Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

projekat sistema elektronskog poslovanja postojece kompanije u Srbiji - seminarski rad

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: projekat sistema elektronskog poslovanja postojece kompanije u Srbiji - seminarski rad

[ Pregleda: 5572 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lesh5
Novi Sad

Član broj: 22553
Poruke: 95
*.adacity.net.

ICQ: 94592735


Profil

icon projekat sistema elektronskog poslovanja postojece kompanije u Srbiji - seminarski rad03.01.2007. u 21:07 - pre 210 meseci
Da li ima neko seminarski na ovu ili slicnu temu? Stvari koje mi konkretno trebaju su:
-podaci o kompaniji (adresa, naziv, osnovne i druge delatnosti...)
-snimak stanja informacionog sistema (organizacija i kadrovi u podrsci IS,hardversko-softverska platforma, zastupljene ICT...)
-strategija resenja elektronskog poslovanja (analiza digitalnog okruzenja, stekholder analiza, SWOT analiza...)
-poslovni model
-efekti sistema (neophodna direktna ulaganja, dodatni troskovi, novi fiksni troskovi, direktne dobiti...)
-dizajn web sajta (struktura sajta, predlog rasporeda na ekranu, izgledi stranica sajta...)
-marketinska kampanja (oglasavanje, sticanje poverenja, obezbedjenje privatnosti...)
-sigurnost (procena rizika, predlozene sigurnosne mere, alternativni sistemi, odlaganje podataka)
Bilo sta sto ima veze sa ovim ce mi dobro doci, barem kao orijentir...
 
Odgovor na temu

dekism84
dejan stankovic

Član broj: 35910
Poruke: 125
*.smin.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: projekat sistema elektronskog poslovanja postojece kompanije u Srbiji - seminarski rad04.01.2007. u 22:44 - pre 210 meseci
e pa kolega ja sam precesljao skoro sve sajtove kompanija u srbiji i nisam nasao nista, pa cu pokusati da izmislim!
 
Odgovor na temu

markopetrs
Marko Petrovic
student
rusko selo

Član broj: 176871
Poruke: 7
79.101.147.*



Profil

icon Re: projekat sistema elektronskog poslovanja postojece kompanije u Srbiji - seminarski rad04.01.2009. u 14:33 - pre 186 meseci
Podrzavam potragu za ovim ili slicnim seminarskim... :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: projekat sistema elektronskog poslovanja postojece kompanije u Srbiji - seminarski rad

[ Pregleda: 5572 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.