Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potraga za najlepsom pesmom i SMS-om

elitemadzone.org :: MadZone :: Potraga za najlepsom pesmom i SMS-om

[ Pregleda: 4931 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vladica Savić
Software Developer
Toronto, Canada

Član broj: 26699
Poruke: 654



+5 Profil

icon Potraga za najlepsom pesmom i SMS-om19.08.2006. u 16:21 - pre 215 meseci
Pozdrav ljudi, vec dugo tragam za najlepsom ljubavnom pesmom, ali bez uspeha , procitao sam brdo pesama ali mi ni jedna nije zapala za oko, isto tako i sa SMS-om, procitao sam na hiljade SMS-a, a nijedan da me odusevi.
Pa imate li neki preglog?
Nemojte da mi dajete linkove gde se nalazi gomila ovakvih stvari, vec ako je vama nesto zapalo za oko postujte direktno ovde...
PozZz svima
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Potraga za najlepsom pesmom i SMS-om19.08.2006. u 16:32 - pre 215 meseci
Ono sto je meni najlepsa pesma,ne mora biti i tebi...
Rekli su da su ljubavna pisma,a tako i pesme zanimljive samo dvema osobama:Onome koji ih je napisao i onoj kojoj su napisane.
Ceznem da ti kazem...od Tagore je meni lepa pesma koja mi je prva pala na pamet.
Cesto pisem SMS poruke koje ,kako kazu,ostave bez daha one kojima ih napisem.
Ali to je zato sto pisem ono sto zelim da kazem tacno odredjenoj osobi.nemoj da juris po netu poruku i da je saljes nekoj osobi,ako je ta poruka vec mesecima cirkulisala sms svetom.To je malo uvredljivo i prepisivacki.
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

Vladica Savić
Software Developer
Toronto, Canada

Član broj: 26699
Poruke: 654



+5 Profil

icon Re: Potraga za najlepsom pesmom i SMS-om19.08.2006. u 16:35 - pre 215 meseci
Citat:
dalibord5: Ono sto je meni najlepsa pesma,ne mora biti i tebi...
Rekli su da su ljubavna pisma,a tako i pesme zanimljive samo dvema osobamanome koji ih je napisao i onoj kojoj su napisane.
Ceznem da ti kazem...od Tagore je meni lepa pesma koja mi je prva pala na pamet.
Cesto pisem SMS poruke koje ,kako kazu,ostave bez daha one kojima ih napisem.
Ali to je zato sto pisem ono sto zelim da kazem tacno odredjenoj osobi.nemoj da juris po netu poruku i da je saljes nekoj osobi,ako je ta poruka vec mesecima cirkulisala sms svetom.To je malo uvredljivo i prepisivacki.

Znam za to, zato mi se retko koja i svidi...
Ali, svejedno, kakav\kakve bi ti SMS poruke mogao da predlozis...?
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dialup.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Potraga za najlepsom pesmom i SMS-om19.08.2006. u 17:49 - pre 215 meseci
Citat:
VladaLe: Nemojte da mi dajete linkove gde se nalazi gomila ovakvih stvari, vec ako je vama nesto zapalo za oko postujte direktno ovde...


Kakva je razlika? Zasto mislis da ces ovde naci nesto sto nema na stotinama drugih sajtova gde je to detaljno na gomili skupljeno? Ovako se samo otvara jos jedna tema koja ce biti losa kopija drugih...

P.S. Nemoj pogreno da me shvatis, ali ne verujem da ces ovde pronaci ono sto zelis. ES je skoro 100% tehnicki forum i vece su sanse da na specijalizovanim sajtovima nadjes ono sto trazis nego npr. medju korisnicima Mad zone...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Vladica Savić
Software Developer
Toronto, Canada

Član broj: 26699
Poruke: 654



+5 Profil

icon Re: Potraga za najlepsom pesmom i SMS-om20.08.2006. u 08:11 - pre 215 meseci
Citat:
fanfon: Kakva je razlika? Zasto mislis da ces ovde naci nesto sto nema na stotinama drugih sajtova gde je to detaljno na gomili skupljeno? Ovako se samo otvara jos jedna tema koja ce biti losa kopija drugih...


Pa vredi pokusati...

Citat:
P.S. Nemoj pogreno da me shvatis, ali ne verujem da ces ovde pronaci ono sto zelis. ES je skoro 100% tehnicki forum i vece su sanse da na specijalizovanim sajtovima nadjes ono sto trazis nego npr. medju korisnicima Mad zone...


Naravno da necu da te shvatim pogresno, ali se ipak ne slazem s'tobom jer ES jeste tehnicki forum, ali isto tako poseduje Mad zone deo, deo koji sluzi da clanovi mogu i da se zabave, pronadju po nesto zanimljivo a isto tako i za nekog korisno. Tako da nemislim da sam pogresio sto sam stavio temu ovde...

PozZz
 
Odgovor na temu

yooyo

Član broj: 4891
Poruke: 1101
195.252.90.*



Profil

icon Re: Potraga za najlepsom pesmom i SMS-om20.08.2006. u 09:34 - pre 215 meseci
Moj drugar kaze da mu je pesma "Pare, pare" grupe Models najlepsa pesma koju je VIDEO.
 
Odgovor na temu

Vladica Savić
Software Developer
Toronto, Canada

Član broj: 26699
Poruke: 654



+5 Profil

icon Re: Potraga za najlepsom pesmom i SMS-om21.08.2006. u 07:49 - pre 215 meseci
Kada sam rekao pesmu mislio sam na stihove, ali nema veze, mozemo da prosirimo temu i na pesme (muziku)
 
Odgovor na temu

DjokinFAN

Član broj: 108665
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Potraga za najlepsom pesmom i SMS-om30.08.2006. u 19:38 - pre 214 meseci
Dzej - Lubenica???Jake su reci,videce devojka da si emotivac
 
Odgovor na temu

Vladica Savić
Software Developer
Toronto, Canada

Član broj: 26699
Poruke: 654



+5 Profil

icon Re: Potraga za najlepsom pesmom i SMS-om01.09.2006. u 07:24 - pre 214 meseci

 
Odgovor na temu

Atos
Beograd

Član broj: 16580
Poruke: 170
195.252.94.*



+83 Profil

icon Re: Potraga za najlepsom pesmom i SMS-om01.09.2006. u 11:04 - pre 214 meseci
[offtopic]
@DjokinFAN
Jel to fan Djoke iz kaludjerice?
:)
[/offtopic]

Svako na svom kompu ima digitalnu spravu...
 
Odgovor na temu

Nibble

Član broj: 63173
Poruke: 302
*.dlp298.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Re: Potraga za najlepsom pesmom i SMS-om01.09.2006. u 13:00 - pre 214 meseci
Citat:
Atos: [offtopic]
@DjokinFAN
Jel to fan Djoke iz kaludjerice?
:)
[/offtopic]

jeste
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Potraga za najlepsom pesmom i SMS-om

[ Pregleda: 4931 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.