Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke
(TOP topic, by Aleksandar Marković)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 151586 | Odgovora: 290 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.verat.net

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke04.05.2003. u 20:07 - pre 255 meseci
Gle...AHEAD.DE na listi :-)
 
Odgovor na temu

amavisto
Nis

Član broj: 4256
Poruke: 18
*.ptt.yu

Jabber: amavisto@elitesecurity.org
ICQ: 85132898


Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke06.05.2003. u 12:25 - pre 255 meseci
Citat:
Gojko Vujovic:

Pitaću konkretno da li će raditi na amazonu, a ako posle toga ne bude radila - tražimo pare nazad.


Ja sam zimus kupio art of cmp prog. na amazonu i problem je bio sto ne dostavljaju knjige u yugu. Ne znam da li se sada sa SeriMo nesto promenilo.
 
Odgovor na temu

Veljko
Beograd

Član broj: 967
Poruke: 1172
*.absolutok.com

Sajt: veljko.net


+1 Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke21.05.2003. u 17:35 - pre 254 meseci
Help!
Treba mi neki sajt za kupuvinu svega i svacega ali da bude negde u Evropi zbog slanja i postarine.
Nesto kao www.conrad.com. Probao sam da kupim nesto na conrad-ovom sajtu ali izgleda da ne moze porudzbina da bude ispod 50€.

P.S>Posto sam video da neki pitaju na koliko meseci izdaju virtuonku, meni su na 14 meseci.

 
Odgovor na temu

Ray Monty
Beograd

Član broj: 10661
Poruke: 4
*.dial.InfoSky.Net



Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke23.05.2003. u 17:59 - pre 254 meseci
Aj sad jedna pomoc!
Pratim vas vec neko vreme ali mi jos uvek nije jasno da li da uzimam tu VISA Virtuon ili ne? Jel 'to' radi ili ne? Nemam neke velike zelje oko kupovine, zadrzacu se samo na edukaciji, sto znaci knjige. Po koji CD mozda......za pocetak. Dok ne orobimo neku banku, a onda pravac Kazablanka...........
 
Odgovor na temu

tOwk
Danilo Šegan
Zemun/Beograd

Član broj: 94
Poruke: 2743
*.beograd-3.tehnicom.net

ICQ: 9344053
Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mm011..


+2 Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke23.05.2003. u 18:29 - pre 254 meseci
Radi na dosta mesta.

A pomoću npr. PayingFast možeš da šalješ i money-order za manje sume. Samo ne zaboravi da uradiš jedan trik: snimi formular za prijavu kod sebe na disk, postavi BASE na njihovu stranicu, i dodaj Serbia-Montenegro u spisak država.

Meni su posle samo tražili da se identifikujem, i slao sam im skeniranu karticu uz neke izbrisane podatke i ličnu kartu na kojoj piše „socijalistička republika Srbija“ ;-))

Amazon.co.uk uredno prima Virtuon karticu, kao i PayPal, ali ti ne daju da budeš odavde.
Možda se moje mišljenje promenilo, ali ne i činjenica da sam u pravu.
 
Odgovor na temu

Ray Monty
Beograd

Član broj: 10661
Poruke: 4
*.dial.InfoSky.Net



Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke24.05.2003. u 20:31 - pre 254 meseci
Cek, cek....Izvin'te.....ali ja sam tek 'draftovani rooky' tako da to BASE i Payingfast su za mene ona sela u Spaniji. Al' ajde mi objasnite sta da radim da sa Amazon.co.uk dobijem ono sto sam porucio? Kako da ih prevarim da ja ustvari nisam ja odavde?
A i nesto sam u vasim prethodnim diskusijama nacuo da su Paypal....pa recimo da je neko, izgleda, imao losa iskustva sa njima, a?

PS: hvala na triku, tOwk, kad probam, cu ti pricam.
 
Odgovor na temu

tOwk
Danilo Šegan
Zemun/Beograd

Član broj: 94
Poruke: 2743
*.beograd-3.tehnicom.net

ICQ: 9344053
Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mm011..


+2 Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke24.05.2003. u 23:24 - pre 254 meseci
Za Amazon.co.uk ti ne treba nikakav trik, loše sam se izrazio. Oni sasvim uredno šalju i kod nas, a ukoliko nemaš problema sa nemačkim, možda je i bolje da koristiš Amazon.de (mada se meni čini da mi je za nešto poštarina bila manja iz Engleske; apsurdno, ali tako je ispalo).

PayPal nisam koristio, samo znam da su mi vrlo rado otkinuli dva dolara pri registraciji, tj. primaju karticu ;-)

PayingFast.com je servis sličan BidPay-u (koji meni nije prihvatao karticu, tj. uvek je prijavljivao kako je potreban poziv u Visa centar, a zapravo do banke zahtev nije ni stizao).

Trik sa BASE sam koristio kako bih uneo pravilnu adresu. Naime, u listi ponuđenih država nema naše (ko bi rekao ;-)). Zato, snimite tu stranicu sa formularom za registraciju na disk, dodate jedan <OPTION> u kom je „value="Serbia-Montenegro"“, postavite <BASE href="http://www.payingfast.com/gde-je-bio-formular"> i onda pošaljete. Ovo radi bar u Mozili, možda neki drugi klijenti ne poštuju BASE u takvim stvarima (tj. ne koriste ga za FORM action).

Kako ti na PayingFast-u nisu baš dobro napravili sistem (možda i namerno, pošto je lako moguće da ovakve slučajeve razrešavaju na pojedinačnoj bazi), tekst „Serbia-Montenegro“ je bio unet u bazu, i nisam imao problema.
Možda se moje mišljenje promenilo, ali ne i činjenica da sam u pravu.
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke25.05.2003. u 02:04 - pre 254 meseci
koja glupost.. tog programera treba streljati za primer..
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke25.05.2003. u 02:48 - pre 254 meseci
Zar nije lakse kontaktirati njih i reci im da u formu dodaju nasu zemlju, nego tako praviti forme, sto ovdje ne zna da uradi ni 1% korisnika?
 
Odgovor na temu

tOwk
Danilo Šegan
Zemun/Beograd

Član broj: 94
Poruke: 2743
*.beograd-3.tehnicom.net

ICQ: 9344053
Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mm011..


+2 Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke25.05.2003. u 03:04 - pre 254 meseci
Sale, nije nipošto lakše. Zaista ne vidim kako je slanje jednog e-mail-a, čekanje odgovora, objašnjavanje potrebe itd. „lakše“ od snimanja fajla na disku i par izmena u njemu.

Svakako, to je možda „kvalitetnije“ rešenje, ali čini mi se da nisu spremni da dodaju našu zemlju u spisak (meni su tražili skenirana dokumenta).

Možda se moje mišljenje promenilo, ali ne i činjenica da sam u pravu.
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke25.05.2003. u 03:59 - pre 254 meseci
"objasnjavanje potrebe" ?!

Zar nije i njima i nama u interesu da ovamo salju robu/pruzaju usluge?!
 
Odgovor na temu

Ray Monty
Beograd

Član broj: 10661
Poruke: 4
*.dial.InfoSky.Net



Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke25.05.2003. u 22:55 - pre 254 meseci
Bata tOwk, ti si GENIJE......suvi genije.
Hvala na informacijama, obavesticu te kao i ostale koji prate ovaj forum o svojim iskustvima i carima kupovine preko .neta. (ako ne bankrotiram u medjuvremenu)
 
Odgovor na temu

tOwk
Danilo Šegan
Zemun/Beograd

Član broj: 94
Poruke: 2743
*.beograd-3.tehnicom.net

ICQ: 9344053
Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mm011..


+2 Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke26.05.2003. u 04:54 - pre 254 meseci
Citat:
S a l e:
"objasnjavanje potrebe" ?!

Zar nije i njima i nama u interesu da ovamo salju robu/pruzaju usluge?!


Pa kada ti je država na prvom/drugom mestu po broju zloupotreba platnih kartica, oni ne šalju ništa tebi već su posrednik za plaćanje i uzimaju samo proviziju (tj. ne zarađuju preterano), mislim da će im trebati bogami dobar razlog da bi ti odobrili da se registruješ, a tek da dodaju tvoju državu u spisak „podržanih“?

Možda se moje mišljenje promenilo, ali ne i činjenica da sam u pravu.
 
Odgovor na temu

qwerty
Boris Bajcetic
Beograd

Član broj: 2880
Poruke: 139
*.beotel.net



Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke03.06.2003. u 01:04 - pre 254 meseci
Sem tih knjiga i diskova da li je iko od vas porucio nesto krupno? Mene izuzetno interesuje canon-ov mini dv camcorder mv 500i. Na www.amazon.at kosta 375 eura.Sa sve carinom i postarinom ne moze da izadje preko 500 .Kod nas isti model prodaju po 700 i vise eura.Da li je uopste moguca ovakva kupovina i ko mi garantuje da carinici nece da je "polude". Kakvi su mi izgledi za ovu kupovinu?
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke03.06.2003. u 01:34 - pre 254 meseci
Mislim da je rizicno da ti skinu sa racuna tolike pare, a da ti ovdasnji carinarnik to 'zagubi'. Jedino ako postoji mogucnost da to ide preko DHL

Jel mozda bolje da nekom porucis da ti donese?
 
Odgovor na temu

pop

Član broj: 5065
Poruke: 6
*.sonymusic.com



Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke08.06.2003. u 16:53 - pre 254 meseci
Evo ovako, meni treba jedna mala kupovina preko kreditne na jednom stranom sajtu, ($4.95), i za tu kupovinu ja cu mu dati 10 $ na e-gold racun, ako je neko zainteresovan, neka se javi na ICQ 116995240, ili neka ovde postuje
 
Odgovor na temu

CMD electronic
Igor Obrenov
Novi Sad

Član broj: 11912
Poruke: 102
*.nspoint.net

ICQ: 82269977
Sajt: www.cmdelectronic.net


Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke01.08.2003. u 22:09 - pre 252 meseci
Citat:
pop:
Evo ovako, meni treba jedna mala kupovina preko kreditne na jednom stranom sajtu, ($4.95), i za tu kupovinu ja cu mu dati 10 $ na e-gold racun, ako je neko zainteresovan, neka se javi na ICQ 116995240, ili neka ovde postuje


Meni je takodje potrebna usluga istog tipa... Doduse ja sam podneo zahtev za VISA VIRTUON karticu, ali mi je kasno da narucujem tek kada mi kartica bude izradnjena, a to je za 7-10 dana...

Da li ima neka dobra dusa (iz NS-a) koja bi mi ucinila tu uslugu? Radi se o nekim konektorima koji sve zajedno sa postarinom izadju oko 51$, koje bi trebao naruciti vec sutra da bi stigli na vreme u Jugoslaviju tj. najkasnije za 3 nedelje!

Ako je neko raspolozen, nek' se javi na private...


Unapred zahvalan,
Pozdrav,
Obrenov Igor
www.cmdelectronic.net
 
Odgovor na temu

CMD electronic
Igor Obrenov
Novi Sad

Član broj: 11912
Poruke: 102
*.nspoint.net

ICQ: 82269977
Sajt: www.cmdelectronic.net


Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke02.08.2003. u 18:18 - pre 252 meseci
Citat:
CMD electronic:
Citat:
pop:
Evo ovako, meni treba jedna mala kupovina preko kreditne na jednom stranom sajtu, ($4.95), i za tu kupovinu ja cu mu dati 10 $ na e-gold racun, ako je neko zainteresovan, neka se javi na ICQ 116995240, ili neka ovde postuje


Meni je takodje potrebna usluga istog tipa... Doduse ja sam podneo zahtev za VISA VIRTUON karticu, ali mi je kasno da narucujem tek kada mi kartica bude izradnjena, a to je za 7-10 dana...

Da li ima neka dobra dusa (iz NS-a) koja bi mi ucinila tu uslugu? Radi se o nekim konektorima koji sve zajedno sa postarinom izadju oko 51$, koje bi trebao naruciti vec sutra da bi stigli na vreme u Jugoslaviju tj. najkasnije za 3 nedelje!

Ako je neko raspolozen, nek' se javi na private...


Unapred zahvalan,


Ljudi, da li mi neko moze pomoci? Stvarno mi je hitno, a posto je vec Subota, porudbzbinu moram izvrsiti najkasnije do Ponedeljka da bi na vreme imao te konektore... Please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrav,
Obrenov Igor
www.cmdelectronic.net
 
Odgovor na temu

Ronald

Član broj: 14148
Poruke: 127
*.dial.InfoSky.Net



Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke19.09.2003. u 01:08 - pre 250 meseci
Pozdrav svima!!!
Imam utisak da je sa virtuon karticom moguce kupovati robu u celom svetu ili bar kod prodavaca koje je Na svom sjtu objavila RF banka, medjutim postoji jedan problem koji ja primecujem.Jako malo broj prodavaca isporucuje robu u Srbiju, ocigledno da postoji veliki rizik kada trguju sa nama a tu je i Promena koda zemlje iz YU u SiCG, ima li oko toga nekih problema...Intresujem me elektronika,kozmetika,garderoba-poznati brendovi.Ali niko od njih nece da posluje sa nama,Imate li vi iskustva sa narucivanjem takvih proizvoda i moze li to da odradi Virtuon kartica RF banke.Isplati li se uopste narucivati takve stvari preko neta?Ili moramo da se ogranicimo na knjige i CD DVD i druge sitnice?
Dali je moj paket sigurniji ako izaberem opciju recimo Fedex ili Usp ili DHL pa makar platio i vecu postarinu ili da koristim Klasicni Air-mail ima li tu neke razlike sto se kradje paketa na carini tice,Kakva su vasa iskustva?
I jos nesto dali je neko od vas kupovao Na Yahoo shop i dali da registrujem karticu na onom njihovom Yahoo Wallet servisu jel to bezbedno? Posto imam utisak da je to uslov ka bi mi neki od njihovih prodavaca isporucili robu na kucnu adresu.
Amzon.com ima isto raznovrsnu ponudu ali u Sipping info ne vidim da isporucuju robu u nasu zemlju.Dok ovi drugi sajtovi Amazon.co.uk, Amazon.de i drugi su dosta oskudni sa ponudom a i ne znam nemacki ili francuski da bih narucio nesto iz evrope, takodje imam utisak da su evropljanji dosta skuplji u odnosu na Amere bar u ovoj ponudi koju imaju...Ako ste kupovali ovakve proizvode koji mene intresuju na nekim sajtovima napisite adresu Prodavaca koji tu robu dostavljaju kod nas...Pozdrav
 
Odgovor na temu

MaRaToNcI
Dragan Galic MrVa
Beograd

Član broj: 164
Poruke: 805
*.sbb.co.yu

ICQ: 25826629
Sajt: www.crumbgroup.com


Profil

icon Re: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke13.10.2003. u 00:35 - pre 249 meseci
konacno proradila opet:)

znaci moze se ponovo koristiti i na www.godaddy.com www.domainsector.net i na svim ostalim sajtovima -resen je problem
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke
(TOP topic, by Aleksandar Marković)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 151586 | Odgovora: 290 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.