Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Veleprodaja robe

[es] :: Access :: Veleprodaja robe

[ Pregleda: 5604 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zvonko2006

Član broj: 86367
Poruke: 3
*.tel.net.ba.



Profil

icon Veleprodaja robe28.02.2006. u 00:12 - pre 220 meseci
Da li bi mogli pokrenuti jedan projekat koji bi se izkljucivo bazirao na veleprodaju a kojeg bi mogli voditi gospodin vmatoic i naravno prva ruka naseg foruma gospodin Zidar bez kojeg ovo ne bi stimalo...

Ja bi za pocetak mogao samo poslati jednu fakturu dobavljaca pa da se netko ukljuci u daljni rad projekta.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Zidar
Canada

Moderator
Član broj: 15387
Poruke: 3085
*.eqao.com.



+79 Profil

icon Re: Veleprodaja robe28.02.2006. u 13:51 - pre 220 meseci
Ja sam uvek mislio da je veleprodaja pojednostavljeni slucaj maloprodaje. Jednostavniji u smislu da nemas kasu na izlazu. Sve ostalo je isto. Imas robu, ulaz, izlaz, verovatno kalkulaciju. Sve te principe smo uglavnom objasnili u temama Magacn, Maloprodaja i Kafic. Svrha ovog foruma je da ljudi nauce nesto, a ne da pravimo gotove aplikacije koje mogu da idu u upotrebu, ili da ih nazovi majstori malo kao preprave i prodaju kao svoje.

Dakle, sve sto ide dalje od objasnjavanja principa i pojedinih tehnika rada u Accessu, predstavlja biznis. Ja nemam vremena , a ni prava da se bavim tim biznisom preko foruma, a verovatno bih bio i preskup za tako nesto.

Sta o ovome misli Vmaotic, ne znam, ali verujem da nismo daleko.

Sorry, not this time.

:-)
 
Odgovor na temu

vmatoic
Vjekoslav Matoić
Hrvatska

Član broj: 60050
Poruke: 123
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.ben.hr


Profil

icon Re: Veleprodaja robe01.03.2006. u 11:18 - pre 220 meseci
Da, veleprodaja je pojednostavljena verzija maloprodaje.

I slažem se sa Zidarom i savjetujem Zvonku2006 da krene od posta do posta po spomenutim temama i već će naći rješenje za svoje probleme.

A ja ću još istestirati zadnju verziju za caffe i dodati koji report kako sam obećao, no tek za kojih mjesec dana jer sam u velikoj guzvi, pa stignem jedva procitati nove teme.

:-)
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Veleprodaja robe

[ Pregleda: 5604 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.