Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Art Communication?

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Art Communication?

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 69763 | Odgovora: 143 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milivoye
milivoye

Član broj: 28289
Poruke: 36
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Art Communication?14.02.2006. u 08:49 - pre 220 meseci
Velika hvala svima na ovim odgovorima.
Nista kao informacije iz prve ruke!
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Art Communication?14.02.2006. u 15:37 - pre 220 meseci

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

digisatplus
Bgd

Član broj: 21309
Poruke: 348
*.migcomputers.co.yu.



Profil

icon Re: Art Communication?14.02.2006. u 22:54 - pre 220 meseci
Zna li neko sta se desava sa AP u Vojvode Stepe na vozdivcu pomenutog AP nea vise u etru????
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.master-ricky.magnetplus.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Art Communication?15.02.2006. u 22:46 - pre 220 meseci
wtf? zasto jpg?
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

lemic

Član broj: 80306
Poruke: 224
85.222.170.*



+2 Profil

icon Re: Art Communication?16.02.2006. u 07:38 - pre 220 meseci
Ajde da ih branim.Ja moram da koristim wifi jer zivim na splavu i nemam fiksni telefon.Ko ne mora nek ide na ptt.
Mnogo ljudi se ubacilo na forum sa pljuvanjem koji nisu korisnici vec su verovatno konkurencija malih lokalnih mreza koji bi na svom soliteru da se obogate,pa je normalno da je forum obrisan, niko nece da poturi obraz za pljuvanje, pogotovu bez razloga i prava.
Ja sam obican surfer kao velika vecina, i za nas je net POJEFTINIO.Naime, sada placam paket od 256k kao do sada 128k i to jos za 50 din jeftinije, znaci vise od 50%, a cena je ista od preoslog Uskrsa a Evro je porastao, tako da je pojeftinjenje jos vece.Kod Tehnicoma je bilo 22e paket od 64k.
Ceo grad je pokriven za razliku od drugih provajdera koji su lokalni, znaci niko nije imao petlju da omoguci masovni net preko wifija osim njih.Ja sam progledao zahvaljujuci njima.
Ljudi su predusretljivi u svakom pogledu.Davali su mi opremu na probu na rec iako se ne znam ni sa kim.Puste mi nalog na rec, na svako obracanje mi odmah odgovore, zovu me na mobilni da ja ne trosim svoj kredit...
Ftp je dobar, ima dosta filmova cije bi skidanje trajalo neograniceno a ovde to brzinom od 60kbs ide fino, plus ima dosta korisnih programa.
Ne koristim ostale servise p2p pa ne mogu da komentarisem.Po meni, net je osnovna delatnost i to je odlicno.
Kada se budem preselio na kopno, opet ce izbor biti za njih i pored adsla.
Pozdrav svima.
PS
Stvarno sam obicna musterija bez ikakvih dugih namera.
 
Odgovor na temu

maticmilos
sbg
Beograd

Član broj: 51397
Poruke: 185
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Art Communication?16.02.2006. u 12:28 - pre 220 meseci
Za neke stvari jesi u pravu, a za neke........ veze sa vezom nema.
Istina je da na svaki nacin hoce da ti pomognu, takvi ljudi se zaista tesko danas nalaze, pogotovo u ulozi provajdera!

To sto mene nazivas stranim placenikom, i par ljudi koje jos znam da su bili na artcomu, to stvarno ne znam odakle ti! Odakle ti pravo tako nesto da kazes!?

Kao prvo, u poslednje vreme nisam mogao ni da ih dobijem na tel, da pitam sta nije u redu, samo su cutali sigurno pola meseca. Jedini nacin da ih kontaktiram je bio forum koji su ukinuli.

Da si pratio taj forum, i razumeo o cemu se preica, sigurno bi ti bilo jasnije!
Evo zasto ne valjaju:
-ping nije bio const 5 meseci (bio normalan 10 dana u mesecu, 10 tu i tamo, a deset dana net uopste ne radi)
-ne radi tehnicka podrska
-ukinuli su p2p (odnosno uveli 5x vece cene ili vec koliko)

Koja su bila njihova obecanja kada je trebalo da postanem njihov korisnik:
-ping const
-nema ogranicenja za p2p i ne primecuje se agregacija
-ni jedan port nije blokiran

Ako te zanimaju detaljne informacije, pogledacu dal cuvam te postove, pa cu ti svaki obrazloziti
www
 
Odgovor na temu

lemic

Član broj: 80306
Poruke: 224
85.222.172.*



+2 Profil

icon Re: Art Communication?16.02.2006. u 15:31 - pre 220 meseci
Izvini ali nisam te nazvao stranim placenikom.Ne volim ni ja sto je forum ukinut bez obzira sto imaju pravo a i opravdanje da su provalili ljude da nisu njihovi korisnici, vec mineri.
Slazem se da ponekad treba leci na telefon ali razumimo onu lepu devojku koju svi gnjave.Meni se nije desilo da ih nisam dobio kada su mi trebali, samo sam malo vise vrteo.Imam i mobilne brojeve ali ih ne zloupotrebljavam.
Slazem se, bilo je prekida u radu i prosle godine ali nam je vreme produzeno duze nego sto jer zastoj bio.I sada kada sam se pre dvadesetak dana zalio da nije radilo kako treba, produzeno mi je vreme i to skoro duplo od reklamiranog.Pa, vise nego dzentlmenski, mora se priznati.
Politika cena?Ja sam dobio 256k za cenu 128k i to je za mene super a za tebe nije.Sta da se radi, kod nas je net preskup inace u odnosu na svet, ali ljudi se trude i nisu povecavali cene prilagodjavajuci ga Evru, znaci da idu na pojeftinjenje sto je dobro i to treba pozdraviti.
Beotel je skup ko da ti salju net sa drugog kraja galaksije,Verat nema mrezu a Tehnicom je isto skup sa limitiranim brojem korisnika na svakoj baznoj stanici i merenje signala je 50e,Memodata se nije udostojila da posalje ljude da mi izmere signal i to naplate a i ne vide se nigde a i pre bi navato Mladica nego nekog od njih.Scnet se isto nije udostojio da mo odgovori na mail.Ostale sitne i lokalne provajdere ne racunam.Ovi su ljudi pravi i ozbiljni provajderi sa politikom na duge staze i uz to su vise nego predusretljivi.Stvarno, drago mi je sto postoje i sto svako u gradu moze da dobije net i to dobar i po nizim cenama od "konkurencije".Da ima bolje i jeftinije, isli bi tamo.Ovako, ma dobro je.
Pozdrav Lemi
 
Odgovor na temu

miks3r
Beograd

Član broj: 59178
Poruke: 30
85.222.172.*



+4 Profil

icon Re: Art Communication?29.03.2006. u 21:25 - pre 219 meseci
Novi sajt ArtCom-a, sadrzi vise informacija, servisa, forum i td. Adresa je ista www.artcommunication.co.yu :)

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Marković dana 29.03.2006. u 22:50 GMT+1]
m1x3r
 
Odgovor na temu

Marcony
Network security inzenjer
Beograd

Član broj: 10486
Poruke: 1853
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+18 Profil

icon Re: Art Communication?29.03.2006. u 21:32 - pre 219 meseci
Nadajmo se boljem. E da...koliko korisnika ce da deli taj protok...npr. Art128 paket.
YU2MP
 
Odgovor na temu

veljaradenkovic
Velja Radenkovic
Beograd

Član broj: 2977
Poruke: 281
*.ppp-bg.sezampro.yu.

ICQ: 147120023


Profil

icon Re: Art Communication?30.03.2006. u 03:00 - pre 219 meseci
Citat:
Mnogo ljudi se ubacilo na forum sa pljuvanjem koji nisu korisnici vec su verovatno konkurencija malih lokalnih mreza koji bi na svom soliteru da se obogate,pa je normalno da je forum obrisan, niko nece da poturi obraz za pljuvanje, pogotovu bez razloga i prava.


Pa gde moze da bude normalno da support forum bude obrisan. Ovo gore, citirano sto si napisao su gluposti ... Pa ko jos zbog dve tri poruke spamera brise ceo forum. Ustvari, mislim da samo 2 poruke tj. 1 duplirana spadaju u kategoriju koju si naveo.

Jel zbog konkurencije niko da se javi na telefon?

Jel zbog konkurencije obecavaju ono sto ne mogu da ispune?
Meni je na forumu i preko telefona (u retkim trenucima kad je ovaj bio trezan) obecano da ce u Skojevskom naselju za dve nedelje da bude postavljen access point. Pa jel postavljen nije.

Mozda su skapirali da sam ja konkurencija. Ocu da se obogatim tako sto nudim lokalnim kucicima da prenose podatke mlazovima pisacke.

Ti ako hoces nekog da branis, brani telekom.

Nemoj da sam cuo da je ovde neko branio tehnikom ili artcommunication.

Velja
 
Odgovor na temu

lemic

Član broj: 80306
Poruke: 224
85.222.172.*



+2 Profil

icon Re: Art Communication?08.05.2006. u 15:23 - pre 217 meseci
Sa zakasnjenjem,Tehnikom necu da branim vec cu i ja da napadnem,bili su skuplji plus nisu mogli da me zakace zbog opterecenosti AP-a i trazili su par desetina evra da mi izmere signal.
Kod Arta posle reorganizacije sajta i nove preraspodele i malo trimovanja AP na Novom Beogradu, net radi non stop bez greske.To je moje iskustvo svidelo se nekome ili ne.
Vec sam rekao da ni ja nevolim sto je forum obrisan iako mozda razumem njihove razloge,ne opravdavam ih.Citao sam i ja sve postove i stvarno sam se cudio nekim iznetim iskustvima,negativnim,koja su suprotna mojim,pozitivnim.
Ruzno je da dajes komenter "trezan",meni se uvek neko javi na telefon sa predusretljivoscu,samo po nekada treba okrenuti vise puta broj.Pa ni miliciju ne mozes odmah da dobijes vec ti se ukljucuje automat.
Razvoj mreze po najmanje zavisi od njih pa tako i tvoj AP u Skojevskoj,tako da oni verovatno nisu razlog ne ispunjenog obecanja vec recimo kucni savet i neko zakeralo mozda.
Otelekomu sve najgore.Plati sam dok sam bio na miljakovcu polovinu rata za kabl i evo pojela maca.Nemoj da poredis Art sa bilo kim.uostalom,ako imas alternativu bolju,kaci se tamo.Ja i da imam,ostao bih kod njih.
 
Odgovor na temu

lemic

Član broj: 80306
Poruke: 224
85.222.172.*



+2 Profil

icon Re: Art Communication?08.05.2006. u 15:26 - pre 217 meseci
hvetko

Nemam jos prava na privatne poruke pa ti ovako odgovaram.izvini, i zaboravio sam da sam ucesnik na ovom forumu.
Splav mi gleda sa Cukaricke obale otprilike na polovinu Medjice,hvatam signal iz pravca buvljaka,antena mi je na palubi i imam odlican signal i besprekoran net.Ako te jos nesto zanima,javi se.
 
Odgovor na temu

veljaradenkovic
Velja Radenkovic
Beograd

Član broj: 2977
Poruke: 281
212.200.120.*

ICQ: 147120023


Profil

icon Re: Art Communication?09.05.2006. u 08:57 - pre 217 meseci
Opet ti je prica bezveze.

Citat:
Kod Arta posle reorganizacije sajta i nove preraspodele i malo trimovanja AP na Novom Beogradu, net radi non stop bez greske.To je moje iskustvo svidelo se nekome ili ne.


Kakve veze ima reorganizacija sajta sa bilo cim? Kome osim tebi net radi non stop? Nisam siguran ali kad procitam postove na njihovom forumu ne stice se takav utisak.

Citat:
Ruzno je da dajes komenter "trezan",meni se uvek neko javi na telefon sa predusretljivoscu,samo po nekada treba okrenuti vise puta broj.Pa ni miliciju ne mozes odmah da dobijes vec ti se ukljucuje automat.


Ja sam uvek trezan. Brisanje support foruma je imbecilno kao i ono smesno opravdanje. Kakve veze ima policija sa kompanijom u privatnom vlasnistvu koja pokusava da prodaje svoje "usluge". Ti ako ti je policija merilo presili se u Belorusiju.

Citat:
Razvoj mreze po najmanje zavisi od njih pa tako i tvoj AP u Skojevskoj,tako da oni verovatno nisu razlog ne ispunjenog obecanja vec recimo kucni savet i neko zakeralo mozda.


Ja ne dajem obecanja u vezi cene barela nafte na njujorskoj berzi jer ne zavisi od mene. Covece, o cemu ti pricas? Jel su ti dali mesec dana besplatnog interneta da ovde pises ovo. Pitam ovo jer su ti argumenti liseni logike toliko da lice na propagandu. Ti ides toliko daleko da zamisljas moguce razloge za njihove lazi (ili neispunjena obecanja).

Ja cu svoje pare svakako da potrosim kod onoga kod koga ja hocu ali mi to ne oduzima pravo da iznesem svoje vidjenje stvari steceno iskustveno u pokusaju da svoje pare potrosim kod pomenute firme.
 
Odgovor na temu

lemic

Član broj: 80306
Poruke: 224
85.222.172.*



+2 Profil

icon Re: Art Communication?09.05.2006. u 11:09 - pre 217 meseci
Reorganizacija sajta,preraspodela paketa i trimovanja AP-a na koji se kacim se desava u isto vreme i normalno da nema veze sa kvalitetom sam sajt.

Shvatio sam da se ono trezan odnosi da su tamo pijani.Ni meni se ne svidja kad moram vise puta da okrenem telefon i to je uobicajena,nazolst,praksa kod nas,ali je i za razumevanje jer i ono sto je hitno,milicija,hitna pomoc,ne mozes da dobijes odmah.To je tako i sa razvojem ce biti bolje,nadam se.

Da li kod nas moze neko nesto da zavrsi sa sigurnoscu,a da sve nije u njegovim rukama,tesko.Tako i ovo.Ne znam razloge ne uvodjenja AP-a za tebe,samo prepostavljam po svom iskustvu da nije do njih.

Nemam na nesrecu dzabe vreme,ali na svaku reklamaciju,kojih nema od jesenas,nadoknadjivali su vreme.

Svakako da ces svoje pare potrositi gde hoces,tako i ja,sa zadovoljstvom placam njima net i to vise nego odlican.
 
Odgovor na temu

Nele studio
Beograd

Član broj: 63779
Poruke: 48
62.240.0.*



+1 Profil

icon Re: Art Communication?14.08.2006. u 16:39 - pre 214 meseci
Evo pokusaja da malo aktuelizujem ovu temu u cuvenoj verziji pljuvanja po svom "omoljenom" provajder(cicu).
Posle pet dugih i pristojnih meseci, ponovo su pocela cuvena nasa posla. Interneta malo ima pa nema, a i kad ima cesto bih ga menjao za stari dobri modem. Sa mnogo sete se prisecam starih dobrih centrala, nije nesto ali je bar radilo.
Sve u svemu trazi se novi provajder. Preporucite, ne trazim mnogo recimo da daju 70 % onoga sto obecaju.
 
Odgovor na temu

Omnio

Član broj: 69910
Poruke: 40
62.240.7.*



Profil

icon Re: Art Communication?14.08.2006. u 17:15 - pre 214 meseci
Ne znam zasto je nekima tako, ja kod njih ulazim u drugi mesec koriscenja i mogu reci da sam zadovoljan. Da situacija bude jos cudnija, ja sam verovatno najudaljeniji korisnik koga imaju (7-8km) i sa hg24 i ovisom 5460 sve radi normalno. Za ovih mesec dana mi je mozda 2-3 puta pukla veza i nekoliko puta mi se zaglupljivala ali se ispostavilo da se moj AP nesto tripovao. Paket je 128/128 agregirani, p2p mi je radio savrseno gotovo ceo mesec. Tako da mogu reci da sam zadovoljan posebno imajuci u vidu daljinu sa koje hvatam signal.
Nadam se samo da necu nesto da izmalerisem ovim pohvalama :))
 
Odgovor na temu

socky05
Sasa Cvetkovic
Nis

Član broj: 53799
Poruke: 5
82.208.209.*



Profil

icon Re: Art Communication?04.09.2006. u 21:59 - pre 213 meseci
pa sada u BELOJ PALANCI postoji bezicni provajder koji dosta dobro radi USTVARI NAJBOJE :) jer je jedini www.krstic-print.co.yu i ima mesta gde nece da radi link ni na 200 m i mesta sakojih ima opticka vidljivost i radi sa 5 km to ne mora da znci
bela palanka bezicni internet www.krstic-print.co.yu
 
Odgovor na temu

v.marko

Član broj: 26565
Poruke: 223
62.240.6.*

Sajt: www.twitter.com/marko999


Profil

icon Re: Art Communication?05.09.2006. u 13:37 - pre 213 meseci
koristim ih vec nekih 10 dana i prezadovoljan sam
p2p radi perfektno, web takodje
probao sam i voip i skype out radi bez ijednog trzaja ili kasnjenja
sve u svemu, moja preporuka
 
Odgovor na temu

konektor
beograd

Član broj: 38377
Poruke: 56
62.240.0.*



Profil

icon Re: Art Communication?09.09.2006. u 08:13 - pre 213 meseci
Koristim artcomov wireless već više od godinu dana. Mogu reći da ga koristim svakodnevno po 15 sati i zaista ne mogu da se požalim. Bilo je potrebno poslušati sugestije u pogledu opreme, u jednom trenutku kada je došlo da zagušenja etra zbog velikog broja korisnika (ne samo Artcomovih), pa je panel antena zamenjena gridom koji su mi uzgred budi recheno oni dali da probam. I stvar je rešna.
Tehnička podrška bi mogla da ima i duže radno vreme, to stoji, ali ja se ni ne sećam kad sam poslednji put morao da ih zovem.
 
Odgovor na temu

markoe
Marko Stojanovic
Beograd

Član broj: 118198
Poruke: 5
195.252.79.*



Profil

icon Re: Art Communication?24.10.2006. u 20:59 - pre 212 meseci
Kakva je sad situacija sa ARTCOMMUNICATION-om? Radi li sada kako treba ili ne radi?

 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Art Communication?

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 69763 | Odgovora: 143 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.