Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

šema poker aparata sa monitorom

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: šema poker aparata sa monitorom

[ Pregleda: 9414 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

panonac
Zeljko Pinteric
ugostitelj
hrvatska

Član broj: 31767
Poruke: 81
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon šema poker aparata sa monitorom07.08.2006. u 19:14 - pre 214 meseci
potrebna mi je šema za poker aparat riknio je monitor a ja nemam takav pa bih stavio monitor od kompa
ploča je poker sa sedmicama
 
Odgovor na temu

ksrele
Programer - informatičar
Gold Drink D.O.O. Subotica
Subotica

Član broj: 14253
Poruke: 1642
*.suonline.net.

ICQ: 66444502


+47 Profil

icon Re: šema poker aparata sa monitorom07.08.2006. u 20:51 - pre 214 meseci
Ako se ne varam, u tim masinama je ugradjena "konzola" tj. izlaz za monitor je u formatu kompozitnog video signala, kao onaj sto izlazi iz neke druge konzole (Sony PS, Xbox...) ili video kamere ili video rekordera (ne mislim na RF signal). Cak je jedna takva igra imala i izlaz za TV na zadnjoj strani. E sada ne znam kakva je konkretno ta, ali ako je elektronika za monitor odvojena od ostale elektronike i spojena samo sa jednim koaksijalnim kablom (Video signal) i napajanje (dve zice, plus i minus) onda mozes slobodno da probas da na taj koaksijalni kabel spojis TV. Mada bi ti savetovao da spojis neki stariji TV ili preko nekog videa ili vec nekako indirektno da ti ne crkne TV ako to nije to, mada nebi trebalo da crkne i ako to nije Video signal.
 
Odgovor na temu

Lalemajstormoler

Član broj: 24430
Poruke: 1327
80.93.240.*



+6 Profil

icon Re: šema poker aparata sa monitorom27.08.2006. u 00:46 - pre 214 meseci
Tesko da tu mozes sta sam uraditi,najbolje ti je da ga odneses u servis pa se tamo raspitaj,mada mislim da ce ti trebati neka prepravka za to.
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

ELTI
Ivica Topic
vlasnik servisa
"ELTI",-serviser
Rijeka-Hrvatska

Član broj: 21632
Poruke: 1711
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: skype:ivica.elti1


+5 Profil

icon Re: šema poker aparata sa monitorom05.09.2006. u 13:09 - pre 213 meseci
Ta ploca ima RGB izlaz znaci 3 boje posebno plus jedan izlaz za sinhronizaciju. Ne mozes ga nikako spojiti na VGA monitor od kompa. Pronadji negdje monitor od starog COMMODORE ima ih po tavanima koliko hoces. Druga opcija je neki mali TV aparat koji ima skart pa na njega mozes da spojis ali svaku boju posebno plus sinhro. Takvih sam prepravki napravio na stotine. Pozdrav.
Ako nemate sta raditi nemojte to raditi ovdje. Potrazite drugi forum.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: šema poker aparata sa monitorom

[ Pregleda: 9414 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.