Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pravljenje tranzicije izmedju dva klipa pomocu VirtualDub-a?

[es] :: Video softver :: Pravljenje tranzicije izmedju dva klipa pomocu VirtualDub-a?

[ Pregleda: 3922 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kilamilan

Član broj: 87722
Poruke: 23
*.bankerinter.net.



Profil

icon Pravljenje tranzicije izmedju dva klipa pomocu VirtualDub-a?07.04.2006. u 11:48 - pre 218 meseci
Pomocu VirtualDub-a napravio sam dva klipa. Sada hocu da spojim ta dva klipa i napravim kratak prelaz izmedju njih. Da li je ovo moguce uraditi i navedite mi ukratko kako.

Inace ovaj prelaz moze da se napravi pomocu Windows Movie Maker-a ali je kvalitet snimka prilicno los cak i kada se podesi na high-quality.
 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.sbb.co.yu.



+56 Profil

icon Re: Pravljenje tranzicije izmedju dva klipa pomocu VirtualDub-a?07.04.2006. u 15:53 - pre 218 meseci
Problem je u tome sto virtualdub nema fade filtere, pa ces prelaz morati da napravis rucno frejm po frejm i da uklopis izmedju ta dva klipa, inace movie maker pokvari sliku zato sto je rekompresuje, dok u virtualdubu nije potrebna rekompresija da bi spojio dva fajla.
 
Odgovor na temu

kilamilan

Član broj: 87722
Poruke: 23
*.bankerinter.net.



Profil

icon Re: Pravljenje tranzicije izmedju dva klipa pomocu VirtualDub-a?07.04.2006. u 18:38 - pre 218 meseci
Posto vidim da poznajes ovaj program zamolio bi te da mi (kada nadjes malo slobodnog vremena) opises tacan postupak kako da izvedem spajanje dva klipa pomocu virtualdub-a. Kako da rucno napravim prelaz frejm po frejm i da ga uklopim izmedju dva klipa. Jedino sto znam da uradim u virtualdub-u je da napravim klipove.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Pravljenje tranzicije izmedju dva klipa pomocu VirtualDub-a?

[ Pregleda: 3922 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.