Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ver.3 sajta .Šta mislite o kreaciji?Kritike,sugestije.

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Ver.3 sajta .Šta mislite o kreaciji?Kritike,sugestije.

[ Pregleda: 3393 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

VlaDiXx

Član broj: 120775
Poruke: 398
*.teol.net.



+1 Profil

icon Ver.3 sajta .Šta mislite o kreaciji?Kritike,sugestije.10.12.2006. u 12:29 - pre 210 meseci
Šta mislite o kreiranju ovog sajta : www.vladix.co.nr ?
Već sam vas pitao za sajt,li ovo je nova treća nedovršena verzija sajta!

Ocjenite od 1-10 .
hvala
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: Ver.3 sajta .Šta mislite o kreaciji?Kritike,sugestije.10.12.2006. u 23:24 - pre 210 meseci
Pocetna strana je sasvim pristojna,ali kad se klikne na link 'software'...utisak se znatno kvari...Pretpostavljam da radovi jos traju,pa nisi stigao da sklonis tu stranu,ili...U svakom slucaju,site bi trebalo da izgleda konzistentno je li...koristi pocetnu starnu kao sablon za ostatak i neces pogresiti.a numericka ocena...e ne dam...(imam svoje razloge:))
 
Odgovor na temu

nicr

Član broj: 47862
Poruke: 577
*.teol.net.



Profil

icon Re: Ver.3 sajta .Šta mislite o kreaciji?Kritike,sugestije.11.12.2006. u 11:57 - pre 210 meseci
Mogli smo nastaviti i u staroj temi, da popravimo utisak . Napredak je vidljiv, mada jos uvek "nije to to". Po meni, mozda bi se trebao odluciti kako ce ti izgledati sajt. Prevelika je razlika izmedju pocetene i (onog vec prokomentarisanog ) software stranice. Trebas se potruditi da stranica izgleda "zivlje", sad, da li ces to postici flash-om ili mozda malo posvetliti boje na stranici, to je na tebi.
Uradi sledece,
u vrhu pocetne stranice stavis neki dinamicniji flash,
promeni boju kojom si napisao meni, podmeni, posjetite (boja je iritirajuca),
boja kojom si napisao novosti
Da ponovim, odluci se kako ce ti izgledati sajt, pocetna nije losa...
Ocena, posle.
Poz
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Ver.3 sajta .Šta mislite o kreaciji?Kritike,sugestije.

[ Pregleda: 3393 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.