Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi IRC server

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Novi IRC server

Strane: 1 2

[ Pregleda: 17161 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
*.106.EUnet.yu

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Novi IRC server21.06.2001. u 15:10 - pre 277 meseci
Evo ljudi, otvorio sam server srbija.sytes.net
Domen je **** ali sredicu neki drugi uskoro, voleo bih da dodjete u sto vecem broju i ako bi ga Gojko proglasio elitesecurity serverom i da ga malo reklamira ovde, sad nema puno usera, ali se trudim, ipak ima tek 2,3 dana. To bi bilo to
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

leka
Dejan Lekić
senior software engineer, 3Developers
Ltd.
London, UK

Član broj: 234
Poruke: 2534
*.udd.htu.se

Sajt: dejan.lekic.org


+2 Profil

icon Re: Novi IRC server21.06.2001. u 17:30 - pre 277 meseci
Bez uvrede, ali zaista ne kapiram koja korist od toga da se dize poseban IRC server samo za EliteSecurity kad vec imamo nasu CELU IRC mrezu, koja je otvorena za saradnju i cije administratore poznajemo vec (st1nger, ja, steki, ...) ?

Na BalcanNET-u (irc.org.yu, irc.drenik.net, irc.co.yu, irc.yubc.net, irc.verat.net...) postoji vec #EliteSecurity koji radi super, postoji takodje #Linux, #OS, #UNIX, #Windows ...

Stvarno mi ne pada na pamet JEDAN razlog zbog koga bi tako nesto trebalo raditi...
Dejan Lekic
software engineer, MySQL/PgSQL DBA, sysadmin
 
Odgovor na temu

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
*.200.EUnet.yu

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Re: Novi IRC server21.06.2001. u 19:15 - pre 277 meseci
Izvinjavam se, nisam ni znao da eLite Security ima svoju mrezu.
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

m r v a

Član broj: 8
Poruke: 1843
*.yubc.net



Profil

icon Re: Novi IRC server21.06.2001. u 21:27 - pre 277 meseci
TheGost: a yesi razmisljao da ga linkujes, na neku durugu vec postojecu mrezu ?? npr.BalcanNET ??
 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.136.EUnet.yu

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Novi IRC server21.06.2001. u 23:43 - pre 277 meseci
Citat:
leka je napisao:
Na BalcanNET-u (irc.org.yu, irc.drenik.net, irc.co.yu, irc.yubc.net, irc.verat.net...) postoji vec #EliteSecurity koji radi super, postoji takodje #Linux, #OS, #UNIX, #Windows ...


radi on super ali nikad nikog nema!!!
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
*.194.EUnet.yu

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Re: Novi IRC server22.06.2001. u 02:44 - pre 277 meseci
E pa znash kako, ja jesam linkovao i ide nam bolje nego cela ta drenik,... mreza, ima tek nedelju dana a ima dosta usera, zato sam mislio ali nema veze, ako ste to izabrali, ok.
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

stinger
Luka Gerzic
DELTA M, IT Department
DELTA M HQ

Član broj: 126
Poruke: 1099
*.drenik.net

ICQ: 57419599
Sajt: www.gerzic.net


Profil

icon Re: Novi IRC server22.06.2001. u 11:56 - pre 277 meseci
Citat:
TheGhost je napisao:
E pa znash kako, ja jesam linkovao i ide nam bolje nego cela ta drenik,... mreza, ima tek nedelju dana a ima dosta usera, zato sam mislio ali nema veze, ako ste to izabrali, ok.


nije to DrenikNet mreza vec BalcaNet mreza, i u njoj je DrenikNet server izmedju ostalih YU ISP servera, a mreza radi dobro i nasi korisnici su zadovoljni, ne znam odakle ti ideja da vasa mreza radi bolje od nase, da nisi mozda izvlacio neke statistike pa znas? aj decko obrazovanje pa se onda javi...
 
Odgovor na temu

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
*.81.EUnet.yu

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Re: Novi IRC server22.06.2001. u 14:44 - pre 277 meseci
Nisam mislio da je u tome bolja, nego vasha mreza ima milion servera i 100 usera max, od cega su skoro svi operatori na kanalima, mislim meni je to bezveze, o linku da ne govorim da je bolja vasa, jer su to ipak provideri. Mislio sam samo na usere, jer vasa mreza koliko dugo postoji, 2,3 god, ne znam.
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

REPLI

Član broj: 493
Poruke: 14
195.66.163.*

ICQ: 39879200
Sajt: httpL//www.chat.co.yu


Profil

icon Re: Novi IRC server03.07.2001. u 12:34 - pre 276 meseci
hm ljudi mi sam chat.co.yu smo lansirali jedni ideju ... da se uijedine manje vise svi ozboljniji IRC serveri u jednu yu mrezu ... st amislite ... dali se vredi truditi imate neke stavke projekta na samom sajtu www.chat.co.yu kaoi neki nacrt pravilnika koji jos mnooooogo treba da se razvije ...

Mi imamo takodje novi server irc.allyu.net koji tek trebad as e razvije ... razmisaljmo o eventualnom linku sa irc.cg.yu ali ... ako bude zainteresovanih za stvaranje jake mreze neka se jave
a da da ne zaboravim da je prvi server sa koga je i potekla inicijativa bio irc.yu1.net koji je takodje zainteresovan za ostvarivanje takbvog projekta ...

a stose tice gore pomenutog servera to je smesno jer imaju dinamciki ip link sa njima nece prohvatiti niko ...

ajde reci te mi vase misljenje ...
chat.co.yu administracija
 
Odgovor na temu

stinger
Luka Gerzic
DELTA M, IT Department
DELTA M HQ

Član broj: 126
Poruke: 1099
*.drenik.net

ICQ: 57419599
Sajt: www.gerzic.net


Profil

icon Re: Novi IRC server03.07.2001. u 12:46 - pre 276 meseci
ma ideja o YU IRC mrezi postoji odavno.... nazalost zbog nase srpske naravi je ideja pukla kao i mreza BalcanNet... osuli smo se na vise manjih delova zbog razlicitih stavova... videces uostalom i sam :)
 
Odgovor na temu

frenne
Nenad Vujic
advokat

Član broj: 7
Poruke: 479
*.ptt.yu

ICQ: 27161247
Sajt: www.vujiclaw.com


+1 Profil

icon Re: Novi IRC server03.07.2001. u 13:25 - pre 276 meseci
Citat:
REPLI je napisao:
hm ljudi mi sam chat.co.yu smo lansirali jedni ideju ... da se uijedine manje vise svi ozboljniji IRC serveri u jednu yu mrezu ... st amislite ... dali se vredi truditi imate neke stavke projekta na samom sajtu www.chat.co.yu kaoi neki nacrt pravilnika koji jos mnooooogo treba da se razvije ...

Mi imamo takodje novi server irc.allyu.net koji tek trebad as e razvije ... razmisaljmo o eventualnom linku sa irc.cg.yu ali ... ako bude zainteresovanih za stvaranje jake mreze neka se jave
a da da ne zaboravim da je prvi server sa koga je i potekla inicijativa bio irc.yu1.net koji je takodje zainteresovan za ostvarivanje takbvog projekta ...

a stose tice gore pomenutog servera to je smesno jer imaju dinamciki ip link sa njima nece prohvatiti niko ...


bash si naivan,zar ce se mocnici sa balcaneta tu pridruziti ... hmm ?
 
Odgovor na temu

m r v a

Član broj: 8
Poruke: 1843
*.yubc.net



Profil

icon Re: Novi IRC server03.07.2001. u 18:34 - pre 276 meseci
to je stara ideja ....
he kao sto stinger rece "to ti nikad nece poleteti" .....
i jos jedan dodatak, ne insistiraj da se ostali servi linkuju NA TVOJU MREZU, nego tezi ka tome da svi serv-i budu jednaki a servise ce da drzi onaj sa najvecim linkom ....

+
svojevremeno sam pokusao da plasiram tu ideju na irc.miss-serbia.com medj' stari SC "team" ( sta vec ) .... ali nisam naisao na dobar odziv, tada me je nemesis prosvetlio sa nasom srpskom tradicijom ...... tako da sam ja kao _korisnik_ odustao ...


btw, ako bi ikad se i naterali admini vecine IRCd-a da se linkuju to bi trebalo da se uradi uz obavezno koordinisanje ljudi sa Balcan NET-a ...
ovo ostalo su ovce ...
irc.cg.yu nemo' da smatras dostojnim partnerom za razgovor teKno has an +A flag LOL, tako da samo znas gde i sa KIME da pricas o linkovanju ... + irc.cg.yu i uopste ceo REBEL net siba na CR serverima (fujjjj)


 
Odgovor na temu

OZONE
Beograd

Član broj: 509
Poruke: 25
*.3.EUnet.yu



Profil

icon Re: Novi IRC server07.07.2001. u 22:08 - pre 276 meseci
MA SAMO VI DOLAZITE NA SERVER
http://srbija.sytes.net:8000/
i UZIVAJTE
I AM ALPHA AND OMEGA
 
Odgovor na temu

Lavina
Perovic Vladimir
bg

Član broj: 532
Poruke: 86
*.cg.yu

Jabber: vlad@elitesecurity.org
ICQ: 42882076
Sajt: www.vladimirperovic.com


Profil

icon Re: Novi IRC server16.07.2001. u 12:53 - pre 276 meseci
djesi darko aka Ghost.... sto se cini... kako napreduje ona skripta... kad ces mi je bre poslat vise.. a sto se servera tice

*** Unable to connect (Connection refused)
-
*** Connect retry #2 srbija.sytes.net (8000)
 
Odgovor na temu

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
*.146.EUnet.yu

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Re: Novi IRC server16.07.2001. u 13:49 - pre 276 meseci
OOOO, jeli moguce da si dosao napokon, pa brate ne radi vise server ;))) Ne zanima me vise, sad trazim neki dobar server na kome cu biti admin i to je to, a sto se scripte tice, nekako cu ti je poslati ne znam sad kako ali videcu.
P.S: Sanse nema da se spoje IRC serveri u jednu veliku mrezu, jer bi svi zeleli da budu gazde a to ne moze tako.

[Ovu poruku je menjao TheGhost dana 07-16-2001 u 01:53 PM GMT]
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

GirlScout

Član broj: 139
Poruke: 135
*.ptt.yu

Jabber: GirlScout@jabber.com
ICQ: 36330264
Sajt: www.peterboro.net/~gthoms..


Profil

icon Re: Novi IRC server06.08.2001. u 03:25 - pre 275 meseci
Citat:
leka je napisao:
Bez uvrede, ali zaista ne kapiram koja korist od toga da se dize poseban IRC server samo za EliteSecurity kad vec imamo nasu CELU IRC mrezu, koja je otvorena za saradnju i cije administratore poznajemo vec (st1nger, ja, steki, ...) ?

Na BalcanNET-u (irc.org.yu, irc.drenik.net, irc.co.yu, irc.yubc.net, irc.verat.net...) postoji vec #EliteSecurity koji radi super, postoji takodje #Linux, #OS, #UNIX, #Windows ...

heh:> ..pa bre leko zar ne vidis da smo dosli do toga.. u pocetku je bilo .. "ja imam svoju skriptu...a sad.. ako svaki drugi ne kaze .. JA IMAM SVOJ server.. ajde da ircamo .. " nista nisu uradili ...
nema druge.. svaka shusha tje da pocne da dize servere.. ko zna gde ... ijaoooo sto tje to strava da izgleda:)
Stvarno mi ne pada na pamet JEDAN razlog zbog koga bi tako nesto trebalo raditi...


PICE :>
 
Odgovor na temu

misk0
.: Lugano :. _.: CH :.

SuperModerator
Član broj: 634
Poruke: 2824
*.dialup.blic.net

ICQ: 46802502


+49 Profil

icon Re: Novi IRC server25.08.2001. u 00:37 - pre 275 meseci
Citat:
leka je napisao:


E leka ... ima'l sanse da linkam svoj server iz Bih odnosno Mostara sa Balkan Net-om ??

Ako moze kome da se obratim ? ..mislim ako ti nisi zaduzen za to

:: Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku ::
 
Odgovor na temu

sanel, muhamedagic
Sanel Muhamedagić
Cazin,

Član broj: 78077
Poruke: 2
*.dlp114.bih.net.ba.

Sajt: www.bhprogrameri.com


Profil

icon Re: Novi IRC server26.12.2005. u 00:33 - pre 222 meseci
Šta bi sa IRC mrežom. Treba vidjeti sa Gojkom da digne irc server, mogao bi skoro sve to vam napraviti. Šta kažete? Al orginal da bude irc.elitesecurity.org,


živjeli, računam na Vas
Čudna je i prokleta, ova naša, duša bosanska!
 
Odgovor na temu

ColdKeyboard
Sasa Karanovic
Hardware and Firmware Engineer
Toronto, Canada

Član broj: 31924
Poruke: 868
81.93.90.*

Jabber: ColdKeyboard
Sajt: www.SasaKaranovic.com


+11 Profil

icon Re: Novi IRC server27.12.2005. u 13:36 - pre 222 meseci
http://www.elitesecurity.org/tema/152037 <<


irc.elitesecurity.org
port 6667
kanal #es

http://www.elitesecurity.org/chat/

cekamo vas tamo
 
Odgovor na temu

Nikola_100
Rs

Član broj: 151446
Poruke: 7



Profil

icon Re: Novi IRC server11.11.2010. u 07:57 - pre 162 meseci
Od kad je ovo...pa niko nema na serverima...vise su ljudi zaboravili na to....ako hoce neko moze posetii da se druzimo irc.cyberwave.org
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Novi IRC server

Strane: 1 2

[ Pregleda: 17161 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.