Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Razocarenje VISA internet karticom Vojvodjanske banke

[es] :: E-Kupovina :: Razocarenje VISA internet karticom Vojvodjanske banke

[ Pregleda: 4623 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Joe77

Član broj: 59126
Poruke: 6
*.ptt.yu.



Profil

icon Razocarenje VISA internet karticom Vojvodjanske banke11.10.2005. u 21:50 - pre 224 meseci
Prosto se pitam zasto sam je uzeo!
Prvi pokusaj kupovine VISA internet karticom Vojvodjanske banke je bio bezuspesan, zato sto primaju (a ima dosta takvih sajtova) samo kreditne kartice, ali ne i debitne.
Drugi pokusaj takodje bezuspesan jer nema Srbije (Yugoslavije) na spisku, pa moram da im saljem "International money order" sto je prilicno komplikovana i dugacka procedura (to je vec do zemlje u kojoj zivimo).
Treci pokusaj takodje bezuspesan,posle dobrog pocetka sok!
"THIS TRANSACTION HAS BEEN DECLINED.CHANCES ARE, YOU ENTERED YOUR CREDIT CARD INFO INCORRECTLY" !!!
Kartica je u redu,nista nije uneto pogresno,probam jos nekoliko puta i uvek ista poruka....
Ja dizem ruke od ovakve "kupovine"...vec sam se dosta iznervirao necu ni da razmisljam o carini i postarima.
Kada se sve sabere i oduzme, i ova zemlja,i ovakve banke i njihove kartice,i nasa carina i nasa posta...jednostavnije je otici u inostranstvo i kupiti licno!
Nazalost.
 
Odgovor na temu

filo
VETS
Beograd

Član broj: 8038
Poruke: 1240
*.teleportgroup.net.



Profil

icon Re: Razocarenje VISA internet karticom Vojvodjanske banke11.10.2005. u 21:57 - pre 224 meseci
pa ako je tako ne vidim kako tije bas vb kriva
isto bi bilo sa svakom drugom debitnom karticom iz srbije
 
Odgovor na temu

Ivand
Ivan Dimitrijević
...
yu/pa

Član broj: 17
Poruke: 2161
62.193.139.*

Sajt: www.webmanijak.com


+4 Profil

icon Re: Razocarenje VISA internet karticom Vojvodjanske banke12.10.2005. u 01:16 - pre 224 meseci
Nisam siguran da li si primetio ali Visa internet kartica vojvodjanske banke je po defaultu "zakljucana" i ne moze se koristiti dok ne pozoves vob visa call centar i zamolis ih da ti otljucaju karticu. Cak bi mogao i da ih priupitas da li je uopste tvoja transakcija dosla do njih ...
 
Odgovor na temu

Joe77

Član broj: 59126
Poruke: 6
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Razocarenje VISA internet karticom Vojvodjanske banke12.10.2005. u 10:47 - pre 224 meseci
Kartica je bila "otkljucana" i nije bilo nikakve transakcije!


 
Odgovor na temu

bokili
Manager
Niš

Član broj: 11012
Poruke: 398
82.208.208.*



Profil

icon Re: Razocarenje VISA internet karticom Vojvodjanske banke20.10.2005. u 19:07 - pre 224 meseci
Citat:
Joe77: Prosto se pitam zasto sam je uzeo!
Prvi pokusaj kupovine VISA internet karticom Vojvodjanske banke je bio bezuspesan, zato sto primaju (a ima dosta takvih sajtova) samo kreditne kartice, ali ne i debitne.
Drugi pokusaj takodje bezuspesan jer nema Srbije (Yugoslavije) na spisku, pa moram da im saljem "International money order" sto je prilicno komplikovana i dugacka procedura (to je vec do zemlje u kojoj zivimo).
Treci pokusaj takodje bezuspesan,posle dobrog pocetka sok!
"THIS TRANSACTION HAS BEEN DECLINED.CHANCES ARE, YOU ENTERED YOUR CREDIT CARD INFO INCORRECTLY" !!!
Kartica je u redu,nista nije uneto pogresno,probam jos nekoliko puta i uvek ista poruka....
Ja dizem ruke od ovakve "kupovine"...vec sam se dosta iznervirao necu ni da razmisljam o carini i postarima.
Kada se sve sabere i oduzme, i ova zemlja,i ovakve banke i njihove kartice,i nasa carina i nasa posta...jednostavnije je otici u inostranstvo i kupiti licno!
Nazalost.


1. Nije tacno da primaju samo kreditne. Ako pise VISA na bilo kom sajtu, NEBITNO je da li je kartica debitna ili kreditna. Ako je debitna bitno je da imas para na racunu.

2. Ako nema Srbije onda stavi recimo Bosnia and Herzegovina ili Croatia ili Macedonia i neces pogresiti. Ako i tada nece onda je do tog payment processor-a te kompanije kojoj pokusavas da platis i to je to.

3. Pitaj nekog ko ima iskustva da ti pomogne sa karticom na netu (smao da ti ne mazne broj) :)

4. To za zemlju si potpuno u pravu! Ali tu smo gde smo :)
 
Odgovor na temu

baja_yu

Član broj: 64300
Poruke: 68
*.nspoint.net.



Profil

icon Re: Razocarenje VISA internet karticom Vojvodjanske banke27.10.2005. u 06:26 - pre 224 meseci
Bokili je u pravu po stavu 1.

Po stavu 2... to je vec druga prica. Kako uopste da stavis drugu drzavu kad za "Billing information" moras da upises tacnu adresu na koju je registrovana kartica?!? Drugo, sve vise i vise transaction procesora proverava sve podatke, ukljucujuci i adresu, telefon i Security code (CVV2 ili kako se vec zove). Tako da druga drzava ne dolazi u obzir.
Trece, kad vec nesto placam svojom karticom, a ne kradem (niti sam kad krao, ali iznosim kao primer) ili narucujem neki besplatan CD i/ili katalog, ne bi da rizikujem da upisem drugu drzavu i da molim boga da dodje. A ako ne dodje da se pozdravim sa parama jer je paket zagubljen mojom greskom.

O stavu 3, pogledaj moju poruku ovde: http://www.elitesecurity.org/tema/98306/2

O stavu 4, nije samo do nase zemlje, jer mnoge prodavnice ne salju tehnicku robu van zemlje u kojoj se nalaze, iz vise razloga, ne samo zbog prevara i kradja.


Sto se tice tvog iskustva, moguce je da prodavnica ne prihvata strane kartice i to je to. Da imas boga oca ne bi mogo naruciti. Video sam mnogo sajtova na kojima pise "We can only accept credit cards that are issued by Banks in the US or Canada". Tako da i da si u Engleskoj, izvisio bi. Treba samo da nadjes neku radnju koja salje kod nas, a za to pogledaj gornji link.
 
Odgovor na temu

darsan
Sandor Daroci

Član broj: 75232
Poruke: 2
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: Razocarenje VISA internet karticom Vojvodjanske banke23.11.2005. u 01:22 - pre 223 meseci
Svi ste u pravu!
Ja koristim Visa karticu na StromPay-u, bez problema. Otkljucas, platis, zakljucas.
I to je to! Prosto k'o pasulj.
Nema bolje kartice u Srbiji od te!!!!!!!
Stay black, bro!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Razocarenje VISA internet karticom Vojvodjanske banke

[ Pregleda: 4623 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.