Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Izbori 2007-Potrebni su mi podaci nekoliko agencija ili institucija koji su istrazivali javno mnjenje u vezi parlamentarnih izbora u Srbiji

elitemadzone.org :: MadZone :: Izbori 2007-Potrebni su mi podaci nekoliko agencija ili institucija koji su istrazivali javno mnjenje u vezi parlamentarnih izbora u Srbiji

[ Pregleda: 3489 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dialup.neobee.net.



+363 Profil

icon Izbori 2007-Potrebni su mi podaci nekoliko agencija ili institucija koji su istrazivali javno mnjenje u vezi parlamentarnih izbora u Srbiji20.01.2007. u 12:09 - pre 210 meseci
Potrebni su mi podaci nekoliko agencija ili institucija koji su istrazivali javno mnjenje u vezi sutrasnjih parlamentarnih izbora u Srbiji. Nisam imao bas srece u potrazi pa ako neko moze da postavi podatak ili link unapred zahvaljujem. Dakle, trebaju mi prognoze koliko ce koja stranka(koalicija)osvojiti glasova. Pokusao sam da trazim podatke stratedzik marketinga i sl, ali nisam nasao. Iskljucena je svaka rasprava o politici...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.PRI.panline.net.



+9 Profil

icon Re: Izbori 2007-Potrebni su mi podaci nekoliko agencija ili institucija koji su istrazivali javno mnjenje u vezi parlamentarnih izbora u Srbiji20.01.2007. u 12:27 - pre 210 meseci
Pogledaj kvote po kladionicama...daju preciznije prognoze od bilo koje agencije.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Izbori 2007-Potrebni su mi podaci nekoliko agencija ili institucija koji su istrazivali javno mnjenje u vezi parlamentarnih izbora u Srbiji20.01.2007. u 13:18 - pre 210 meseci
Pa posle reci da ne moze da se zaradi na politici.
Sto vise ulozis, vise ces i da dobijes
Ili ces da puknes
A mozda i neces ako igras na sigurno i na vise igraca
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Izbori 2007-Potrebni su mi podaci nekoliko agencija ili institucija koji su istrazivali javno mnjenje u vezi parlamentarnih izbora u Srbiji

[ Pregleda: 3489 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.