Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliko remote desktop korisiti mrezu odnosno mrezne resurse?

[es] :: SOHO Networking :: Koliko remote desktop korisiti mrezu odnosno mrezne resurse?

[ Pregleda: 3220 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MirzaSila
Sarajevo

Član broj: 28958
Poruke: 162
*.PPPoE-2078.sa.bih.net.ba.

Sajt: www.hosting-directory.co...


Profil

icon Koliko remote desktop korisiti mrezu odnosno mrezne resurse?13.02.2007. u 16:13 - pre 208 meseci
Kao sto sam rekao u naslkovu teme interesuje me koliko remote desktop koristi mrezne resurse. Radi se o Lan mrezi sa nekih 15-atk racunara koji su povezani preko switcha a konekcija je adsl 2mbita.Posto ja cesto koristim remote desktop kako bi odrzavao server u toj mrezi interesuje me dali ce ostali korisnici "osjecati" padove konekcije kad sam ja na remotu.nadam se da sam bio koliko toliko jasan...
Http Status 500
www.Hosting-Directory.co.nr
Free web hosting and domains...
 
Odgovor na temu

Dusan Marjanovic
Consultant, SAS
Beograd

Član broj: 59
Poruke: 1290
*.info.

Jabber: dusanm@gmail.com
ICQ: 84621598
Sajt: marjanovic.net


+6 Profil

icon Re: Koliko remote desktop korisiti mrezu odnosno mrezne resurse?13.02.2007. u 18:09 - pre 208 meseci
Protok zavisi od parametara koje si namestio, dakle, rezolucija, broj boja, da li da vuče temu, background itd...u svakom slučaju sam RDP neće da ti pojede mnogo od te LAN mreže. Ili uzmi nešto tipe www.dumeter.com i izmeri :)
VMware VCP/Microsoft MCSE 2003/HP ASE
 
Odgovor na temu

MirzaSila
Sarajevo

Član broj: 28958
Poruke: 162
*.PPPoE-1943.sa.bih.net.ba.

Sajt: www.hosting-directory.co...


Profil

icon Re: Koliko remote desktop korisiti mrezu odnosno mrezne resurse?13.02.2007. u 20:59 - pre 208 meseci
ok hvala
Http Status 500
www.Hosting-Directory.co.nr
Free web hosting and domains...
 
Odgovor na temu

blagoyeblagoye
Blagojevic Milan
Kragujevac

Član broj: 73211
Poruke: 66
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Koliko remote desktop korisiti mrezu odnosno mrezne resurse?04.03.2007. u 17:10 - pre 207 meseci
Mozes da instaliras Net suport Server na svom racunaru, a Net suport Client na serveru. Pri tome ne koristis servere na internetu, odnosno sav saobracaj je u lokalu, pa nece postojati smanjenje bandwidtha ka netu. Super je resenje, ali nije besplatno!
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Koliko remote desktop korisiti mrezu odnosno mrezne resurse?

[ Pregleda: 3220 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.