Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Izvršenje SQL fajla kroz PHP skriptu umjesto mysql_query('Query...');

[es] :: PHP :: Izvršenje SQL fajla kroz PHP skriptu umjesto mysql_query('Query...');

[ Pregleda: 2100 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jezdimir Lončar
Aka Blazeme
PHP/jQuery Dev, BildStudio
Crna Gora / Pljevlja

Član broj: 74833
Poruke: 674
*.crnagora.net.

Jabber: jezdonet@gmail.com


+4 Profil

icon Izvršenje SQL fajla kroz PHP skriptu umjesto mysql_query('Query...');31.08.2006. u 14:43 - pre 214 meseci
pravim instalaciju jedne skripte i sad posto cu mjenjati CREATE TABLE query lakše mi je da mjenjam query.sql nego taj fajl.
Sad, moje pitanje je kako ću da taj fajl izvršim bez phpMyAdmina ???
Znam da bi kad zavšim sql izmjene og fajla ( query.sql ), da bih mogao da prekopiram kod, ali što to da radim kad je ovako bolje a interesuje me kako bi to moglo da se uradi ??? Čitao sam temu na ESu ali nigdje nema odgovora na moje pitanje pa evo reko vas da pitam ;) .
Pozdrav!
“I never think of the future - it comes soon enough.” - Albert Anštajn (Albert Einstein)
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Izvršenje SQL fajla kroz PHP skriptu umjesto mysql_query('Query...');31.08.2006. u 14:45 - pre 214 meseci
Imas najmanje dve teme koje se doticu ovog problema u kojima su date gotove funkcijekoje to rade. Jedna je bila aktivna pre jedno nedelju - dve.
 
Odgovor na temu

Jezdimir Lončar
Aka Blazeme
PHP/jQuery Dev, BildStudio
Crna Gora / Pljevlja

Član broj: 74833
Poruke: 674
*.crnagora.net.

Jabber: jezdonet@gmail.com


+4 Profil

icon Re: Izvršenje SQL fajla kroz PHP skriptu umjesto mysql_query('Query...');31.08.2006. u 16:46 - pre 214 meseci
Ja sam trazio ali nisam nasao odgovor.
“I never think of the future - it comes soon enough.” - Albert Anštajn (Albert Einstein)
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Izvršenje SQL fajla kroz PHP skriptu umjesto mysql_query('Query...');

[ Pregleda: 2100 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.