Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

bitdefender+thunderbird

[es] :: Zaštita :: bitdefender+thunderbird

[ Pregleda: 2227 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoka71

Član broj: 50793
Poruke: 11
*.absolutok.com.



Profil

icon bitdefender+thunderbird24.04.2005. u 16:28 - pre 231 meseci

kako sam u poslednje vreme imao velikih problema sa kasperski av. isti sam deinstalirao i na nagovor brata sam instalirao bitdefender pro 8. koristim thunderbird za slanje i prijem poste. uh napokon stigoh do problema: dakle, postu koja u sebi ima attach mogu da primim samo ako u defenderu iskljucim "scan incaming mail". sta bi trebalo podesiti u thunderu ili mozda u bitu da mi dozvoli da primim postu nakon skeniranja?
 
Odgovor na temu

ReleaseTheChubchubbs!

Član broj: 57395
Poruke: 15
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: bitdefender+thunderbird05.05.2005. u 01:24 - pre 230 meseci
Xmmm.......kod mene je to sve ukljucheno u Bitdefenderu i nema nikakvih problema, medjutim ja imam standard verziju. Probaj da jednostavno iskljucish spam filter (thunderbird takodje ima svoj, a mozes da probas i njega da iskljucish u podesavanjima; mislim da se nalazi pod opcijom 'adaptive junk filters' ili tako neshto), najverovatnije je do toga problem poshto mnogi antispam programi koji imaju te 'pametne' filtere hoce ceshto da pogrese i to se uglavnom zavrsi tako shto korisnik poludi i iskljuchi ih.
Keyboard not found!
Press any key to continue....
 
Odgovor na temu

zoka71

Član broj: 50793
Poruke: 11
*.absolutok.com.



Profil

icon Re: bitdefender+thunderbird08.05.2005. u 11:52 - pre 230 meseci
nece pa nece:
1.iskljucen je anti spam u defenderu.
2. isk. adaptive filter u thunderbirdu
3.probao sam bitdef. standard, ista stvar.
problem i dalje ostaje: postu koja u sebi ima attach mogu da primim jedino ako u defenderu iskljucim "scan incoming mail"
p.s. mozda je glupo ali ima li provajder neke veze sa ovim stvarima?
 
Odgovor na temu

ReleaseTheChubchubbs!

Član broj: 57395
Poruke: 15
*.telekom.yu.



Profil

icon Re: bitdefender+thunderbird09.05.2005. u 03:09 - pre 230 meseci
Pa ne verujem da tvoj ISP ima neke veze sa tim,ali nije na odmet da ih pitash da li je tako neshto moguce (mada ja mislim da i nije.....). Jesi probao da koristis neki drugi mail klijent zajedno sa bitdefenderom,da budesh siguran da je to do njega (npr montirash outlook express ili neki drugi,pa onda proverish da li ti se problemi javljaju i sa njim)? Ja sam bash kad sam prochitao tvoj post attach-ovao nekoliko fajlova preko webmaila i poslao ih na svoj nalog koji primam preko thunderbird-a,i nisam imao nikakvih problema (chak sam lepo primio i nezipovan exe fajl). Inache,meni se vec nekoliko kolega na fakultetu zalilo da imaju problema sa thunderbird-om i da npr ne mogu da prime ili posalju mail preko odredjenih provajdera sa njim, i ja sam pokusao da im pomognem i podesim ISTO kako je kod mene,ali nije uspelo (pa sam ti zato i preporuchio da probash sa drugim mail klijentom,chisto da budesh siguran....). Ako nishta ne pomaze.......onda ne znam shta bih ti savetovao.....bitdefender je zaista odlichan AV,ali ako ti pravi problema...........ti vidi sam.
PS-ako budesh pokusavao da primis mail preko outlook express-a,ne zaboravi da iskljuchish onu glupu opciju negde u podesenjima 'do not alow attachments that could potentially be a virus'-ili tako nekako.
Cheers!
Keyboard not found!
Press any key to continue....
 
Odgovor na temu

zoka71

Član broj: 50793
Poruke: 11
*.absolutok.com.



Profil

icon Re: bitdefender+thunderbird09.05.2005. u 08:53 - pre 230 meseci
probao sam outlook preko njega primam postu! zanimljivo je i to da thunderbird neke poruke primi a neke ne npr. jpg. ide drugi jpg. nece. isto je i sa exe. inace brat ima stariji thunder 0.7x i nema nikakvih problema (moj je 1.0.2), mozda je tu resenje. pozdrav
 
Odgovor na temu

zoka71

Član broj: 50793
Poruke: 11
*.absolutok.com.



Profil

icon Re: bitdefender+thunderbird09.05.2005. u 10:38 - pre 230 meseci
definitivno je do thunderbirda (1.0.2) isti sam obrisao i instalirao ver. 0.7.2 i sve radi normalno!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: bitdefender+thunderbird

[ Pregleda: 2227 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.