Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomozite mi oko windows xp service pack 2

[es] :: .NET :: Pomozite mi oko windows xp service pack 2

[ Pregleda: 4076 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

wlada88
wladimir dinic
Nis

Član broj: 94949
Poruke: 64
*.bankerinter.net.

Sajt: www.super-bre.co.nr


Profil

icon Pomozite mi oko windows xp service pack 218.05.2006. u 23:00 - pre 217 meseci
Download-ovao sam sa interneta visual c++ express, visual basic express i visual c# express.
Imam instaliran windows xp service pack 1 operativni sistem
a pri instalaciji mi svi od navedenih programa zahtevaju instaliran windows xp service pack 2.
Da li bi mi neko mogao pomoci time sto bi mi rekao kako da ne instaliram service pack 2, a da instaliram ove programe.
Da li je potreban neki update?(ako ima dajte mi link), ili kako drugacije?
Unapred hvala
WLADDA88
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Pomozite mi oko windows xp service pack 220.05.2006. u 15:12 - pre 217 meseci
Nazalost, koliko ja znam, sve instalacije visual studia 2005 (ukljucujuci express) zahtevaju service pack 2 i ne postoji nacin da se to zaobidje.
Cak i kad bi nekako uspeo da skines pojedinacno sve update-ove koji cine XPSP2, to ne bi promenilo verziju OS-a pa setup ne bi detektovao da je tvoj sistem zaista u skladu sa SP2. Medjutim, cak mi ni to ne deluje izvesno posto je SP2 doneo neke izmene koje (bar ja) nisam video kao pojedinacne update.

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: Pomozite mi oko windows xp service pack 2

[ Pregleda: 4076 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.