Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

GMail - Outlook pitanje

[es] :: Google :: Gmail :: GMail - Outlook pitanje

[ Pregleda: 4863 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

neofx

Član broj: 110435
Poruke: 100
*.ptt.yu.



Profil

icon GMail - Outlook pitanje06.10.2006. u 02:12 - pre 212 meseci
Kada preuzimam poruke sa GMail-a preko Outlook Express-a, nakon zavrsetka preuzimanja sve poruke koje su se nalazile u Inbox Folder-u na GMail su izbrisane.

E sada. Da li neko moze da mi kaze da li je moguce podesiti da mi se poruke koje saljem preko Outlook-a koristeci GMail ne cuvaju u Sent Folder-u (na GMail serveru) nakon slanja?

Znam da imam preko 2GB prostora, jednostavno me zanima da li je to uopste izvodljivo.

Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

axx420

Član broj: 107229
Poruke: 62
*.ptt.yu.



+1 Profil

icon Re: GMail - Outlook pitanje06.10.2006. u 07:31 - pre 212 meseci
Idi na gmail settings, "Forwarding and POP".

Za opciju "2. When messages are accessed with POP" izaberi "keep Gmail's copy in the Inbox".

Koliko znam, svaka poslana poruka preko POP3 se mora naći u Sent folderu.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

bojanmiha

Član broj: 109094
Poruke: 17
*.internet.krstarica.net.



Profil

icon Re: GMail - Outlook pitanje08.10.2006. u 22:29 - pre 212 meseci
ljudi dajte mi parametre za g mail hocu da postavim na nokiji 6600 i na kompu.jel su to isti parametri ili ne.molim vas ko ima nek mi posalje jer nasao sam neke ali izgleda da nisu pravi.ako neko ima na nokiji 6600 nek mi javi.pozdrav
[email protected]
 
Odgovor na temu

neofx

Član broj: 110435
Poruke: 100
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: GMail - Outlook pitanje08.10.2006. u 23:23 - pre 212 meseci
Za bojanmiha:

Izvini sto cu te razocarati ali ne mozes da koristis GMail na Nokia 6600 telefonu. Barem ne kao POP3 access. Mozes da koristis GMail preko WAP-a.

Problem zbog kojeg ne mozes da koristis GMail POP3 access na tvom telefonu je taj sto GMail zahteva SSL, taj problem kod "Native e-mail" pristupa e-mail account-u se javlja i kod N-Gage. Na modelima Nokia telefona 6630 i 7610 nema ovih problema ukoliko u SECURITY namestis da ti bude ON (ova podesavanja se odnose samo na >E-mail program< koji dolazi uz Nokia Symbian telefone, nema veze sa podesavanjima GPRS veze).
 
Odgovor na temu

[es] :: Google :: Gmail :: GMail - Outlook pitanje

[ Pregleda: 4863 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.