Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

informacije o prebacivanju sa etf-a na fon

[es] :: Vodič za učenje :: informacije o prebacivanju sa etf-a na fon

[ Pregleda: 8298 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

silvereye
Milos Radulovic

Član broj: 4793
Poruke: 22
*.041net.co.yu



Profil

icon informacije o prebacivanju sa etf-a na fon29.07.2002. u 12:26 - pre 264 meseci
Interesuju me pojedinosti odnosno uopste mogucnosti prebacivanja sa etf-a na fon. upisao sam etf 2000. i pre neki dan sam dosao do zakljucka da nemam dovoljno potrebnog matematichkog znanja koje je potrebno za preguravanje posebno prve tri godine, sto je i dokazano teskim davanjem ispita matematika 1 i 2 ma koliko se trudio.Zbog toga me zanima kako ide prebacivanje sa etf-a na fon jer bih zeleo da se prebacim na prvu (i ovako sam na etf-u jos uvek 1.godina) godinu fon-a od oktobra, posebno jer mi se svidjaju najavljene promene. Koliko sam razumeo mnogi to rade ali ja josh uvek nisam nasao nekog ko je to uradio da bih iz prve ruke saznao detalje. sam fon je takodje zatvoren do 28.avgusta tako da ne mogu da se raspitam na fakultetu.

Da li vi imate neke korisne informacije?
 
Odgovor na temu

Alter Ego
null
Pančevo

Član broj: 1880
Poruke: 453
*.panet.co.yu

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: informacije o prebacivanju sa etf-a na fon29.07.2002. u 14:51 - pre 264 meseci
Može sigurno, bar do sada je moglo. To je dosta čest slučaj da ljudi sa ETF-a dolaze na FON, to im dođe kao neka vrsta oporavka od svih trauma koje tamo dožive :) Sad, pitanje je šta si ti položio od ispita. Predmeti kao sociologija su na svim fakultetima manje-više isti tako da bi ti to priznali bez problema. Ako si položio matematiku, moraš da porazgovaraš sa profesorom na FON-u oko priznavanja, pošto tu ima različitih kombinacija (dosta su podozrivi jer dolaze ljudi sa različitih škola-viša poslovna na primer). Uglavnom, na FON-u se u mati 1 uče osnovne stvari dakle matrice, funkcije jedne i više promenljivih, integrali i diferencijali i redovi, a u okviru mate 2 uglavnom sistemi dif. jednačina (sve vrste), funkcije kompleksne promenljive, Laplas i varijacioni račun. Ti sad vidi šta si od ovoga radio, a najbolje da nekako dođeš do programa iz tih vaših matematika tamo na ETF-u kada budeš "ugovarao" transfer :) To ti je najvažnije da ti priznaju pošto je to najteži predmet u prve dve godine (bar je meni bio). Od ostalih predmeta sa prve godine teško da ima sličnih na oba fakulteta-eventualno principi programiranja, ako vi tamo imate tako nešto, ali sumnjam da ćeš tu nešto uspeti.
A da li si se raspitao šta se na FON-u uči? Nemoj da te zavaraju priče da se lako završava, matematike i srodnih disciplina ovde baš ne oskudeva, recimo ako uzmeš smer za IS, učićeš tri statistike, onda imaš teoriju sistema, koja je najveća koska na faksu, pa onda operaciona istraživanja, numerička analiza...! Dobro razmisli u šta se upuštaš!

Ako te još nešto zanima pitaj slobodno.
achko drziste pa je manual i sv
 
Odgovor na temu

silvereye
Milos Radulovic

Član broj: 4793
Poruke: 22
*.yubc.net



Profil

icon Re: informacije o prebacivanju sa etf-a na fon29.07.2002. u 17:13 - pre 264 meseci
nemam iluzije da je fon lakshi i generalno ne idem na fon jer trazim nesto lakshe nego zato sto se nisam pronasao na etf-u i sve sto sam naucio bilo je na silu, bez neke slasti u svemu tome, ako se to moze tako reci. Video sam vashe ispite i nisu laki, ali ni teski kao neki nashi. mene interesuje smer IS posebno jer se vec nalazim u tim "vodama" posto sam manje vishe struchan sto se tiche jave i c++...mada kako je krenulo sa mikrosoftom i njegovom namerom da javu zameni sa c#, uskoro cu moci dupe da obrishem svojim znanjem jave. Ne znam sta ce mi se sve priznati od ispita osim sociologije koju ne sumnjam da ce mi biti priznata. Sa matom ce biti pitanje jer je kod nas drugachije grupisano gradivo...tako da sam ja polozio matu 1 koja je sastavljena od polinoma, analitichke geometrije, matrica, opste algebre, kombinatorike, grafova...

ma ok nece mi pasti tesko da ponovo spremam tu matu. da li su obe matematike u 1. godini?
 
Odgovor na temu

Boris Stevanovic
Srbija

Član broj: 1265
Poruke: 121
*.ptt.yu



Profil

icon Re: informacije o prebacivanju sa etf-a na fon29.07.2002. u 18:35 - pre 264 meseci
Pa sto se tice prebacivanja ja poznajem tri momka koja su bila u tvojoj situaciji i sada idu na FON. Raspitaj se u studenskoj sluzbi i vidi kakva je procedura, ali mislim da neces morati nista da polazes. Od ispita priznace ti samo sociologiju, sto je dobro jer sociologija na FON-u nije boza kao na ETF-u. Matematike ti nece priznati, a jedna ti je u prvoj, a jedna u drugoj godini. Inace ako se prebacis od ove godine brocosi na FON-u u prvoj godini uce JAVA-u pa ako si stvrano strucan imas jedan predmet vec u dzepu :).
 
Odgovor na temu

silvereye
Milos Radulovic

Član broj: 4793
Poruke: 22
*.yubc.net



Profil

icon Re: informacije o prebacivanju sa etf-a na fon30.07.2002. u 19:25 - pre 264 meseci
ok znachi nema administrativno zakonskih zabrana da predjem od oktobra na prvu godinu fon-a sa prve godine etf-a,iako sam obnovio prvu godinu? sada samo treba da sacekam 28.avgust...poludecu dotle
 
Odgovor na temu

Miroslav Mitrovic

Član broj: 269
Poruke: 347
217.26.74.*



Profil

icon Re: informacije o prebacivanju sa etf-a na fon30.07.2002. u 23:37 - pre 264 meseci
Nisam siguran da sam najbolje razumeo pitanje?Da li pitas samo za ispite ili i uslove za prebacivanje.sto se tice prebacivanja svuda je ista fora.Ako nisi polagao prijemni na tom faksu moras preci na samofinansiranje.A kazes da hoces od oktobra znaci racunaj na to da ces biti samofinansiranje(plati pa...).A za ispite mislim da je neko vec napisao da zavisi od predmeta.A jedno je sigurno treba ti prvo spisak ispita koje si polozio na etf i naravno taj spisak overen.I onda molba dekanu fon-a da ti priznaju ispite.I cekas!I naravno nesto platis za priznavanje ispita naravno po ispitu.
 
Odgovor na temu

silvereye
Milos Radulovic

Član broj: 4793
Poruke: 22
*.yubc.net



Profil

icon Re: informacije o prebacivanju sa etf-a na fon31.07.2002. u 00:03 - pre 264 meseci
za ovo samofinansirajuce sam vec znao...koliko je na fonu godina? jesenas je bilo 35 k dinara...sada ne znam. vazno je da ja mogu da predjem uopste. a za ispite cemo lako.maximalno mogu da racunam da mi se priznaju sociologija i dakle ort. ali ok
 
Odgovor na temu

caki1989
Lukic Aleksandra

Član broj: 213292
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: informacije o prebacivanju sa etf-a na fon19.02.2009. u 15:46 - pre 184 meseci
Da li neko zna sta je potrebno za prebacivanje u ovom semesteru sa ETF-a na FON?
 
Odgovor na temu

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
93.86.12.*



+26 Profil

icon Re: informacije o prebacivanju sa etf-a na fon19.02.2009. u 18:12 - pre 184 meseci
sve informacije mozete dobiti u studentskoj sluzbi na fonu, ukoliko je moguce da vam priznaju nesto pokusajte da to bude nesto tipa ekonomija i mata
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: informacije o prebacivanju sa etf-a na fon

[ Pregleda: 8298 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.