Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

TELEKOMI IZUMIRU -Ostaju samo dobavljaci interneta!

[es] :: Fiksna telefonija :: TELEKOMI IZUMIRU -Ostaju samo dobavljaci interneta!

[ Pregleda: 5172 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

damso
Novi Sad

Član broj: 78853
Poruke: 158
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon TELEKOMI IZUMIRU -Ostaju samo dobavljaci interneta!19.02.2006. u 18:59 - pre 221 meseci
1.telekomi uvode VOIP u svoje mreze.

2.SKYPE je globalni telekom koji nudi svoje brojeve telefona...
3.DA li cu se odluciti za usluge globalnog(SKYPE) ili lokalnog telekoma(YU),zavisice od cene.
4.INTERNET USLUGE i dalje pruza domaci telekom,ali nastajanjem ovih provajdera koji ne zavise od telekoma,kablovskog ,bezicnog isl. interneta,INTERNET se odvaja od telekoma i postaje nezavisna delatnost.

5.KADA IMAM INTERNET,ne treba mi vise telekomZaVoice jer sve imam na globalnom telekomu tj.SKYPEu ili nekom drugom koji to postane jednog dana.

6.ALI postoje li SKYPEovi konkurenti?GOOGLE TALK,PCPhone,VOIPbuster,..sta su oni?Nece doci do izumiranja fiksne telefonije dok ovi ne pobede.

7.Nije li neizvesno ko ce postati globalni VOIPtelekom?
8.Kada neki postane GLOBALNI potreba za fiksnom telefonijom izumire.

TELEKOMI IZUMIRU
OSTAJU SAMO DOBAVLJACI INTERNET USLUGA


www.eden.rs
Izdavač duhovne i filozofske literature
 
Odgovor na temu

damso
Novi Sad

Član broj: 78853
Poruke: 158
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: TELEKOMI IZUMIRU -Ostaju samo dobavljaci interneta!19.02.2006. u 19:03 - pre 221 meseci
neko ce reci da su jedini dobavljaci interneta telekomi.
ALI nije tako.Svako moze danas da dobavi sebi interneta preko neke zice koja nije telekom.
NPR Kablovski,satelitski,(ISDN spada u telekom a ADSL ne znam moze neko da pojasni?)

SADA me opovrgnite ili potvrdite!
www.eden.rs
Izdavač duhovne i filozofske literature
 
Odgovor na temu

damso
Novi Sad

Član broj: 78853
Poruke: 158
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: TELEKOMI IZUMIRU -Ostaju samo dobavljaci interneta!19.02.2006. u 19:04 - pre 221 meseci
a nash telekom pokusava da se vadi preko prtala nadlanu.com??
www.eden.rs
Izdavač duhovne i filozofske literature
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.l.strato-dslnet.de.



+7173 Profil

icon Re: TELEKOMI IZUMIRU -Ostaju samo dobavljaci interneta!19.02.2006. u 19:05 - pre 221 meseci
Ne bih se slozio bas da telekomi izumiru - oni ce jednostavno izvrsiti transformaciju u ponudjace paketnih (IP) usluga.

Konvergencija fiksne, mobilne, broadband i multimedijalne usluge je buducnost - kako ce se provajderi tih usluga zvati je potpuno nebitno.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

kronos

Član broj: 22590
Poruke: 230
*.telekom.yu.



+1 Profil

icon Re: TELEKOMI IZUMIRU -Ostaju samo dobavljaci interneta!20.02.2006. u 13:16 - pre 221 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ne bih se slozio bas da telekomi izumiru - oni ce jednostavno izvrsiti transformaciju u ponudjace paketnih (IP) usluga.

Konvergencija fiksne, mobilne, broadband i multimedijalne usluge je buducnost - kako ce se provajderi tih usluga zvati je potpuno nebitno.


lepo rečeno, dinosaurusi nikad ne izumiru već menjaju oblik.

cheers,
"Od svih manifestacija moći, suzdržanost najviše impresionira".
Tukidid
 
Odgovor na temu

Dejan2003
Belgrade

Član broj: 13928
Poruke: 385
217.24.19.*



+8 Profil

icon Re: TELEKOMI IZUMIRU -Ostaju samo dobavljaci interneta!21.02.2006. u 13:22 - pre 221 meseci
@damso

uh super, ti si moj idol, ajd sad kao ono idi
najdebilniji text na fixnoj
 
Odgovor na temu

damso
Novi Sad

Član broj: 78853
Poruke: 158
*.ftn.ns.ac.yu.



+9 Profil

icon Re: TELEKOMI IZUMIRU -Ostaju samo dobavljaci interneta!21.02.2006. u 16:37 - pre 221 meseci
Dejan2003 genije,
hvala na komplimentu :P


[Ovu poruku je menjao damso dana 21.02.2006. u 17:37 GMT+1]
www.eden.rs
Izdavač duhovne i filozofske literature
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: TELEKOMI IZUMIRU -Ostaju samo dobavljaci interneta!

[ Pregleda: 5172 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.