a pričaš o programima za obradu teksta.. itd.

Citat:
U hobi/raznodu spada i slusanje muzike,gledanje filmova,surf netom i tome slicne stvari,a na samo blejanje u Flight Simulator i Minesweeper :-)


Sorry, treba da budem impresioniran da možeš da slušaš muziku i surfuješ netom? Doduše to surfovanje znamo kako izgleda - zbog onih fontova. A i kada sam poslednji put probao neki Linux, mešanje zvukova iz raznih aplikacija i sistema nešto nije radilo. Kada sam pokrenuo mp3, zvukovi koje proizvodi npr. sam OS su bili onemogućeni. Možda se nešto promenilo u međuvremenu na Linuxu, ako jeste, lepo. Samo, da nećeš i to da mi predstavljaš kao nešto - WOW! Radi!! :)

Filmovi? Normalni ljudi filmove gledaju ili na TV ili u bioskopu. Ne vidim to kao veliku stvar za bilo koji OS.

Šta nas non-stop impresionirate sa stvarima koje drugi sistemi rade bez problema već 10-15 godina, a bitni su za desktop.

Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Body Bag
/dev/null

Član broj: 82460
Poruke: 565
*.beobug.com.



+4 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi21.05.2007. u 21:16 - pre 206 meseci
Citat:
degojs: Da, fontovi su tako osnovna stvar, da je loš prikaz istih u kategoriji da ti tastatura ne radi dobro. A ti udri priču o 3D efektima i berylu.. Misssim.. :-) Kao da npr. zvuk krči, a pričamo o ovim-ili-onim programima za obradu zvuka? :) Ili da npr. tastatura hoće-neće, a pričaš o programima za obradu teksta.. itd.Sorry, treba da budem impresioniran da možeš da slušaš muziku i surfuješ netom? Doduše to surfovanje znamo kako izgleda - zbog onih fontova. A i kada sam poslednji put probao neki Linux, mešanje zvukova iz raznih aplikacija i sistema nešto nije radilo. Kada sam pokrenuo mp3, zvukovi koje proizvodi npr. sam OS su bili onemogućeni. Možda se nešto promenilo u međuvremenu na Linuxu, ako jeste, lepo. Samo, da nećeš i to da mi predstavljaš kao nešto - WOW! Radi!! :)
Filmovi? Normalni ljudi filmove gledaju ili na TV ili u bioskopu. Ne vidim to kao veliku stvar za bilo koji OS.


Tandarabroć....
Power of simplicity - http://www.archlinux.org



 
Odgovor na temu

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
87.250.121.*



+4 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi21.05.2007. u 21:27 - pre 206 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: OpenOffice je tu vec nekoliko godina.


Otkad je MS Office?

Citat:
Ivan Dimkovic: Windows XP je za 5 godina zamenio potpuno stari OS baziran na 16-bitnoj arhitekturi - Linux za 15 godina tavori.


Ali, Ivane, na Win XP rade programi koji su radili i na Win9x. Bar bi ti trebalo da si svjestan koliko je prelazak sa Win9x na WinXP lakši od prelaska sa Win na Linux.

Odgovori mi molim te, zašto još uvijek većina ljudi koristi IE.
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
Odgovor na temu

cynique
Ivan Štambuk
Zagreb@Croatia

Član broj: 93690
Poruke: 155
*.cmu.carnet.hr.

ICQ: 106979934
Sajt: istambuk.blogspot.com


Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 01:34 - pre 206 meseci
Citat:
[url=/p1582652]Odgovori mi molim te, zašto još uvijek većina ljudi koristi IE.


Jer konkurentni browseri ne pružaju dovoljno dobar skup poboljšanja da bi napravili prijelaz, a i sudeći po razvoju koji namentuo IE7, nikada ni neće. Boli njih q za CSS bugove u MSHTML - 99.9% Internet sajtova radi dobro u IE i točka. Važna je razlika u odnosu na problem linux<->windows jest što su u ovom slučaju oba browsera besplatna, pa prijelaz na alternativu može koštati samo slobodnog vremena, a često i za to nema potrebe jer je dobar dio surfera IMHO jednostavno sekvencijalno otvara stranice i već su im i tabovi overkill, a o nekakvim "skriptabilnim ekstenzijama" da i ne pričamo.
 
Odgovor na temu

MladenIsakovic
Mladen Isaković
Šabac

Član broj: 58620
Poruke: 333
*.adsl.static.sezampro.yu.

Jabber: mladjai@elitesecurity.org
ICQ: 162720715
Sajt: www.slackware-srbija.org


+1 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 14:17 - pre 206 meseci
Citat:
cynique: Jer konkurentni browseri ne pružaju dovoljno dobar skup poboljšanja da bi napravili prijelaz, a i sudeći po razvoju koji namentuo IE7, nikada ni neće.


?????????!!!!!
Kakav, bre, jebeni skup poboljšanja? Ljudi bre nemaju pojma da postoje drugi koji su nemerljivo bolji, ili nemaju dovoljno znanja a ni volje da bi pokušavali da instaliraju bolje. Svi ostali voze neki drugi browser.
 
Odgovor na temu

japan

Član broj: 34328
Poruke: 480
*.BVCOM.NET.



+13 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 14:38 - pre 206 meseci
Citat:
cynique: Jer konkurentni browseri ne pružaju dovoljno dobar skup poboljšanja da bi napravili prijelaz, a i sudeći po razvoju koji namentuo IE7, nikada ni neće. Boli njih q za CSS bugove u MSHTML - 99.9% Internet sajtova radi dobro u IE i točka. Važna je razlika u odnosu na problem linux<->windows jest što su u ovom slučaju oba browsera besplatna, pa prijelaz na alternativu može koštati samo slobodnog vremena, a često i za to nema potrebe jer je dobar dio surfera IMHO jednostavno sekvencijalno otvara stranice i već su im i tabovi overkill, a o nekakvim "skriptabilnim ekstenzijama" da i ne pričamo.


sta znaci to dovoljno dobar? ja mozda nemam uvid u neki reprezentativni uzorak, ali od svih ljudi koje poznajem, IE koriste samo i jedino ljudi koji dvoklik na IE ikonicu zovu "udjem u internet". i sad ti mene ubedi da ne koriste neki drugi browser zato sto ne nudi dovoljno dobar skup poboljsanja
 
Odgovor na temu

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
87.250.121.*



+4 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 15:07 - pre 206 meseci
Citat:
cynique: Boli njih q za CSS bugove u MSHTML - 99.9% Internet sajtova radi dobro u IE i točka.


Nevjerovatno kako obrazovani ljudi ne vide dalje od nosa. Ljudi prave stranice za IE jer toliko ljudi koristi IE, a onda ljudi koriste IE, jer toliko stranica radi pod IE. Jedno vuče drugo. Ni jedna činjenica ne govori o kvaliteti pretraživača, niti o kvaliteti tih stranica. MS je iskoristio rasprostranjenost svog OS-a da nametne jedan jako loš Web pretraživač, pa zato danas imamo to što imamo. Nadam se da ćeš i ti jednom uvidjeti da u globalnim komunikacijama mora da postoje standardi, jer samovoljno izmišljanje standarda od strane jedne korporacije samo sprečava bolju komunikaciju. Internet ne pripada MS-u. Ljudi ne žele da ih neko prisiljava da koriste određene platforme ili određene programe za poslove, koji treba da budu nezavisni od platforme (poput online bankinga). Internet ne treba da bude privilegija određene platforme.
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 15:14 - pre 206 meseci
Citat:
MS je iskoristio rasprostranjenost svog OS-a da nametne jedan jako loš Web pretraživač, pa zato danas imamo to što imamo.


Boga mi, ti ili si se rodio pre par godina ili ne znaš kako je IE ipak bio mnogo bolji browser od Netscape, osim u prvim verzijama. Firefox tada nije ni postojao.

Što se daljeg razvoja tiče.. teško je reći da li je MS mogao da uradi više ili ne, zbog onog suđenja koje su imali, itd. Da li baš trebaš da rizikuješ cepanje kompanije zarad browsera i tržišta na osnovu istog? Njima savršeno odgovara da postoji drugi browser sa znatnom zastupljenošću, doduše ne suviše :)

Citat:
Ljudi ne žele da ih neko prisiljava da koriste određene platforme ili određene programe za poslove, koji treba da budu nezavisni od platforme (poput online bankinga).


Ali treba prisiljavati MS (ili bilo koju drugu kompaniju) da koristi ili ne koristi određene platforme? Dakle, ti upravo tražiš da se drugi ljudi/kompanije prisiljavaju na nešto, jer ti tako hoćeš. O čemu onda uopšte pričaš?

(BTW, kakvi uostalom "standardi"? To su preporuke, a nikakvi standardi.)

Napravi bolji proizvod i preuzmi tržište i rešio si slučaj. Napravi svoju kompaniju pa radi šta hoćeš, umesto da drugim soliš pamet..

[Ovu poruku je menjao degojs dana 22.05.2007. u 16:25 GMT+1]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.ptt.yu.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 15:19 - pre 206 meseci
Citat:

?????????!!!!!
Kakav, bre, j****i skup poboljšanja? Ljudi bre nemaju pojma da postoje drugi koji su nemerljivo bolji, ili nemaju dovoljno znanja a ni volje da bi pokušavali da instaliraju bolje. Svi ostali voze neki drugi browser.

Pa ko im je kriv sto su glupi?
I na linuxu po defaultu mozes da koristis Konqueror kao file ili internet explorer.
ALi ko je iole pametniji koristi Firefox / Opera.
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
87.250.121.*



+4 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 15:41 - pre 206 meseci
Citat:
degojs: ti ili si se rodio pre par godina ili ne znaš kako je IE ipak bio mnogo bolji browser od Netscape, osim u prvim verzijama. Firefox tada nije ni postojao


Ne znam koliko je bio tehnički bolji, ali sam i ja tada koristio IE, jer mi je Netscape bio "bloated".

Citat:
degojs: Ali treba prisiljavati MS (ili bilo koju drugu kompaniju) da koristi ili ne koristi određene platforme? Dakle, ti upravo tražiš da se drugi ljudi/kompanije prisiljavaju na nešto, jer ti tako hoćeš. O čemu onda uopšte pričaš?

(BTW, kakvi uostalom "standardi"? To su preporuke, a nikakvi standardi.)


Standard, preporuka, dogovor. Svejedno. Ako se ti i ja dogovorimo za neku usmenu ili pismenu korespodenciju, onda ne mogu ja samovoljno odlučiti da govorim esperantom. Potrebno je da i ti i ja govorimo istim jezikom. Gramatika postoji da se ljudi razumiju i sam znaš koliko je teško razumjeti nekoga ko u porukama ne koristi interpunkciju. Jezik i nije neki primjer, jer u elektronskim komunikacijama mora sve da bude egzaktno da bi bilo razumljivo.

Ne razumijem o kakvoj prisili prema MS govoriš...

Citat:
degojs: Napravi bolji proizvod i preuzmi tržište i rešio si slučaj. Napravi svoju kompaniju pa radi šta hoćeš, umesto da drugim soliš pamet.


Šteta što je tebi "zakon jačeg" dobar princip prema kojem svijet treba da funkcioniše...
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 16:00 - pre 206 meseci
Citat:
Standard, preporuka, dogovor. Svejedno. Ako se ti i ja dogovorimo za neku usmenu ili pismenu korespodenciju, onda ne mogu ja samovoljno odlučiti da govorim esperantom. Potrebno je da i ti i ja govorimo istim jezikom.


A gde ste se to dogovorili? Odnosno, ti podrazumevaš da je bolje da pričate jezikom koji ti predlažeš. Ajde..

Čoveče, ako neko hoće da pravi stvari ovako ili onako, tržište, a ne sudovi, bi trebali da odluče da li je to OK ili ne. Sve ostalo je prazna priča.

Citat:
Šteta što je tebi "zakon jačeg" dobar princip prema kojem svijet treba da funkcioniše...


A na kom to principu inače svet funkcioniše? Uostalom, videli smo kako lepo funkcioniše svet, kad uzme neko da ga uređuje na principima "jednakosti" i slično.

U slučaju MS-a, oni nisu došli u poziciju "jačeg" tek tako, već svojim kvalitetnim proizvodima, tako da mani me prazne priče :)

Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
212.200.222.*

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 16:08 - pre 206 meseci
Citat:
Mitrović Srđan: I na linuxu po defaultu mozes da koristis Konqueror kao file ili internet explorer.
ALi ko je iole pametniji koristi Firefox / Opera.


1.
2.
3.
4.
5.

Ocekujem da upises mane konquerora u odnosu na firefox koje si uocio tokom njegovog koriscenja.
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.ptt.yu.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 16:10 - pre 206 meseci
1) Lose kesiranje
2) Tromost
3) extenzije
4) extenzije
5) extenzije

jel treba vise?
Mislim ko jos ozbiljan koristi Konqueror? Koliko posto korisnika on ima (pricamo o linux share-u).
Ok lepo compliant je sa standardima pa i firefox je. Koliko znam Konq deli dosta koda sa Safarijem
a svi znamo sta Mac OS X useri misle o doticnom browseru.
Upali Konq i vise tabova sa flash sajtovima i sa nekim RIA aplikacijama. blax
FF je namenjen za web browsing dok je Konq hibrid file/web browsera integrisan u KDE
sto je drawback kao IE i windowsa. (hibrid)

Koji ce dizajner jos da pravi sajtove koji lepo izgledaju u konq kad ga koristi ni jedan posto korisnika?

[Ovu poruku je menjao Mitrović Srđan dana 22.05.2007. u 17:21 GMT+1]
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
212.200.222.*

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 16:23 - pre 206 meseci
Citat:
Mitrović Srđan: 1) Lose kesiranje
2) Tromost
3) extenzije
4) extenzije
5) extenzije

jel treba vise?


Iskreno, nisam primetio da bilo sta pametno i ubedljivo napisao
Kao i uvek, pricas o necemu sto nisi koristio.
Ovde je mana takodje sto cinique nije vec o ovome govorio pa ne mozes da ga citiras

Elem, Konqueror je do skora bio jedini browser koji je prosao ACID2 test koji tada nisu prosli ni IE ni Firefox
Opera je tek skoro, ako se ne varam

Naprimer mogao si nabrojati da ti se ne dopada njegov integrisani download manager ili to sto ti ne treba njegov bloker reklama
Ukratko, desni klik na bilo koju reklamu sa ovog foruma i odaberes opciju block.

Ovo sa ekstenzijama je copy/paste greska , rekao bih
Uopste, na koju si konkretno mislio.

Ne moras da instaliras dodatno user agent switcher, naprimer, jer vec postoji

Evo laksi zadatak

1.
2.
3.



Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
87.250.121.*



+4 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 16:43 - pre 206 meseci
Citat:
degojs: A na kom to principu inače svet funkcioniše? Uostalom, videli smo kako lepo funkcioniše svet, kad uzme neko da ga uređuje na principima "jednakosti" i slično.


Nekome treba lekcija iz humanizma... Da li si znao da je princip jednakosti ugrađen u ustave svih demokratskih država? Da je po tvom, još bismo imali robove i vješali bismo homoseksualce.

BTW, komunizam i nije primjer sistema koji je u praksi ostvario jednakost (ali to nije tema za IT forum).

Citat:
degojs: U slučaju MS-a, oni nisu došli u poziciju "jačeg" tek tako, već svojim kvalitetnim proizvodima, tako da mani me prazne priče :)


MS ima jako kvalitetnih proizvoda, ali IE nije jedan od njih.
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.ptt.yu.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 16:47 - pre 206 meseci
Boze neko ko je juce krenuo da koristi linux i misli da je posrkao ceo source code
mi prica nesto.

Citat:

Kao i uvek, pricas o necemu sto nisi koristio.

Kako ti znas sta sam ja koristio a sta ne? Da mi nisi u gacama pa znas sve?

Citat:

Elem, Konqueror je do skora bio jedini browser koji je prosao ACID2 test koji tada nisu prosli ni IE ni Firefox
Opera je tek skoro, ako se ne varam

Da isto tako je bio i jedini browser koji dugo vec znamo zbog cega nije mogao da pristupu GMAILU
mislim LOL.

Citat:

Ovo sa ekstenzijama je copy/paste greska , rekao bih
Uopste, na koju si konkretno mislio.
Nisam ga koristio zadnjih par meseci sigurno jer furam e17 i ne pada mi napamet
da instaliram bilo kakve qt vezane biblioteke.

Na koju ? Na sve koje koristim. CustomizeGoogle, GooglePreview, FoxyTunes, Web Developer , SEOpen i jos par drugih
bez kojih mi nema posla/zivota :)
Ono sto FF cini tako dobrim browserom su njegove extenzije i zato sam ponovio tri puta to jer mu je to vodeca snaga.
Iako vise volim Operu zbog same brzine i ekstra brzog kesiranja bez FF ekstenzija nebih mogao.

Citat:

Ovde je mana takodje sto cinique nije vec o ovome govorio pa ne mozes da ga citiras

A gde sam ga citirao opet trazim Link kao u slucaju Body Baga mislm dokle vise takve prazne price.
Lame
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
212.200.222.*

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 17:21 - pre 206 meseci
Citat:
Kako ti znas sta sam ja koristio a sta ne? Da mi nisi u gacama pa znas sve?


Osoba tvog godista bi uveliko morala da zna sta ima u svojim gacama a iznad svega bi morala da poseduje zrno kucnog vaspitanja i elementarne pristojnosti koju bi koristila u komunikaciji sa ostatkom populacije.


Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.ptt.yu.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 17:32 - pre 206 meseci
Ma jok nego vidim da sve znas pa reko jutros kad sam zadnji put proveravao sadrzinu
nisi bio tamo :)
Osoba tvog godista bi uveliko morala da se posveti svojoj porodicu , a ne prepiranju po internet
forumima pogotovo ako joj je znanje ispod nivoa rasprave.

Molio bih odgovor na ostatak prethodnog posta , opet kao kod Body-ja drugi put trazim
dokaz neki / link.
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Vista Prodaja - Mesec Drugi22.05.2007. u 18:02 - pre 206 meseci
Citat:
Da li si znao da je princip jednakosti ugrađen u ustave svih demokratskih država?


Kakve to veze ima? Ne radi se ovde o nečijem ugroženom pravu na jednakost. Ko to tebe sprečava da napraviš svoj browser?

Usput, hoćeš da mi pojasniš kako je to svet ravnopravno mesto kad u npr. UN pravo veta ima samo 5 država :) Dalje ne treba ići.

Citat:
Da je po tvom, još bismo imali robove i vješali bismo homoseksualce.


Ozbiljno? Nisam primetio da to ima veze sa ovom raspravom.

Mada, ako ćemo da pogledamo cene (još i dečije) radne snage u nerazvijenim zemljama, nisam siguran da smo daleko od robovlasništva. A plaćaju ih toliko uglavnom ovi iz tih sa tim ustavima, što ti pominješ.

Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Vista Prodaja - Mesec Drugi

Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23

[ Pregleda: 61699 | Odgovora: 445 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.