Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Google Analytics- Da li racuna i moje ulaske na sajt i kako se prikazuje ulazak na sajt iz Favorites

[es] :: Pretraživači i SEO :: Google Analytics- Da li racuna i moje ulaske na sajt i kako se prikazuje ulazak na sajt iz Favorites

[ Pregleda: 4462 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ljubmilo
Beograd

Član broj: 107015
Poruke: 190
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.polovniautomobili.biz


Profil

icon Google Analytics- Da li racuna i moje ulaske na sajt i kako se prikazuje ulazak na sajt iz Favorites21.10.2006. u 21:21 - pre 211 meseci
Dali Google Analytics broji moje ulaske na moj sopstveni sajt?
Ako broji, kako to da iskljucim?

Kako se racuna kada neko udje na moj sajt iz Favorites ili Bookmark(Firefox), a home page mu je Google?
Da li se to ubraja kao dolazak iz googla ili DIRECT?
 
Odgovor na temu

Nemanja Dubravac
Nemanja Dubravac
Sombor / Wien

Član broj: 4621
Poruke: 955
*.5.14.wu-wien.teleweb.at.

Sajt: https://www.shpock.com


+3 Profil

icon Re: Google Analytics- Da li racuna i moje ulaske na sajt i kako se prikazuje ulazak na sajt iz Favor21.10.2006. u 22:45 - pre 211 meseci
idi u Filter Manager, pa dodaj filter koji ce da radi "exclude" npr tvoje ip adrese (ako je fiksna) ili nekog drugog parametra koji je svojstven tvom browseru/kompjuteru
 
Odgovor na temu

ljubmilo
Beograd

Član broj: 107015
Poruke: 190
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.polovniautomobili.biz


Profil

icon Re: Google Analytics- Da li racuna i moje ulaske na sajt i kako se prikazuje ulazak na sajt iz Favor22.10.2006. u 07:58 - pre 211 meseci
Uradjeno !

A kako da znam da neko ulazi na moj sajt iz Favorites, jeli to DIRECT ulazak kako ga Analytics naziva?
 
Odgovor na temu

Nemanja Dubravac
Nemanja Dubravac
Sombor / Wien

Član broj: 4621
Poruke: 955
*.5.14.wu-wien.teleweb.at.

Sajt: https://www.shpock.com


+3 Profil

icon Re: Google Analytics- Da li racuna i moje ulaske na sajt i kako se prikazuje ulazak na sajt iz Favor22.10.2006. u 11:58 - pre 211 meseci
da, računa ga kao direct hit
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Google Analytics- Da li racuna i moje ulaske na sajt i kako se prikazuje ulazak na sajt iz Favorites

[ Pregleda: 4462 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.