Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najpopularnije Internet marketing tehnike/tehnologije

[es] :: E-Marketing :: Najpopularnije Internet marketing tehnike/tehnologije
(TOP topic, by Dragan Varagic)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 47081 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sebotronik
Subotica, Srbija

Član broj: 279849
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Najpopularnije Internet marketing tehnike/tehnologije17.02.2011. u 18:02 - pre 160 meseci
Po meni bi trebalo ovo da radi, ali kombinovana tehnika izrade internet prezentacije i postavljanje baze podataka firmi sa jednom telefonistom koji bi telefonski kontaktirao firme i tražio bih od njih podatke za besplatno postavljanje. Postavili bi i link pa onda razvrstavati prikazane linkove po tome ko je platio nek bude vidljiv. Sve to raditi sa niskim cenama i samo sa maksimum dva saradnika (za više ne bi ni bilo sredstava). Cilj bi bio preprodaja nekog hostinga i izrada sajtova u nekom CMS-u da to bude prvenstveno BRZO. Uradiš sajt, nije sigurno da ćeš biti plaćen, ali barem ne gubiš puno....to je po meni srpska realnost ako se gleda na većinu.
Podelite sa mnom mišljenje o tome
[email protected]
 
Odgovor na temu

Sonatasky
SEO Consultant, Sonatasky SEO

Član broj: 305231
Poruke: 9
*.bb.online.no.

Sajt: www.sonatasky.com


+1 Profil

icon Re: Najpopularnije Internet marketing tehnike/tehnologije20.07.2012. u 15:15 - pre 143 meseci
Citat:
nikolla983:
Da li neko moze da mi preporuci neki od autosubmit programa, vidjao sam ih gomilu na internetu, a i sami znate koliko vremena treba da se sajt upise u direktorijume, search engine... Da li vredi uopste platiti nekom za tako nesto ili je to sve jedna velika sarena laza... Hteo bih da privucem nesto posetilaca na sajt na engleskom, ne prodajem nista na njemu, samo istrazujem i opipavam SEO i marketing pa me interesuju razne metode...

Nisu preporučljivi takvi programi... U suštini, najviše vrede niche direktorijumi u koje se manuelno submituje. Svi ti programi za submisiju su uglavnom otimačina para.
 
Odgovor na temu

kranc7
Miljan Marković
Novi Sad

Član broj: 86164
Poruke: 22

Sajt: https://www.internetoglas..


+1 Profil

icon Re: Najpopularnije Internet marketing tehnike/tehnologije29.09.2013. u 14:30 - pre 128 meseci
Nisam primetio da ti programi rade nešto specijalo.. jednostavno se to mora ručno uraditi...sporo ali sigurno
kranc7
 
Odgovor na temu

zlatko78
tehnicar
beograd

Član broj: 205656
Poruke: 27
87.250.57.*

Sajt: vasstomatolog.com


+1 Profil

icon Re: Najpopularnije Internet marketing tehnike/tehnologije18.01.2014. u 20:56 - pre 124 meseci
Koja bih bila najbolja metoda za moj sajt da se bolje pozicionira?
vas stomatolog
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Najpopularnije Internet marketing tehnike/tehnologije
(TOP topic, by Dragan Varagic)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 47081 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.