Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vasha iskustva sa FOREX-om ?

[es] :: E-Poslovanje :: Forex :: Vasha iskustva sa FOREX-om ?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 121991 | Odgovora: 121 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
87.116.158.*



+45 Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?08.01.2011. u 08:14 - pre 161 meseci
Zanimljivo je da niko ne pise o isplati novca kod nas :) valjda to radi...
 
Odgovor na temu

drazenj
Skola
Subotica

Član broj: 33715
Poruke: 64
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?08.01.2011. u 12:58 - pre 161 meseci

! Čini mi se da je ovaj FOREX čista kocka ,odnosno još jedna prevara sa zapada za NAIVNE i sitne ulagače ,jer na duži rok sitni GARANTOVANO gube !??,pošto uticaj na kretanje tržišta imaju KRUPNE ZVERKE-ulagači koji diktiraju TREND (rast - pad ) !??
To je verovatno razlog što NIKO ne piše o zaradi - odnosno podizanju novca na duže staze !??
Naravno može se slučajno UBOSTI na kraći rok ,kao u kladionici ,ali sa dužim bavljenjem rizik za gubitak se mnogostruko uvećava !??

Ako neko ima drugačija iskustva ,neka napiše !!

Dražen
 
Odgovor na temu

dzindasxxx
Sombor

Član broj: 277809
Poruke: 1
*.w802.net.



Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?22.01.2011. u 18:21 - pre 161 meseci
Nedavno sam počeo na demo računu i vrtim se oko početne cifre, ali to me ne brine koliko investiranje pravog novca jer ima mnogo prevaranata. A možda su ustvari svi! Primetio sam da Admiral Markets nudi da otvorite račun kod njih a ima sedište u Hotelu Kontinental, ne znam koji broj apartmana:) hmm.... A ni na forumima netreba verovati svima, možda i oni imaju koristi od vašeg ulaganja. Da li je uopšte izvodljivo investirati iz Srbije na forex ili je to samo pretvaranje u virtuelni novac koji se više ne može vratiti u realni?!
Sačekaću još neko vreme, da provežbam na demo pa ću kasnije videti da li da ulažem.
 
Odgovor na temu

skupra

Član broj: 277902
Poruke: 4
87.116.158.*



Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?25.01.2011. u 14:38 - pre 161 meseci
Forex moze da bude prevara ako si lakomislien, isto kao sto i banka moze da bude prevara, otvoris racun i stoje ti pare na racunu a ne znas da oni skidaju neku kintu za odrzavanje i prevaren si. isto tako prevaren si ako podignes neki kredit a nisi dobro upoznat sa pravima i obavezama. Pa sve je prevara. Ali ono sto ja iz mog iskustva mogu da kazem je sledece:
Forex u globalu nije prevara, svaki diler nudi neke svoje uslove i ti uslovi se razlikuju od dilera do dilera, samo sto vam niko od njih nece reci negativne stvari vec samo pozitivne, a negativne morate da procitate sami izmedju redova.
Forex se tesko ispalti sitnim ulagacima jer u principu lako se uplacuje novac ali se tesko podize, bez obzira dali je u pitanju visa kartica ili neki drugi racun. Lako ulazete sredstva ali da bi podigli ta srtedstva morate ocekivati da vam banka uzme 20-25 evra po transakciji, tako da podizanje ispod 100 evra se stvarno ne isplati. Forexom se covek bavi godinama, pogotovu ako ulazi malo sredstva i onda podigners nekih 1000-2000 evra.
Ali najbitnija je stvar da sto je veci pocetni kapital to je veca zarada. Forex je idealan nacin stednje za starost jer ako igrate desetak dvadeset godina mozete da zaradite debelu penziju. A ako mislite da ulozite 100 evra i da svaki mesec dizete kintu tu ste se prevarili. Sa 100 evra kinta se dize jednom godisnje jer su skupe transakcije. i tako to..

To je ono sto ja znam.
 
Odgovor na temu

bezimenko1
nezaposlen
crna gora

Član broj: 277298
Poruke: 9
*.crnagora.net.



+1 Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?27.01.2011. u 15:15 - pre 161 meseci
heheheh upravu si toplim.izgleda samo pare uzimaju .da ovo ne bude nova dafina?a sto znam i ja se igram sa ovim demo racunom ,al to nije isto sa realnim sigurno.a u svakom slucaju je zanimljivo,a dal cu probat sa realnim racunom....to jos ne znam.
 
Odgovor na temu

bojanabeslin

Član broj: 272112
Poruke: 9
*.static.sbb.rs.



Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?01.03.2011. u 12:48 - pre 160 meseci
Forex tržište je najrealnije! Za mene se pokazalo mnogo bolje nego Beogradska berza, a što se tiče podizanja dobitka - ja nisam imala problema sa FX Liderom za sada..
 
Odgovor na temu

bojanabeslin

Član broj: 272112
Poruke: 9
*.static.sbb.rs.



Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?10.05.2011. u 16:00 - pre 157 meseci
Dugo sam čekala ovu prošlu nedelju na forex tržištu jer sam znala da su cene naduvane.
 
Odgovor na temu

drazenj
Skola
Subotica

Član broj: 33715
Poruke: 64
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?11.05.2011. u 08:42 - pre 157 meseci
Bojanabeslin :
Citat:
Dugo sam čekala ovu prošlu nedelju na forex tržištu jer sam znala da su cene naduvane!.


Ovo mi izgleda kao da si "UBOLA" dobitak prosle nedelje?

Ako nije tajna ,napisi sa kojom bankom radis ,odnosno koja isplacuje dobitak i sa kolikom provizijom !?

HVALA u ime svih
 
Odgovor na temu

zeljkofx
Željko Petrović
Beograd

Član broj: 269088
Poruke: 9
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?27.06.2011. u 00:49 - pre 156 meseci
Moja iskustva do sada sa withdraw nalogom su bila ok, trejdujem sa fxlider-om i nisam imao nikakve probleme do sada. Vidim da ima jos takvih. Pozdrav Bojani! A u vezi sa bankom, znam jos par slucajeva mojih kolega koji trguju na account-ima kod fxlider-a i imaju devizne racune kod razlicitih banaka. Najbitnije je, kada popunis withdraw nalog, da ti tvoj broker prebaci novac u roku od tri do pet dana. Posle toga nema nikakvih problema. Osim toga, kad sam prvi put podizao novac uputili su me u proceduru iz podrske fxlider-a, tako da nisam imao nikakve komplikacije.
 
Odgovor na temu

nemanjafx

Član broj: 272115
Poruke: 3
*.adsl-3.sezampro.rs.



Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?11.07.2011. u 08:21 - pre 155 meseci
Slozio bih se sa Zeljkovim iskustvom, a osim pogodnosti u vezi sa withdrow nalizima, ovi ljudi iz fxlidera imaju i super webinarei dnevne analize. Od skora ih rade dva puta dnevno, sto je super za sve one kji stoje slabo sa fundamentalnom analizom. Cini mi se da je to vrlo zgodno za trejdere, jer putem mail-a svakodnevno dobijaju podrobne analize o najtrgovanijim instrumentima. Pozrdav svim trejderima.
 
Odgovor na temu

zeljkofx
Željko Petrović
Beograd

Član broj: 269088
Poruke: 9
*.adsl-3.sezampro.rs.



Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?11.07.2011. u 09:03 - pre 155 meseci
Pozdrav Nemanja. Drago mi je da cujem da ima ljudi sa kojima mogu da podelim svoja pozitivna iskustva. Evo, jos nesto interesantno sto sam proverio, a u vezi sa onim sto je Bojana rekla - da je na forex-u profitabilnija trgovina neg na Beogradskoj berzi. Ovih dana je u zizi interesvanja trgovina zlatom i sirovom naftom na globalnom trzistu. FX Lider je tome, takodje, posvetio mnogo paznje. Sada imaju dva puta dnevo analize koje uredno salju klijentima, a koje su vrlo korisne za sve one koji malo znaju o tome sa aspekta fundamentalne analize, tako da je vrlo pristupacno trgovati zlatom na forex-u nego na bilo kojoj berzi.
 
Odgovor na temu

Whalata
Srbija

Član broj: 54944
Poruke: 58
*.static.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?14.07.2011. u 08:29 - pre 155 meseci
Da li neko može da da informacije o provizijama prilikom povlačenja para sa računa fxlider-a?
 
Odgovor na temu

Phikret
Fikret Pašović
freelancer
Novi Pazar - Beograd

Član broj: 192541
Poruke: 71
82.117.198.*

Sajt: www.mojestudije.info


+2 Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?18.08.2011. u 11:17 - pre 154 meseci
zeljkofx i nemanjafx, malo sam se zainteresovao za ovu temu i dodjem na zadnju stranu da procitam kad ono vas dvojica (ti) jedan drugog pozdravljate i odusevljavate se forexom. Lako je pronaci zeljkofx i na drugim forumima i shvatiti da je ovo sto pises u stvari samo reklama za forex. Odustajem od daljeg raspitivanja o ovom nacinu trgovine i o forexu, jer gde ima dima ima i vatre.

Ako su te angazovali kao marketing menadzera za forume i drustvene mreze, onda to mnogo lose radis. Pises prilog u ime nemanje i odgovaras sam sebi za 10 minuta u ime zeljka...
http://www.mojestudije.info
Svako ima pravo da se kreće i da bude kreten


 
Odgovor na temu

bojanabeslin

Član broj: 272112
Poruke: 9
*.adsl-3.sezampro.rs.



Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?23.08.2011. u 10:25 - pre 154 meseci
Ćao Željko, Vidim da imaš dobra iskustva i da si na izvoru korisnih informacija. Imaš li neki predlog kako da se napravi dobar izbor za trejdovanje?
 
Odgovor na temu

zeljkofx
Željko Petrović
Beograd

Član broj: 269088
Poruke: 9
*.adsl-3.sezampro.rs.



Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?23.08.2011. u 10:30 - pre 154 meseci
Ćao. Baš u poslednje vreme provodim sate čitajući o dešavanjima sa zlatom. Evo jedne dobre analize koja mi je pomogla da napravim par dobrih trejdova. Napisali su je analitičari iz fxlider-a
Zlato
Loša globalna ekonomska slika ovog puta nije zaobišla ni zlato. Tradicionalno poznat kao finansijski instrument za očuvanje vrednosti baš kada ostali finansijski instrumenti padaju, zlato je preuzelo ulogu hedža protiv inflacije. Slab ekonomski rast znači da nema straha od inflacije pa je i interesovanje za kupovinu zlata manje. Treba uzeti u obzir i da smo na početku letnjeg perioda kada zlatu obično pada cena. Primetne su i velike oscilacije u ceni koje obično nisu karakteristične za ovaj plemeniti metal. Za samo dva dana cena zlata je pala neverovatnih 53 dolara. Najveći uticaj na pad cene zlata je imala iznenadna vest o hitnom sastanku Međunarodne Agencije za Energiju gde je odlučeno da se na tržište pusti 60 miliona barela sirove nafte iz strateških rezervi. Ovaj događaj je oborio cenu nafte, a zatim i cenu zlata. Sasvim logično i cene akcija kompanija koje se bave vađenjem rude zlata su drastično pale. Najveća potražnja za zlatom i dalje dolazi iz Azije i to prvenstveno iz Kine i Indije. Zarada na inicijalnu investiciju od 1.000 dolara početkom maja, uz korišćenje leveridža (finansijske pozajmice) 1:200, je 7.048 dolara. Najveća cena tokom maja je bila 1.557, a najmanja 1.504 što je pad od 3,5%. Kada pomnožimo 200.000 dolara, kolika je suma s kojom možemo da trgujemo zahvaljujući leveridžu, sa 7,8% imaćemo profit od 7.048 dolara.
 
Odgovor na temu

bojanabeslin

Član broj: 272112
Poruke: 9
*.adsl-3.sezampro.rs.



Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?23.08.2011. u 10:35 - pre 154 meseci

To je ok, ali ja baš i nemam iskustva u trgovini sa zlatom. Mislim, ne izgleda mi tako jednostavno, mada se u poslednje vreme puno priča o tome.
 
Odgovor na temu

zeljkofx
Željko Petrović
Beograd

Član broj: 269088
Poruke: 9
*.adsl-3.sezampro.rs.



Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?23.08.2011. u 10:38 - pre 154 meseci
Ima mnogo sajtova na tu temu na engleskom, ali ako ti predstavlja problem, sve na srpskom možeš da pročitaš na sajtu www.fxlider.com , a ja sam bio i na par seminara kod njih, tako da sam pokapirao dosta toga. Osim toga dva puta dnevno rade analize (jutarnje i večernje) tako da možeš da pratiš situaciju i to šta se dešava. Uglavnom se analize odnose na glavne valute, zlato i naftu. To je kod njih super stvar za trejdere koji nemaju puno znanja iz fundamentalne analize.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?23.08.2011. u 10:54 - pre 154 meseci
Moglo bi i malo manje reklamiranja fxleader-a.
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?23.08.2011. u 11:46 - pre 154 meseci
Mislim da ove postove TREBA ostaviti i ne komentarisati... ko je toliko glup da ne vidi reklamiranje iz aviona, ne treba mu pomagati :)
 
Odgovor na temu

1103

Član broj: 278377
Poruke: 17
*.adsl-3.sezampro.rs.



+1 Profil

icon Re: Vasha iskustva sa FOREX-om ?25.08.2011. u 16:46 - pre 154 meseci
Evo, mojih prvih iskustava sa povlačenjem novca sa marketive. U pitanju je bio simboličan iznos. Lepo popunim obrazac, kad ono ništa... par sati. I onda hop, iskoči mi da mi je zahtev odbijen iz bezbednosnih razloga i da se obratim podršci. Kad sam im objasnio o čemu se radi oni mi kažu da imaju par pitanja za mene. Bilo je ukupno nekih desetak pitanja, tipa kad sam otvorio račun, koji mi je datum rođenja, kako sam deponovao novac i slično. Nakon toga mi kažu da mogu da ponovim zahtev za povlačenje novca, što sam i učinio i sve je prošlo ok. Novac sam povukao samo do liverty reserve-a i prosledio ga na drugu platformu koju želim da isprobam. To je to.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Forex :: Vasha iskustva sa FOREX-om ?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 121991 | Odgovora: 121 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.