Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 154725 | Odgovora: 184 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milos Maglov
NS

Član broj: 38648
Poruke: 107
*.mynsn.net.



+4 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga21.07.2008. u 13:23 - pre 190 meseci
Pazi ovaj lik sto je dobio kola je radio sa mojim caletom,i kad su se sreli rekao je da je poslao kovertu sa odgovorom ne i da nista nije kupio i ipak je dobio..........
Moj matori se nalozio i salje ti on sve i kupuje knjige ali nista da dobije...........
Sto se mene tice ja ne bi trosio vreme na to......
Zastoooooooo !!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

vujo032
VUJIC RADIVOJE
Danguba!
CACAK

Član broj: 61918
Poruke: 154
*.duga-net.com.



+101 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga11.12.2008. u 10:10 - pre 185 meseci
Dolazi Perica kući iz škole, pa će roditeljima:
- Danas zamalo da dobijem peticu!
A oni začuđeno:
- Kako?
- Pa dobi dečko do mene!


Svi imaju šansu, i oni koji ne igraju, penzioneri dobili silne novce i auta!
Kako su samo lepo upakovali, mamicu im prevarantsku :(
Kad bi mladost znala, kad bi starost mogla...
 
Odgovor na temu

MOSLER
Nis

Član broj: 58494
Poruke: 110
*.dynamic.sbb.rs.



+12 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga18.12.2008. u 21:07 - pre 185 meseci
Citat:
Milos Maglov: Pazi ovaj lik sto je dobio kola je radio sa mojim caletom,i kad su se sreli rekao je da je poslao kovertu sa odgovorom ne i da nista nije kupio i ipak je dobio..........

Da ali pogledaj koliko je osvojio, "samo" 80.000 din.Sto ne dobije neko Astru ili ovih famoznih 2.750.000 dinara a da pri tom ne kupi ni jednu njihovu knjigu???
Inace rece mi komsija koji radi u posti da je organizator ove nazovi nagradne igre, ranije vec "svirao klavir" zbog slicnih mucki pa se sada opet vratio u posao preko Mladinske knjige, a zadnjih nekoliko meseci preko 90% paketa ove nagradne igre, postom se vracaju posiljaocu jer ih vise niko ne podize.Inace da bi ste se kvalifikovali za izvlacenje automobila i gorepomenutog milionskog iznosa, potrebno je kupiti knjige i ostale splacine u vrednosti od priblizno 200 evra!!!
 
Odgovor na temu

Milos Maglov
NS

Član broj: 38648
Poruke: 107
79.101.65.*



+4 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga18.12.2008. u 23:30 - pre 185 meseci
Pazi sto se mene tice zabole mene djon i za njih i za te knjige i za sve......licno mislim da je to porez na budale......
pa sad ko voli nek izvoli ......
ko u onoj emisiji gde je lik dao 20.000 evra da bi platio transakciju za kao nagradu sto je dobio .....
sve su to gluposti.....

Zastoooooooo !!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

Universe
Beograd, Srbija

Član broj: 56179
Poruke: 40
93.86.1.*



Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga03.06.2009. u 21:01 - pre 180 meseci
Da se nadovežem sa svojim iskustvom u vezi ove prevarantske rabote jer drskost ove "firme" prelazi sve granice.
Dobijao sam njihova pisma i ranije, ali sam sve uredno bacao u smeće, ali su sad pronašli nov način.
Pre par meseci, stigla je njihova koverta, na ime mog ćaleta, u kojoj je pisalo da nije neophodno kupiti knjigu, već je jedini uslov da se učestvuje u nagradnoj igri, da ih pozove telefonom i kaže neki kod koji su poslai u koverti, što je on i učinio.
Kratko posle toga je stiglo pismo gde se oni zhvaljuju na "narudžbi" pretplate na njihov časopis i traže da se plati godišnji iznos od blizu 3000 dinara u dve rate.
Dakle, niti je moj ćale nešto pismeno naručio (nije ni telefonom, mada je zvao da potvrdi učešće u igri), niti smo ova tri broja časopisa dobili na potpis ili pouzećem.
Jednostavno ih pošalju, poštar ih ubaci u sanduče, a pre neki dan su nam poslai opomenu, gde treba da platimo taj iznos, uvećan čak za "troškove opomene" i kamate od nekih 200 dinara.
Prvo što sam pomislio je da ih ignorišem, ali neću da mi se ćale živcira zbog ovih prevaranata i njihovih pretnji, pa želim da pitam šta mi je ovde činiti, posebno da li sa pravne strane oni imaju ikakvo uporište da nas ovako šikaniraju.
Da su časopis ponudili na iole korektan način možda bi ga i uzeo, ali ko mi garantuje da ga ne bi na ovakav način "slali" i ubuduće, bez ikakvog pristanka sa naše strane.
Da li da ih pozovem i kažem izričito da više ovo ne šalju, da eventualno spakujem ova tri broja i vratim im poštom ili nešto treće?
 
Odgovor na temu

Aleek
Student
Beograd

Član broj: 166267
Poruke: 23
194.106.175.*



Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga11.06.2009. u 11:05 - pre 179 meseci
Da li je jos neko imao skorasnja iskustva slicna Universeovim?
 
Odgovor na temu

gvozdenkv
nezaposlen

Član broj: 227649
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga10.07.2009. u 13:02 - pre 178 meseci
narode evo i moji su jutros dobili isto pismo za nagradnu igru.Interesuje me jel moguce da uspevaju da zavrcu narod u ovoj krizi.Ko jos veruje u bajke.Moj vam je predlog da zasucete rukave,bajke su za malu decu.
 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Član broj: 14108
Poruke: 877
*.biz
Via: [es] mailing liste



+85 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga10.07.2009. u 13:36 - pre 178 meseci
I ja sam dobio juce.
Imam dve zamerke:
1. Steta sto papir nije A3 formata tako da zimi mogu da napravim fisek, ubacim ugalj i pravo u pec.
2. Ovaj A4 papir je stampan dvostrano tako da ne mogu ni poledjinu da iskoristim da napisem nesto pametno ili dete da moze da crta i zvrlja...

Zato necu da ucestvujem ;)
--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

Sirenica
Sirenica
RUV RTV NS
Novi Sad

Član broj: 117754
Poruke: 134
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.aida-srbija.com


Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga10.07.2009. u 16:46 - pre 178 meseci
Dakle, ne mogu da verujem!!!

Upravo sam i ja dobila pismo... ko zna koji put, u zadnje 3-4 godine. Samo prvi put sam, priznajem, nasela na prevaru. Poslala sam odgovor, posle kojeg mi je stigao neki katalog, kao, da izaberem knjigu, pa kad kupim u toj i toj vrednosti, kao, ulazim u uži krug...bla, bla, bla... No, da ne ponavljam opet reči svih ovde oglašenih "žrtava", samo mi nikako ne ide u glavu:

1. kako je moguće da G-din Radoš Jovanović (direktor) tako čvrsto veruje da smo svi debili!? Ili ih ipak ima na tom njihovom spisku!?

2. zašto MK jednostavno ne objavi svoju nagradnu igru na mnogobrojnim sajmovima i festivalima knjiga (gde uvek imaju svoj štand), pa tamo kažu "ako kupite knjigu..." ili "ako kupite u vrednosti od *** din... učestvujete u nagradnoj igri"!? Mada je i to prevara, ali ajd'... nekako je prihvatljivije i legalnije ;) Uostalom, svako "normalan" to radi preko medija (novine, TV, radio)!

3. zašto troše toliko boje za štampu i papir...pa koverte...ko to sve štampa i pakuje!? Kako nadoknađuju ovaj trošak?

4. zar u ovoj svetskoj ekonomskoj krizi zaista postoji firma koja ne zna šta će sa viškom para, pa poklanja 2.500.000 dinara navodnom dobitniku!? Pa još i boravak u hotelu sa 5 zvezdica i limuzinom, koja će srećnika da vozika po Beogradu gde god poželi!?

5. najčudnije od svega mi je zašto im je važno da znaju da li želim "svečanu dodelu nagrade" ili "privatnu, bez velike pompe"??????? Pa ja nisam još ništa ni dobila, a oni već "brinu" o tome kako želim to da primim!? Zar nije logičnije da, AKO dobijem (hahahahahaha!!!), onda me pitaju to (ionako GLUPO) pitanje!?

6. i na kraju, zašto bi oni meni izdavali Visa Electron karticu na moje ime (na koju, navodno, treba da uplate gore navedenu sumu!), kad ja već imam svoj račun i karticu!? Što mi ne bi uplatili na MOJ postojeći račun!?


P.S. Ja se svoje nagrade unapred odričem i poklanjam crkvi (bilo kojoj)!!!!!!!! :D

[Ovu poruku je menjao Sirenica dana 10.07.2009. u 18:04 GMT+1]
It's a perfect day for freediving! :)
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
93.86.224.*



+363 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga10.07.2009. u 17:16 - pre 178 meseci
Citat:
Sirenica:
Samo prvi put sam, priznajem, nasela na prevaru, samo mi nikako ne ide u glavu:
1. kako je moguće da G-din Radoš Jovanović (direktor) tako čvrsto veruje da smo svi debili!? Ili ih ipak ima na tom njihovom spisku!?


Uzmes sebe za primer za taj prvi put i bice ti jasno sve sto si pitala...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

milas

Član broj: 29337
Poruke: 588
79.101.68.*



+3 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga14.07.2009. u 11:52 - pre 178 meseci
Pa ko dozvoljava ovom prevarantu da ovo radi?! I odakle mu imena i adrese ?! Ovo je NAJVECA prevara trenutno u Srbiji i niko nista ne radi!
 
Odgovor na temu

EHHO

Član broj: 140667
Poruke: 302
*.ptt.rs.



+2 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga14.07.2009. u 12:22 - pre 178 meseci
Evo i ja dobio samo sto od mene nece dobiti ni kovertu sa odgovorom NE.

Dok god ovako nesto ne bude kaznjivo, a ovo se moze svrstati u SPAM, ljudi ce ovo raditi i navlaciti lakoverne ljude da ucestvuju u svemu ovome a oni da zaradjuju.

Sve je to ku.va banda

 
Odgovor na temu

= RG =
BGD

Član broj: 27498
Poruke: 46
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga15.07.2009. u 12:53 - pre 178 meseci
hehe, kurva prasica

evo, ja dobio koferat pre neki dan

nije me mrzelo da uslikam svaki papiritj

http://www.imagebam.com/gallery/b8fd7cede2d019ea86ce4a05827b41dc/

primecujem, da je i kod njih kriza, u ovom paketu nema onog famoznog kljuca za auto !?
Bas su se ofucali, kako ce bre da navuku pacijenta na auto-nagradu samo sa nalepnicom u obliku kljuca?

'1001 lek za bolesnog srbina' moze biti i od koristi nekome, ali mislim da ne vredi tih para.

Skoro svaka recenica na tom spamu je veoma dobro osmisljena i napisana modernim jezikom ubedjivanja
stvarajuci kod citaoca prividnu sliku o 'SKORO' sigurnom dobitku, dakle, veoma drsko i bezobrazno.

p.s. Potrudio sam se da obelezim sve vazne 'momente' u tekstu, odnosno, koji su mi se ucinili vaznim

 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Član broj: 14108
Poruke: 877
79.101.213.*



+85 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga26.07.2009. u 23:06 - pre 178 meseci
Evo prosle nedelje sam dobio onu veliku, lepu i sarenu kovertu. Pitao sam se kako ih ne mrzi vec vise, a onda mi se ukazalo providjenje:

Na samoj koverti se nalazi obavestenje da je unutar koverte i pismo koje mi je uputio Zika Nikolic licno (aka Zika Seljak iz Sarenicu sto bi rekao Zoran Kesic iz Fajront Republike)


A unutra naravno i pismo



Sad kad mi je jasno koja je njihova ciljna grupa, sve im oprastam
--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

cozi

Član broj: 6066
Poruke: 221
93.87.222.*



+111 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga13.11.2009. u 14:41 - pre 174 meseci
Ponovo su krenuli; na calovu adresu stiglo je i pisance za strica, iako ne zivi, niti je ikada, niti je prijavljen na toj adresi, jedino sto cicin racun za telefon stize na caletovu adresu.

Citat:
milas: Pa ko dozvoljava ovom prevarantu da ovo radi?! I odakle mu imena i adrese ?! Ovo je NAJVECA prevara trenutno u Srbiji i niko nista ne radi!


Ja sam slobodan da zakljucim, iz ovog (mog) primera, da im je adrese dostavio neko iz telekoma/poste, jer pomenuti stric ima svoju kucu, adresu, koja cak nije ni u istom gradu.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
79.101.207.*



+363 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga13.11.2009. u 15:57 - pre 174 meseci
Njihova ciljna grupa definitivno nisu mladi. Oni preko telefonskog imenika biraju imena i salju na adrese starijih ljudi jer znaju da su lakse skloni da se polakome za nagradom koju nude.
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga20.11.2009. u 11:23 - pre 174 meseci
Ju če sam od ovih čobana budala i ja dobio i bacio sve to u smeće. Marš u pm
 
Odgovor na temu

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
93.86.26.*

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga20.11.2009. u 21:22 - pre 174 meseci
Ja sam njih nagradio ubacivanjem u kantu. Nisam ni otvarao koverte... mozda sam nesto dobio?

Na mene se ne vodi ni jedan telefon, mora da su adresu dobili na neki drugi nacin.
 
Odgovor na temu

Judge Dred
Lawyer

Član broj: 161143
Poruke: 9
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga22.11.2009. u 11:51 - pre 174 meseci
I mom pokojnom ocu je stiglo pismo pre par dana! Iskreno, pobesneo sam. Popasace krivicnu i "on" i "poslodavac" a obavesticu i MUP o aktivnostima gore pomenutog INTELEKTUALCA. "Ceracemo se JOS"............sto rece Matija, g Radose
 
Odgovor na temu

BBS
Be Back Soon
ŠUMADIJA DO TOKIJA

Član broj: 40443
Poruke: 1720
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 250629747


+75 Profil

icon Re: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga22.11.2009. u 12:06 - pre 174 meseci
Telefonski imenici nisu mesta sakojih oni skupljaju podatke jer bi u tom slucaju imali ime i podatke samo za vlasnika tel. broja. Najverovanje je rec o uvidu u biracki spisak e ko im je to dozvolio je vec interesantno pitanje
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: NAGRADNA IGRA - Mladinska knjiga

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 154725 | Odgovora: 184 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.