Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)

[es] :: Web aplikacije :: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)
(HARDTOP topic, by flylord)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 212870 | Odgovora: 673 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

varginjo
Atila Varga
Čoka

Član broj: 25671
Poruke: 258
212.200.125.*

Sajt: rs.linkedin.com/in/atilav..


+1 Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)06.09.2005. u 14:01 - pre 225 meseci

Gde ima veliki izbor zanimljivih smilies za phpbb forum ?
 
Odgovor na temu

Zlatko
Uzice

Član broj: 845
Poruke: 27
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.ue.co.yu


Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)06.09.2005. u 21:27 - pre 225 meseci
Citat:
byM4k5:
Code:
include ("ime_filea.php");


paaaa.. nije bash da nisam brobao :]


ne dobijam nishta ako ubacim u template
Code:
include ("ime_filea.php");


tj. dobijem isto to ispisano na mestu gde sam ubacio

[Ovu poruku je menjao Zlatko dana 06.09.2005. u 22:29 GMT+1]
 
Odgovor na temu

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
*.232.eunet.yu.

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)07.09.2005. u 00:06 - pre 225 meseci
Citat:
varginjo: Gde ima veliki izbor zanimljivih smilies za phpbb forum ?


Mislim da je ovo vec bilo na [es]-u, zato koristi Pretragu. Ja znam za:

http://www.phpbbhacks.com/smilies.php

http://www.big-boards.com/smileys.php
 
Odgovor na temu

byM4k5

Član broj: 22363
Poruke: 428
*.dialup.blic.net.



Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)07.09.2005. u 01:06 - pre 225 meseci
Citat:
varginjo: Gde ima veliki izbor zanimljivih smilies za phpbb forum ?


http://www.phpbb.com/phpBB/catdb.php?cat=22

Citat:
Zlatko: tj. dobijem isto to ispisano na mestu gde sam ubacio


Da, kada je to u sustini HTML file... Probaj IFRAME...
 
Odgovor na temu

varginjo
Atila Varga
Čoka

Član broj: 25671
Poruke: 258
*.beotel.net.

Sajt: rs.linkedin.com/in/atilav..


+1 Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)07.09.2005. u 14:38 - pre 225 meseci


@crews_adder i @byM4k5

hvala vam na pomoci .

poz
 
Odgovor na temu

Zlatko
Uzice

Član broj: 845
Poruke: 27
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.ue.co.yu


Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)07.09.2005. u 17:04 - pre 225 meseci
Citat:
byM4k5: Da, kada je to u sustini HTML file... Probaj IFRAME...


IFRAME bih ostavio za kraj ;]
interesuje me kako da napravim bez ubachenih frejmova

pokushao sam da u includes/page_header.php ubacim:
$dodatak = include('ime_fajla.php');
i u $template->assign_vars(array( sam dodao
'DODATAK' => $dodatak,
na kraju sam u template na zheljeno mesto ubacio {DODATAK}

delimichno sam dobio shta sam hteo, samo shto se zheljeni rezultat ispisuje pre samog headera u html-u i to uz greshku Warning: Cannot add header information - headers already sent...

 
Odgovor na temu

Zlatko
Uzice

Član broj: 845
Poruke: 27
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.ue.co.yu


Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)07.09.2005. u 20:13 - pre 225 meseci
nashao sam shta mi treba
ako nekome zatreba sluchajno:
u page_header.php ubacuje se
Code:
//include code
ob_start();
include("../site_header.php");
$my_header = ob_get_contents();
ob_end_clean();
//include code


//
// The following assigns all _common_ variables that may be used at any point
// in a template.
//
$template->assign_vars(array(
   'MY_HEADER' => $my_header,  //send to the header tpl file
   'SITENAME' => $board_config['sitename'],
   'SITE_DESCRIPTION' => $board_config['site_desc'], 

i u template:
Code:
 {MY_HEADER}


[Ovu poruku je menjao Zlatko dana 07.09.2005. u 21:14 GMT+1]
 
Odgovor na temu

absonic

Član broj: 66765
Poruke: 41
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.serbijamag.tk


Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)15.11.2005. u 22:30 - pre 223 meseci
ljudi kako da odobrim pristup nekom podforumu samo userima sa odredjenom pozicijom...
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
*.apatinonline.net.



+37 Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)16.11.2005. u 08:08 - pre 223 meseci
Imas u forum managment.
 
Odgovor na temu

absonic

Član broj: 66765
Poruke: 41
*.ppp-bg.sezampro.yu.

Sajt: www.serbijamag.tk


Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)17.11.2005. u 21:13 - pre 223 meseci
ma ne mislim na ono tipa da moze da pristupi moderator, administrator, registrovani, bla bla bla...

nego, recimo, ako sam ja odredio da postoje pozicije prema broju postova tipa novajlija, redovan posetilac, veteran, kako da podesim da recimo samo veterani mogu da posete podforum tipa MUZIKA...
 
Odgovor na temu

Ivan Golubović
AV market
Požarevac

Član broj: 3154
Poruke: 586
*.beotel.net.

Sajt: www.AVmarket.rs


+7 Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)30.11.2005. u 00:29 - pre 222 meseci
Šta se nalazi u tabeli phpbb_search_wordmatch?
Ova tabela mi zauzima najvishe u bazi podataka i zanima me da li sme da se isprazni?
 
Odgovor na temu

bzoric
Kod Jove...

Član broj: 40932
Poruke: 5
*.bl.pttrs.net.



Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)05.12.2005. u 13:35 - pre 222 meseci
Ovako...

Postavio sam phpBB2 forum. Sve funkcioniše!!! Testirao sam ga nekih 2 dana i sve je sjajno. Kreiran je samo 1 nalog - admin. Logujem se, ulazim na sve stranice, čak i na Admin Panel. Sva podešavanje koja uključim funkcionišu. Instalirana je nova tema, sve je sjajno, test faza završena, forum pušten u upotrebu.

I onda se desilo...

Ljudi su se počeli registrovati i tu su nastali moji problemi! Sad se mogu logovati ali tako što unesem 'user' i 'pass', otvori se neka 'blank' stranica, odradim 'back' i 'refresh' u browseru i piše mi da sam logovan; s tim da kad pokušam pristupiti Admin Panelu tad se opet otvori 'blank' stranica i to stoji, stoji, stoji...

Gdje griješim?

Pokušavao sam čistiti 'cookies', otvarati forum u drugom, trećem i četvrtom browseru, ništa... Čak sam išao s drugih računara probati... Ništa!

Pomoć....
"Uhvatio sam zlatnu želju, ako je pustiš ispuniću ti ribicu 3 puta..."
 
Odgovor na temu

starisloven
Saša Grbić
saradnik za podršku studentima sa
invaliditetom
Univerzitet u Banjaluci
Banjaluka

Član broj: 38952
Poruke: 686
*.dialup.blic.net.

Jabber: starisloven
Sajt: www.grmljavina.net


+3 Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)07.12.2005. u 03:00 - pre 222 meseci
Pozdrav svima. Na localhostu sam instalirao phpbb2 forum i sada kada pokušam da se logujem on mi otvori stranicu sa obavještenjem kao kada ukucamo neki ne postojeći domen. Šta da radim?
 
Odgovor na temu

Alex_SD
Aleksandar Jakovljevic
student
Smederevo

Član broj: 16973
Poruke: 37
*.yubc.net.



Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)14.12.2005. u 12:45 - pre 222 meseci
Citat:
starisloven: Pozdrav svima. Na localhostu sam instalirao phpbb2 forum i sada kada pokušam da se logujem on mi otvori stranicu sa obavještenjem kao kada ukucamo neki ne postojeći domen. Šta da radim?


Instaliraj ponovo i ovaj put obrati paznju na naziv domena ;)
 
Odgovor na temu

starisloven
Saša Grbić
saradnik za podršku studentima sa
invaliditetom
Univerzitet u Banjaluci
Banjaluka

Član broj: 38952
Poruke: 686
*.dialup.blic.net.

Jabber: starisloven
Sajt: www.grmljavina.net


+3 Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)15.12.2005. u 18:57 - pre 222 meseci
Probao sam ponovo, a u naziv domena uredno stoji localhost i opet neće.
 
Odgovor na temu

pucola001

Član broj: 28394
Poruke: 13
212.39.103.*

Sajt: euroblic.info


Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)16.12.2005. u 15:40 - pre 222 meseci
E mislim da ce ovo zanimati mnoge ako vec ova tema postoji izvinite i uputite me :



E ovako da pocnem:
Trebam vise foruma koji rade zasebno ali da koriste istu bazu za usere.Znaci da svi registrovani na bilo kojem forumu imaju pristup na svim forumima koji se nalaze na razlicitim hostinzima i koji rade sto se tice tema ne ovisno jedan od druge.ako ima gotov slican dajte link da skinem!!!


E KAKO DA TO SREDIM BAR ME UPUTITE HITNO JE.
 
Odgovor na temu

absonic

Član broj: 66765
Poruke: 41
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.serbijamag.tk


Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)28.12.2005. u 20:31 - pre 221 meseci
imao sam phpbb na jednom serveru i bekapovao sam ga...
instalirao sam phpbb na drugom serveru i uplodovao sam taj bekap...
neshto mi se tu sada zayebalo, pa da li postoji nacin da ja taj bekap pregazim, obrisem ili nesto sl.?
 
Odgovor na temu

absonic

Član broj: 66765
Poruke: 41
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.serbijamag.tk


Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)29.12.2005. u 14:43 - pre 221 meseci
kada neko hoce da uploaduje avatar pojavljuje mu se ovo



Code:
Warning: copy(./images/avatars/198688637243b3f15bbb70b.gif): failed to open stream: Permission denied in /home/forumze/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php on line 286

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forumze/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php:286) in /home/forumze/public_html/forum/includes/page_header.php on line 483

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forumze/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php:286) in /home/forumze/public_html/forum/includes/page_header.php on line 485

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forumze/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php:286) in /home/forumze/public_html/forum/includes/page_header.php on line 486


what's the problem?
 
Odgovor na temu

Pitalica???

Član broj: 48717
Poruke: 58
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)01.01.2006. u 22:18 - pre 221 meseci
Imam sajt na adresi www.mojsajt.com a forum na adresi www.mojsajt.com/forum i sad mi treba skripta koja ce na sajtu da pokaže koliko je trenutn online usera na forumu.

Kako ovo da izvedem dajte mi neku skriptu????
 
Odgovor na temu

Jezdimir Lončar
Aka Blazeme
PHP/jQuery Dev, BildStudio
Crna Gora / Pljevlja

Član broj: 74833
Poruke: 674
*.crnagora.net.

Jabber: jezdonet@gmail.com


+4 Profil

icon Re: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)02.01.2006. u 12:20 - pre 221 meseci
Citat:
absonic: kada neko hoce da uploaduje avatar pojavljuje mu se ovo



Code:
Warning: copy(./images/avatars/198688637243b3f15bbb70b.gif): failed to open stream: Permission denied in /home/forumze/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php on line 286

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forumze/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php:286) in /home/forumze/public_html/forum/includes/page_header.php on line 483

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forumze/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php:286) in /home/forumze/public_html/forum/includes/page_header.php on line 485

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forumze/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php:286) in /home/forumze/public_html/forum/includes/page_header.php on line 486


what's the problem?

A jesi li probao CHMOD 777 na direktorijum avatars???
(/images/avatars/)
P.S. Procitaj readme!

[Ovu poruku je menjao Neohacker dana 02.01.2006. u 13:21 GMT+1]
“I never think of the future - it comes soon enough.” - Albert Anštajn (Albert Einstein)
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: phpBB TEMA (sve vezano za njega pitajte i odgovarajte SAMO ovde!!)
(HARDTOP topic, by flylord)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 212870 | Odgovora: 673 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.