Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stolarska radnja koja poseduje sa tracnu testeru?

elitemadzone.org :: TechZone :: Stolarska radnja koja poseduje sa tracnu testeru?

[ Pregleda: 5067 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Arnold Layne
Chedomir Jokanovich
Beograd

Član broj: 33895
Poruke: 772
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: chejok.freecoolsite.com


Profil

icon Stolarska radnja koja poseduje sa tracnu testeru?20.06.2006. u 18:15 - pre 217 meseci
Imam komad drveta dimenzija 45*20*5cm koji bih hteo da presecem po debljini tako da dobijem dva komada od po 45*20*1.7cm i ostatak.

Ovako nesto:


Znaci treba mi stolarska radionica koja ima testeru koja moze da sece 20cm duboko (tracna testera). Obisao sam jedno 30 radionica po gradu i svi imaju samo cirkulare (do 7cm dubine).

Ako neko zna za neku radionicu koja moze da mi uradi tako nesto, neka mi javi na pm ili mail ([email protected])

Mnogo hvala

Pozdrav
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Arnold Layne
Chedomir Jokanovich
Beograd

Član broj: 33895
Poruke: 772
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: chejok.freecoolsite.com


Profil

icon Re: Stolarska radnja koja poseduje sa tracnu testeru?20.06.2006. u 20:42 - pre 217 meseci
p.s. Ne znam da li je tracna testera pravi izraz (znam da je na engleskom "bandsaw") i izgleda ovako:


 
Odgovor na temu

RobertoKish

Član broj: 31138
Poruke: 165
*.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: Stolarska radnja koja poseduje sa tracnu testeru?21.06.2006. u 08:33 - pre 217 meseci
to sto tebi treba se zove bansek.pre trazi kod firmi sto prave palete,seku trupca....e sad koliko je taj bansek precizan da ti to odradi kako ti hoces,to ne znam.
 
Odgovor na temu

Arnold Layne
Chedomir Jokanovich
Beograd

Član broj: 33895
Poruke: 772
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: chejok.freecoolsite.com


Profil

icon Re: Stolarska radnja koja poseduje sa tracnu testeru?21.06.2006. u 08:56 - pre 217 meseci
Nista vidim da cu ja to rucno.

Nasao sam jednu firmu koja ima to sto trazim, ali kao sto ti rece sa njom seku trupce pa imaju vrlo agresivan list na njoj (guta oko pola centimetra drveta), a nece da menjaju zbog mene :)

Hvala na pomoci

Pozdrav
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Stolarska radnja koja poseduje sa tracnu testeru?

[ Pregleda: 5067 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.