Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SAMSUNG i50 kvalitet?

[es] :: Digitalni fotoaparati :: SAMSUNG i50 kvalitet?

[ Pregleda: 3812 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NNick
Nikola Kopilović
Novi Sad

Član broj: 86804
Poruke: 51
*.ftn.ns.ac.yu.



Profil

icon SAMSUNG i50 kvalitet?03.03.2006. u 17:34 - pre 220 meseci
Kakav je uopšte kvalitet fotoaparata (slike, optika itd ) koji koriste onu malu optiku?
 
Odgovor na temu

Abdee
Srdjan Abdijevic
Novi Sad

Član broj: 42836
Poruke: 1577
*.ADSL.neobee.net.

ICQ: 329875614


+1 Profil

icon Re: SAMSUNG i50 kvalitet?04.03.2006. u 15:01 - pre 220 meseci
Dobro pitanje... Uporedjivao sam fotke sa par aparata sa "vertikalnim" objektivom i zakljucio da svi u manjoj ili vecoj meri boluju od mekanih coskova. U centru kadra je OK, pogotovo kad se u obzir uzme velicina samog aparata...
 
Odgovor na temu

NNick
Nikola Kopilović
Novi Sad

Član broj: 86804
Poruke: 51
*.ftn.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: SAMSUNG i50 kvalitet?05.03.2006. u 09:11 - pre 220 meseci
Trebao bih sada da uzmem neki aparat pa sam na spensu video ovaj model, mada meni to liči na igračkice za malu decu i hteo bih da znam, da li je drastična razlika u kvalitetu slike i mogućnostima fotoaparata izmedju "vertikalnih" i "standardnih" kompaktnih fotoaparata! Hvala!
 
Odgovor na temu

Abdee
Srdjan Abdijevic
Novi Sad

Član broj: 42836
Poruke: 1577
*.ADSL.neobee.net.

ICQ: 329875614


+1 Profil

icon Re: SAMSUNG i50 kvalitet?05.03.2006. u 11:40 - pre 220 meseci
Zavisi koji... Sony T modeli su prilicno nabudzeni mogucnostima i mislim da bi mi neki od njih bio prvi izbor. Ali isto tako ne bih se bunio ni protiv nekog IXUS-a... Ma nadji se sa Axelom pa probaj par modela...
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.neobee.net.



+1269 Profil

icon Re: SAMSUNG i50 kvalitet?05.03.2006. u 16:20 - pre 220 meseci
Nemojte mi zameriti sto cu spomenuti jedno licno iskustvo sa Samsungom. Ako je neko primetio pre par meseci sam postavio pitanje oko kupovine Samsunga 815. Niko mi nista nije konkretno odgovorio te sam to preneo prijatelju u Svabiji sa savetom da ga ne uzme. Ipak ga je kupio (nije odoleo zaista imresivnom izgledu). Taj uredjaj mi je dosao do ruku te sam se malo igrao (par sati). U to vreme sam posedovao Pro1 te su mi kvalitet i mogucnosti prosumera bili poznati (igrao sam se i sa drugim: S7000, FZ30, S9500), ali ovaj Samsung je bio nesto posebno. Tako lose fotografije koje je pravio ne pamtim da sam video. Mozda u nekoj turbo verziji ali u obicnom PSu nista nisam uspeo. Toliko CA nikad nisam video (cak ni kod Zenita) a sve fotografije su bile uzasno ljigave. IXUS je za njega peta glava (i ne samo Ixus). Mozda je ovaj primerak neuspeo ali cak i da je to, tako lose ne sme biti. Kupljen je u Nemackoj i debelo placen (vise nego ja za Pro1). Prosto mi je neprijatno bilo da mu pokazujem moje fotke sa Canonima. Ne bih zeleo da vas odgovaram od ove firme ali zelim da vas upozorim sta moze da vas ceka.
Model koji spominjete me je interesovao samo zbog MP3a (danas ne biram ja vec klinci) ali sam ih ipak uspeo ubediti na ixusa 50 a MP3 nek kupe posebno ili sa mobilnim. Skuplje je ali je mnogo bolje. Inace ovaj (i50) ima jako slab blic pa vec na 1,2m podize ISO i slike su ocajne (nesto slicno kao kod Sonya T33 inace solidnog idiota).
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: SAMSUNG i50 kvalitet?

[ Pregleda: 3812 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.