Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mali & jednostavan SMTP za kućnu upotrebu?

[es] :: Windows mreže :: Mali & jednostavan SMTP za kućnu upotrebu?

[ Pregleda: 6629 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.verat.net



+1 Profil

icon Mali & jednostavan SMTP za kućnu upotrebu?22.08.2002. u 15:58 - pre 263 meseci
Koristio sam built-in SMTP koji ide uz IIS, ali on sve gore radi kako stavim novi patch.
Kao što stoji u naslovu, treba mi mali i jednostavan SMTP za po gajbi ?
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
*.verat.net



+11 Profil

icon Re: Mali & jednostavan SMTP za kućnu upotrebu?23.08.2002. u 17:30 - pre 263 meseci
Prepuriocio bih MDaemon. On je vise sredji sa tenddencijom da bude veliki, ali nije komplikovan za podesavanje.

Opet, provereno je upotrebljiv mail server koji je ugradjen u WinRoutePro, a WinRoutePro se obicno koristi kao ruter, DHCP i DNS u malim kucnim mrezama.

u principu ima ono sto je potrebno ukljucucuju podrsku za preuzimanj eposte za ceo domen koroz jedan pop3 nalog, podrzava multipop (preuzimanje poste iz vise pop3 naloga) i slicno...

 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Mali & jednostavan SMTP za kućnu upotrebu?24.08.2002. u 04:44 - pre 263 meseci
Uzeo sam ovaj MDaemon i vrlo sam zadovoljan kako se pokazao. Pogotovu je super ono pismance u taskbaru što lepo poplavi ako neki mail čeka. To mi je falilo kod IIS SMTP-a.

Primetio sam jednu zanimljivu opciju "Header translation" i hteo sam da npr. skinem potpis e-mail klijenta a da napišem nešto drugo, ali nisam uspeo. Da li je neko probao to?


 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
*.verat.net



+11 Profil

icon Re: Mali & jednostavan SMTP za kućnu upotrebu?26.08.2002. u 10:43 - pre 263 meseci
Koliko znam, sam MDaemon to ne moze da uradi (a i sto bi), ali mislim d aimas mogucnost da svaki mail propustis kroz neki spoljni program koji mozes sam da napises a sta ce taj program da radi, tvoja je stvar.
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Mali & jednostavan SMTP za kućnu upotrebu?30.08.2002. u 05:12 - pre 263 meseci
To mi u principu nije potrebno, video sam opciju pa čisto da probam da li radi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Mali & jednostavan SMTP za kućnu upotrebu?

[ Pregleda: 6629 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.