Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Roleri - silikon vs. guma

elitemadzone.org :: MadZone :: Roleri - silikon vs. guma

[ Pregleda: 16012 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoran81
Beograd

Član broj: 15468
Poruke: 220



+7 Profil

icon Roleri - silikon vs. guma30.06.2006. u 23:20 - pre 216 meseci
Da li su bolji roleri s gumenim ili silikonskim točkićima?

Čuo sam da su ovi drugi, ali ne za naše puteve...a i skuplji su...

Opet, kažu mi da su gumeni tiši i duže traju - zvuči logično, bar ovo "tiši"?

Help.
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.dial.b92.net.



+67 Profil

icon Re: Roleri - silikon vs. guma01.07.2006. u 00:11 - pre 216 meseci
Zavisi za sta ti treba... jedan moj ortak je svojevremeno skocio sa sedmice na platou sa silikonskim i raspala mu se tri tocka.
Silikonski su slabiji, ali mnogo brzi tako da po pravilu na ove rekreativne samo za voznju stavljaju silikone a sto se tice agressive rolera ne znam na sta mislis kad kazes gumeni... imas obicne pijacne gumene, imas one specijalne (kakosezovumajkuim) nesto kao PVC (samo nije naravno) neki poliuretan hemija neko cudo... i imas one bele patuljke e ti patuljci su najjaci za agressive a ne ovi od 56mm...
Sto se tice glasnoce veruj mi da ne znam... obicno se vise cuju lageri od tockova tako da to bas i nema veze... ali bih ipak rekao da su silikonci najtisi oni prave onaj visoki zZzZz zvuk...



brate nauka od tockica a?
 
Odgovor na temu

zoran81
Beograd

Član broj: 15468
Poruke: 220



+7 Profil

icon Re: Roleri - silikon vs. guma03.07.2006. u 22:07 - pre 216 meseci
Ponovo sam pročitao ovo što si napisao i prošao još par sajtova i mislim da su za mene ipak silikonci. pošto me ne zanimaju razbijena kolena i sl.
Hvala ti na odgovoru.

E sad, da li neko zna gde mogu da se nabave pristojni roleri sa silikonskim točkićima za 50-60 eura, pošto bih verovatno uzimao i za devojku. Na jednom sajti neko je spominjao "Đak", ali ne znam kakvi su sa cenama u poređenju sa ostalima?
 
Odgovor na temu

webmaster1
Luka Pilipovic
BG

webmaster1
Član broj: 24183
Poruke: 302
*.ptt.yu.

ICQ: 160820372
Sajt: www.montenegro-sea.com


Profil

icon Re: Roleri - silikon vs. guma05.07.2006. u 09:11 - pre 216 meseci
e tu mogi da ti pomognem ličnim isqstvom...

NA SAJMU!! Ne znam koja je to hala, mislim da je druga sa desne strane kako se popneš uz stepenice.
Definitivno je odlična klackalica izmedju cene i kvaliteta. ROCESove roške..od 6 do 11 hiljada. Ja sam pazario
ove od 7, i vrlo sam zadovoljan njima. Istina, pošto klizam već godinama bilo mi je potrebno malo vremena da
se priviknem na točkove(nisam vozio roške već 8 godina), ali sada sam se navikao i ovaj model bih preporučio svakome.
Drugarica je kupila sličan ženski model u istoj radnji(ista cena) i vrlo je zadovoljna.
Lično ti NE savetujem kupovinu jeftinijih roški jer ćeš time sebi umanjiti zadovoljstvo u vožnji, a to je presudno kada nešto
radiš isključivo da bi u tome uživao. Znači, otvoriš se ovih 7 soma i budi uveren da ćeš biti zadovoljan:P
Privatni smeštaj u Crnoj Gori
www.montenegro-sea.com.
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: Roleri - silikon vs. guma05.07.2006. u 09:27 - pre 216 meseci
Ovdje imas neka iskustva rolera s nekim modelima pa mozda nadjes stogod zanimljivo:
http://www.rolanje.com/oprema.php

 
Odgovor na temu

zoran81
Beograd

Član broj: 15468
Poruke: 220



+7 Profil

icon Re: Roleri - silikon vs. guma05.07.2006. u 23:37 - pre 216 meseci
Hvala vam, tek sad sam se konektovao, kasno je i nemam vremena pa ću sutra pogledati šta ste napisali...
Laku noć
 
Odgovor na temu

savanah

Član broj: 78922
Poruke: 410
*.3dnet.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Roleri - silikon vs. guma10.07.2006. u 22:37 - pre 216 meseci
meni trebaju roleri za pocetnika. dobilo dete na nagradnoj igri rolerblade-ovu opremu za zastitu pa sad familija juri,cipelice sa tockicima lol.na sta se za pocetnika treba obratiti paznja.i kako izaci na kraj s cinjenicom da je u pitanju dete cije je stopalo jos u razvoju, tj. raste
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.dial.b92.net.



+67 Profil

icon Re: Roleri - silikon vs. guma11.07.2006. u 12:57 - pre 216 meseci
Pa posto su roleri skupi (bili?) mis mo uvek gledali da uzmemo tri broja vece nego sto nam treba, pa onda nosis jedne obicne i jedne vunene carape preko...
Iskreno ja bas ne volim kad vidim da dete muce sa tom silnom opremom protiv pada... pogotovo ako je pocetnik jer tad ne ide brzo i nema neke velike stete od pada... stavi mu sto vece stitnike na kolena i to je dosta.... moze jos i oni na ruke da ne bi drljao bezveze o beton... i rolaj... jos neki savet... pa ne bas samo nek se trudi i relativno brzo ce nauciti jos ako je klizao ranije.... ima da savlada za dandva
 
Odgovor na temu

savanah

Član broj: 78922
Poruke: 410
*.3dnet.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Roleri - silikon vs. guma11.07.2006. u 13:57 - pre 216 meseci
pa u tom je problem, nije vozio ranije, jer je padao,he he na ***u a to mu se nije nikako svidjalo, pa je odustao.mada, sad kad je dobio rolerbladeovu opremu resio je da zaveze jastuk pozadi pa sta bude hehe.kod nas u kraju je nov asvalt,znaci podloga ravna i brza, pa se bojim da ce da se skuca u nesto ili nekog,postoje li neki roleri za pocetnike a da nisu plastikaneri sa buvljaka?
 
Odgovor na temu

SQUER

Član broj: 247228
109.93.202.*



Profil

icon Re: Roleri - silikon vs. guma15.01.2010. u 14:46 - pre 173 meseci
Ljudi, totalni sam pocetnik. Predlozite mi najbolje rolere do 50e max (nove) za agresivnu voznju. Hitno mi treba.

/modedit: pravopis i formatiranje.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Roleri - silikon vs. guma15.01.2010. u 14:50 - pre 173 meseci
Rolere za 50 evra ne mozes kupiti kvalitetne, pogotovo za "agressive" voznju, nema govora.

SEBA FR1 su cini mi se cest izbor agressive rolerasa, ali su dosta skupi, mnogo vise od 50
evra i cini mi se da ih je i malo teze naci, mozda u BG negde.

Inace, iskopao si jako matoru temu, i na forumu je zabranjeno postavljanje pitanja "gde kupiti..."
i davanje informacija tog tipa.

Konsultacije oko kvalieta razlicitih brandova i tipova rolera, tockova, itd. su naravno dozvoljene ;)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Roleri - silikon vs. guma

[ Pregleda: 16012 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.