Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card

[ Pregleda: 4933 | Odgovora: 18 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

AngelOne
Serbia

Član broj: 65552
Poruke: 15
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card22.07.2006. u 18:47 - pre 215 meseci
Dakle, izaberem 10e da uplatim i onda posle redirecta na moneybookers dolazi da opste zabune i stalno mi na kraju pise, The Payment Failed:/ Onda ponovo , pa ponovo, iako sam se registrovao na moneybookers i dobio onaj cod, sve je u redu dok ne dodjem do opcije da ponovi unesem brojeve sa moje Master Card, ja ih unesem, on trazi neki verfication payment ili sl. i tako u krug i vec 5x ispisao podatke sa kreditne ali dzabe. Cak mi je i prilikom registracije accounta na moneybookers trazio podatke sa kreditne Master Card...
Da ne bi nesto gadno zeznuo, tj. da mi ne uzmu novac a nedobije nista, kojim tacno redosledom idem na moneybookers sitemu placanje i sta je bitno chekirati da me ne vrti stalno u krug. Evo malopre sam dobio neku vrstu zabrane od 24 sata, jer nesto navaodno nisam dobro uradio
Molim hitnu "strucnu" pomoc! ( Da mi ne ode novac u vazduh)
Hvala
 
Odgovor na temu

AngelOne
Serbia

Član broj: 65552
Poruke: 15
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card22.07.2006. u 19:00 - pre 215 meseci
Da dodam jos da mi on izbaci nakon unosenja podataka sa Master Card, te iste podatke i dole stoji samo confirm i jos da se chekira mesto 1.01$ ili 2.01$ nisam siguran, ja i to chekiram, ali kazem opet dzabe...nisam upseo.Kada mi izbci podatke koje sam uneo stoji moje ime i prezime, broj od Master Card koji se nevidi ceo i ostalo.Da nisam mozda pogresio kod imena i prezimena, posto sam hteo da platim sa Master Card od devojke, cije je ime naravno dugacije, ali nisam dobio nikakvo upozorenje u vezi toga...
Hvala jos jednom i stvarno bih veleo da mi neko ko se dobro razume objsni korak po korak,i gde gresim, sto se tice moneybookersa i placanja.
 
Odgovor na temu

AngelOne
Serbia

Član broj: 65552
Poruke: 15
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card22.07.2006. u 19:11 - pre 215 meseci
Evo sada vidim da su mi sa racuna skinuli 2.33 eura(MONEYBOOKERS) a nisam uspeo da uplatim SkypeOut!!!!!
Molio bih hitnu pomoc za resavanje mog problema.
 
Odgovor na temu

AngelOne
Serbia

Član broj: 65552
Poruke: 15
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card22.07.2006. u 19:12 - pre 215 meseci
Evo sada vidim da su mi sa racuna skinuli 2.33 eura(MONEYBOOKERS) a nisam uspeo da uplatim SkypeOut!!!!!
Molio bih hitnu pomoc za resavanje mog problema.
 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.dhcp-pool-ue.sbb.co.yu.

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card22.07.2006. u 20:20 - pre 215 meseci
Hitna pomoc ti nece pomoci jer ocigledno NE citas sta pise na Moneybookers sajtu.

1. Racun NE mozes da dopunis koristeci tudji Master
2. Moras verisifkovati karticu ili svojepodatke da bit ti placanja prosla
3. Moras da PROCIATS sta tamo pise inace ti nema pomoci

Servis je inace odlican i nikakvih problema nema dok korisnici CITAJU sta pise
 
Odgovor na temu

AngelOne
Serbia

Član broj: 65552
Poruke: 15
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card22.07.2006. u 20:54 - pre 215 meseci
Evo sada sam dobio mail od njih ali mi je Engleski los, pa bih voleo da mi pomognete, ubice me devojka :

This email confirms that we have now debited a random amount between 1.01 and 2.99 USD from your credit/debit card. You must complete the following steps to verify your credit/debit card:

* Check your statement for the exact USD transaction amount. NOTE: If you have access to online statements, your issuer may take a few days to update them with this transaction.
* Log into your Moneybookers account and click the 'verify' link next to your credit/debit card in your profile
* Insert the debited amount in the box provided.

As soon as you complete the above procedure, you will be able to use this credit/debit card to make payments of up to 1268.00 USD per 60 days with Moneybookers.


Eto i Hvala unapred na pomoci, koliko vidim, prihvatili su nesto...
 
Odgovor na temu

AngelOne
Serbia

Član broj: 65552
Poruke: 15
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card22.07.2006. u 21:05 - pre 215 meseci
I sada mi izbacuje ovo kada hocu da verifikujem Karticu ili sta vec:

You have entered the incorrect amount. You must wait 24 hours before we will allow you to make another attempt. Our service department will be unable to assist you during this period.

Da ne bi nesto gadno zeznuo , stvrno se ne zezam, volio bih da mi neko iskreno pomogne...
 
Odgovor na temu

AngelOne
Serbia

Član broj: 65552
Poruke: 15
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Da li je ovo mozda bolja i jednostavnija varijanta za Skype placanje?23.07.2006. u 05:41 - pre 215 meseci
Evo linka:

http://skype.hgcbroadband.com/en/skypeout_buy.htm

Pa kada kazes Buy Cradit, sta mu onda dodje ovo HK$25 i koliko je to evra???
Ako to uplatim koliko imam Skype kredita i ponovo pitam cija je valuta i koliko je to evra?
Nadam se da ce mi neko sada ozbiljno pomoci
Moze i na mail: [email protected]

Hvala
 
Odgovor na temu

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



+101 Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card23.07.2006. u 05:50 - pre 215 meseci
Pise ispod...

- SkypeOut credit will be deducted in Euro. HK$25 would be equivalent to Euro 2.50.


25 hkd in eur
"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
Odgovor na temu

AngelOne
Serbia

Član broj: 65552
Poruke: 15
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card23.07.2006. u 08:40 - pre 215 meseci
Dobro i sta je onda to? depozit? ili cu toliko imati skype kredita? Molio bih neki konkretniji odgovor, jer mi je Engleski los i ponavljam, necu da se zeznem nesto!
Ima li neko iskustva sa ovim pa da mi lepo objasni.Cija je to valuta po dugi put i sta definitivno znaci to sto sam naveo.
Moze i na gore pomenuti mail
HVALA
 
Odgovor na temu

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



+101 Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card23.07.2006. u 11:12 - pre 215 meseci
Toliko ces imati kredita za skype out. HK$ je Hong Kong Dollar ali ce ti u banci naravno odbiti u eurima.
"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
Odgovor na temu

AngelOne
Serbia

Član broj: 65552
Poruke: 15
213.137.127.*



Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card23.07.2006. u 17:52 - pre 215 meseci
@optix
Hvala
Nadam se da si u pravu. Evo idem da uplatim , pa cu kasnije da postujem ovde da li funcionise
Hvala
 
Odgovor na temu

AngelOne
Serbia

Član broj: 65552
Poruke: 15
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card23.07.2006. u 20:42 - pre 215 meseci
Sve je proslo ok i zvao sam neke brojeve u Srbiji i strasno je skup. 9.53 dinara izadje me jedan minut razgovora u lokalu:/
Pa jeli to moguce? Kakve su mi onda to prednosti? Kao da sam zvao mobilni sa fixnog. Mozda igra neku ulogu onaj VAT koji me je definitivno zakacio jer je sa njim cena minuta 0.107 Evra ( a to je tih 9.53 dinara sto sam rekao) umesto 0.093 sto je prihvatljivo...
Kako onda podesiti da bude 0.093 ili kako izbeci VAT ili na kraju jeli trebam nesto podesiti u Skype?
Hvala puno jos jednom na odgovorima
Pozdrav
 
Odgovor na temu

kasaad
Hannover Germany

Član broj: 10052
Poruke: 163
*.pools.arcor-ip.net.



+4 Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card23.07.2006. u 20:44 - pre 215 meseci

Erm, pa mislim da bi trebao prvo da citas pre nego sto nesto probas. Sa skypom nije bitno odakle zoves nego gde zoves. I da kad zoves Srbiju kosta 9 centi, kad zoves srbiju iz inostranstva onda je tih 9 centi premija :) u tome je fora sa skype :)

Kas
FBzP Power!!!
 
Odgovor na temu

valeksic
Vladimir Aleksić
Beograd

Član broj: 20451
Poruke: 325
195.252.90.*



Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card23.07.2006. u 23:32 - pre 215 meseci
Zašto uopšte koristiš skype da bi zvao nekoga u Srbiji?!

Da ne bi opet bilo iznenađenja, pogledaj cene poziva za sve zemlje: http://www.skype.com/products/skypeout/rates/all_rates.html
 
Odgovor na temu

AngelOne
Serbia

Član broj: 65552
Poruke: 15
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card25.07.2006. u 05:52 - pre 215 meseci
Hvala svima na odgovorima i pomoci. Pozurio sm i nisam odmah sve shvatio. Skype je iskjlicivo za zvanje u inostrasnstvo i za to je i vise nogo povoljan.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Frederic Bastiat

Član broj: 59097
Poruke: 75
*.PPPoE-4650.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card24.08.2006. u 16:15 - pre 214 meseci
Da bi verifikovao karticu kod MB morao si da pogledas na bankovnom izvestaju o upotrebi kartice koju sumu ti je moneybookers skinuo, tu sumu (tacan broj i decimale) trebas uneti kada te na mb budu pitali tj. trazili je. Tako ce dakle oni biti sigurni da kartica nije ukradena ili slicno tj. da zaista pripada tebi. E sad ti si ocito uneo pogresan broj. I zbog toga ti je data zabrana od 24 casa do novog pokusaja.

Dakle trebao si kliknuti na dugme verify pokraj te kartice u tvom korisnickom profilu nakon sto se logujes, i onda uneti 2.33 dakle tacno onoliko koliko si ti rekao da su ti oni skinuli.
 
Odgovor na temu

bokibre
Boris Kovacevic
Bgd

Član broj: 61870
Poruke: 98
*.ptt.yu.

Jabber: bokibre@gmail.com


Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card02.09.2006. u 15:09 - pre 213 meseci
meni su takodje blokirali nalog na 24 sata ali po pokusaju da mi skinu tu nasumicnu sumu dvaput sam pokusao i onda mi izbaci

Transaction ID: 21*****

Verification deposit failed!

posle drugog puta :

Please transfer from a bank account in your name any amount of your choice to:

Account holder: Moneybookers Ltd.
Bank: Commerzbank
City/Town: Frankfurt
Account number: ******
Sort / Bank Code: ******
SWIFT: *******
IBAN: *******************
Bank address: Kaiserstr. 30
Frankfurt *********
Germany
Reference:
****** Your user ID - MUST BE PROVIDED!

#

!!! NO cash / 3rd party deposits !!! Due to anti-money laundering regulations we CANNOT ACCEPT cash deposits or bank transfers made by parties other than BORIS KOVACEVIC. We will make NO EXCEPTION from this rule. YOU WILL BE CHARGED all banking and administrative costs to return any such payment. Read more
#

Currency of payments: We recommend you to send the transfer in the above specified account currency. For transfers in other currencies and/or cases where the specified currency differs from the Moneybookers account currency, you may be subject to foreign exchange charges.
#

We cannot debit the amount from your bank account: You need to instruct the bank transfer by yourself!

placao sam visa internet karticom vojvodjanske banke i siguran sam da sam dobro ukucao sve podatke!!!

What the f...???

Probacu sutra ali u cemu je problem , napomena kartica je bila aktivirana ima sredstava na njoj a sad sam je blokirao nakon ovih pokusaja!!!
BRE!!!
 
Odgovor na temu

puska
Puskasevic Miodrag
Negotin

Član broj: 1231
Poruke: 345
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card05.09.2006. u 22:56 - pre 213 meseci
To se i meni desilo i rekli su mi da moram da posaljem kopiju izvoda iz banke
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Problem pri placanju SkyOut servisa i moneybookers-a sa Master Card

[ Pregleda: 4933 | Odgovora: 18 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.