Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Yamaha aerox R.Pitanje.

elitemadzone.org :: AutoZone :: Yamaha aerox R.Pitanje.

[ Pregleda: 10290 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Granichar

Član broj: 54784
Poruke: 1
*.ptt.yu.



Profil

icon Yamaha aerox R.Pitanje.08.11.2005. u 21:39 - pre 224 meseci
Imam skuter Yamaha aerox R 50 kubika pa me zanima postoji li mogucnost da pojacam brzinu na tom motoru.Trenutno moze da postigne 85kmh ako ne laze sat.Meni se cini da to nije ta brzina.Jos me zanima koliko blokada moze da ima na njemu i gde se one tacno nalaze.
Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

ghetto superstar
Subotica, Radijalac

Član broj: 69158
Poruke: 143
212.62.47.*



+1 Profil

icon Re: Yamaha aerox R.Pitanje.09.11.2005. u 09:08 - pre 224 meseci
Za postizanje neke vece brzine ti sad ne znam,ali znam da to sigurno nije ta brzina jer sam vozio apriliu sr50,pa tako isto sat produzi dalje od stvarne brzine,to je zato jer nema idealnog mjeraca brzine i svaki ima gresku ili kako se to naziva tolerancija kod samog uredjaja za mjerenje!
Pozdrav
'znači mleko, znači litre i litre mleka dnevno
znači plazma, znači jaje, znači krompir, znači šnicla
naravno, steroidi su zakon'
 
Odgovor na temu

Dule81
dusko teleskovic
majdanpek

Član broj: 141424
Poruke: 2
*.beobug.com.



Profil

icon Re: Yamaha aerox R.Pitanje.20.05.2007. u 21:10 - pre 205 meseci
promeni rolnice! stavi lake ronice od 3,5 gr. i ici ce 100km/h.
 
Odgovor na temu

Dule81
dusko teleskovic
majdanpek

Član broj: 141424
Poruke: 2
*.beobug.com.



Profil

icon Yamaha aerox 50 - upustvo20.05.2007. u 21:46 - pre 205 meseci
Pozdrav! imam aerox 50 i interesuje me da li neko zna gde mogu naci upustvo za taj motor i mozda neki cenovnik delova kod nas?
 
Odgovor na temu

RAMBRAKER
Beograd

RAMBRAKER
Član broj: 81496
Poruke: 108
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Yamaha aerox R.Pitanje.20.05.2007. u 21:56 - pre 205 meseci
.......i klipove i karike .......
"Anyone can modify an American 5 - 6 liter engine. Only a true artist can get the maximum of a small engine,
and a small engine in a way remembers this." (Camillo Alquati, famous Italian tuner)
 
Odgovor na temu

B-O-J-A-N

Član broj: 168634
Poruke: 4
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Yamaha aerox R.Pitanje.08.01.2008. u 17:37 - pre 198 meseci
promenite auspuh uzmite leovinchi zx ili rr,rr ne rdja zx posle nekog vremena sagori se,stavite knfilter,i tada ce ici oko 105km/h,ako stavis kit mada ja nisam za to jer skuter manje traje vise se haba motor ali ako to stavis yamaha aerox ce ici oko 130km/h otprilike a da i sa rolnicama
 
Odgovor na temu

RS TURBO
Damir Mujagic

Član broj: 160054
Poruke: 457
*.PPPoE-3195.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Yamaha aerox R.Pitanje.08.01.2008. u 18:18 - pre 198 meseci
stavi sportski variomat i valjcice (laksi valjcici za vecu krajnju brzinu,tezi valjcici za jaci i brzi start),sportski remen,sportski auspuh,na variomatu stavi one tri male oprugice, a one ti sluze da ti ne proklizuje nazad kuplong (to ti je kao lamela u autu) one tri male plocice ti pritisnu onu korpicu i kad sjedne dvoje ne moze ici istu krajnju brzinu jer nazad malo proklizuje i kad stavis one tri male oprugice jace i onu veliku oprugu u kuplongu isto stavis i neces osjetiti razlike u startu kad si sam i kad su dvojica, a te 3 male oprugice i ta velika opruga dodju ti u kompletu kad kupujes sportski variomat. onda kasnije mozes i da stavis malo veci karburator i onda ces imati krajnju brzinu oko 120-130 km/h i duplo jaci start. a marke tog svega mozes da uzmes leovinchi ili malosi oni su dobri sto se tice sportskih dijelova.



pozzz
anti-TDI
 
Odgovor na temu

pecazemun
Beograd

Član broj: 25741
Poruke: 10
195.252.104.*



Profil

icon Re: Yamaha aerox R.Pitanje.10.04.2008. u 07:46 - pre 195 meseci
Cao. Imam Yamahu Aerox-a 50cc i uzasno me nervira to sto nije startna...naime...dok krene moraju da se nabiju obrtaji ali posle ubrzava kao metak...koliko sam uspeo da saznam to je zbog rolnica verovatno imam lakse....moje pitanje je:

Gde da nadjem da kupim teze rolnice koje odgovaraju Aeroxu i koja gramaza mi treba, da bi mogao da iskombinujem 3+3 lake-teze???

I imam jos jednu nedoumicu....svaki put kada treba da ga vozim, trazi par minuta da se zagreje (ujutru 5-6)...a to ide dotle da ako ga ugasim na 2 sata...opet moram da ga pustim 2-3 minute da se zagreje... da li je to normalno????

Pozdrav i hvala na informacijama.


Petar
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
*.dialup.neobee.net.



+288 Profil

icon Re: Yamaha aerox R.Pitanje.20.05.2008. u 18:47 - pre 193 meseci
Mora da se zagreje da bi lepo radio. Nemoj da ga forsiras dok je hladan(kao sto ja redovno radim) nego polako dok ne zagreje.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Yamaha aerox R.Pitanje.

[ Pregleda: 10290 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.