Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Seminarski rad, proracun transformatora

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Seminarski rad, proracun transformatora

[ Pregleda: 10290 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BranislavV
Bor

Član broj: 116520
Poruke: 123
195.178.42.*



Profil

icon Seminarski rad, proracun transformatora16.11.2006. u 06:51 - pre 212 meseci
Ljudi, potreban mi je uradjen seminarski rad da bih video kako bi to trebalo da izgleda, posto ne poznajem nikog sa mog fakulteta, tema je proracun transformatora.
Hvala svima
 
Odgovor na temu

viktor1986
Viktor Bradjan
Beograd, Palilula

Član broj: 69458
Poruke: 1361
*.smin.sezampro.yu.



+20 Profil

icon Re: Seminarski rad, proracun transformatora16.11.2006. u 11:06 - pre 212 meseci
Pa sta da ti kazem,seminarski treba da sadrzi barem jedno desetak strana A4 formata.Na naslovnoj strani pises u gornjem levom uglu ime skole,negde na sredini temu maturskog rada,zatim dole negde pises datum i tvoje ime.Zatim taj tvoj maturski rad na sledecoj strani treba da ima sadrzaj i na kraju imas jednu stranu u kojoj pises koju si literaturu koristio.

Mislim da sam ja okacio ovde negde moj seminarski rad iz srednje skole,procesljaj malo ovaj forum i naci ces sve sto ti treba.Jedan covek je cak i nakacio program za proracunavanje trafoa,mozda ce to da ti koristi.Pogledaj na elektronici.
http://www.mc.rs/mc-web-televizija.1498.html

Na pomolu velika pljačka: Kvadrat zemljišta kao četiri kilograma krompira, tvrde građani Borče i Ovče povodom eksproprijacija za potrebe gradnje mosta Zemun-Borča
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Seminarski rad, proracun transformatora

[ Pregleda: 10290 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.