Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vasha iskustva sa FOREX-om ?

[es] :: E-Poslovanje :: Forex :: Vasha iskustva sa FOREX-om ?

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 121981 | Odgovora: 121 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?04.06.2015. u 01:21 - pre 108 meseci
Preporucujem ti da podignes tih 230$.
 
Odgovor na temu

nercibald3

Član broj: 184700
Poruke: 88
*.dynamic.telemach.ba.



Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?24.06.2015. u 21:12 - pre 107 meseci
Citat:
Dukic-DELIJA: Pozdrav ljudi! :)
Vidim da je ova tema mrtva već tri godine... Jeste svi izgubili pare na Foreksu? :P

Ja se registrovao na FXLider Dobio 50€, onda uplatio 100€ i dobio još 100€. Sad imam 230€. Šta mi preporučujete? Dajte neku dobru tktiku za skromnu, ali koliko-toliko sigurnu zaradu. ;)

Šta mislite o kopiranju trejdova najuspešnijih trgovaca??


Pazi da te ne pobese ako imas love za dodatna ulaganja...
Tako sam i ja krenuo besplatnih 50 pa sam ulozio 100 i na tu uplatu dobijem bonus kredit 100.

Dok sve pohvatas cake i finte treba vremena i ucenja, strpljenja i pracenja dnevnih analiza trzista.

Ja sam trenutno na pauzi, preko noci sam izgubio 600 € kada je cijena sirove nafte pala, a uporedo i valutni par eur/usd...

Taktika za skromnu a sigurnu zaradu.

Kad zelis brzu lovu otvaras "sigurne" pozicije sa vecim lotovima. Ali moras imati ukljuceno 6. Culo i da te pohlepa za lovom ne zakolje....znaci moras biti kraj racunara i pratiti kretanje trgovanja. To je sistem brze i nestabilne zarade...kako dobijas brzo isto tako mozes i uzgubiti...

Ako zelis siguricu, da kaplje pomalo, kontaktitas svog savjetnika u fx lideru i trazi da te uveze sa njihovim vip klijentom koji ima iskustvo i koji zaradjuje i kopiraj ga. Mozes traziti da ga zamjenis ako ti se ne svidja njegov nacin trgovanja...U tom slucaju moras paziti da u postavkama odredis kopiranje tog tradera ali da ogranicis lotove, jer ti traderi ulazu vise nego ti mozes pratiti....
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Forex :: Vasha iskustva sa FOREX-om ?

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 121981 | Odgovora: 121 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.