Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc - eliminacija Shift-a pri ulasku u bazu

[es] :: Access :: Pomoc - eliminacija Shift-a pri ulasku u bazu

[ Pregleda: 3789 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ashaRehT

Član broj: 41648
Poruke: 9
194.106.174.*



Profil

icon Pomoc - eliminacija Shift-a pri ulasku u bazu05.04.2005. u 07:13 - pre 231 meseci
Naime, da li je moguce eliminisati opciju, da kada se drzi SHIFT access preskace ulaznu formu i kako? Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

Zidar
Canada

Moderator
Član broj: 15387
Poruke: 3085
*.eqao.com.



+79 Profil

icon Re: Pomoc - eliminacija Shift-a pri ulasku u bazu05.04.2005. u 18:27 - pre 231 meseci
Moguce je, ali majstori mogu i to da razvale. bila je tema o tome pre nekoliko meseci na forumu. Pokazao sam na primeru kako se to radi, i zakacio primer uz poruku. Onda mi je covek lepo vratio primer sa razvaljenom zastitom. Potrazi po forumu, valjda ces naci.

Pogledaj i top temu "korisni linkovi", [url]http://www.mvps.org/access/[/url]
 
Odgovor na temu

mika
NBG-ML

Član broj: 55
Poruke: 640
*.privsav.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Pomoc - eliminacija Shift-a pri ulasku u bazu06.04.2005. u 07:45 - pre 231 meseci
http://www.elitesecurity.org/tema/47193
Bolje 100 godina biti milioner nego nedelju dana siromašak
(c) Alan ford
 
Odgovor na temu

izonic
ishab zonic
Tuzla

Član broj: 38128
Poruke: 591
217.71.52.*

Sajt: www.icentar.ba


+2 Profil

icon Re: Pomoc - eliminacija Shift-a pri ulasku u bazu06.04.2005. u 23:52 - pre 231 meseci
Procitao sam malo staru temu pa da dopunim.
Moze se napraviti da se izbjegne sift.
Naravno to se moze i razbiti ako nemate svoj sys.mdw ali ako imate onda je to nemogce razbit ako neznate sifru.
Sto se tice developera.
To je jedan program za pravljenje SETAPA i kupi sve sa masine cak i ACCESS pa kada instalisete svoj program na masinu on prvo provjerava dali na toj masini ima data verzija ACCESSA pa ako nema (Bez obzira na neku drugu) on je instalise u Direktorij zajedno sa programom, naravno napravi i niz poddirektorija kao sto to radi i ofis pri instalaciji.
Evo primjer za sift
http://www.inet.ba/~mzonic/
u Dir VB
Developer je jedan pun CD pa vam se nebi isplatilo da ga skidate.
Samo javi kad skines
Pozdrav i sretan rad
zxz
 
Odgovor na temu

ashaRehT

Član broj: 41648
Poruke: 9
194.106.174.*



Profil

icon Re: Pomoc - eliminacija Shift-a pri ulasku u bazu07.04.2005. u 07:42 - pre 231 meseci
Hvala svima na informacijama, ali mozda ipak necu da diram oko shifta dok ne "udjem" malo vise u access. Mislio sam da pravim neki sigurnosni pass kroz formu itd itd, ali me to i dalje ne stiti od kopiranja. Inace imam jednu jako lepu bazu, koju sam vec prodao na par mesta, e a sad bi trebalo da prodam tipu koji kaze da bi sa tom bazom radio samo na jednom mestu, a ja znam da bi on to pokusao na jos par racunara(razlicite lokacije).
E sad citajuci malo forum, dosao sam na ideju i za sad mislim da sam zastitio bazu od kopiranja, ako nekog zanima mogu da kazem.
Za Izonic-a:
Hvala na savetu i programcicu, skinuo sam ga, ali cu ga probati danas ili sutra. Inace imam verziju Developera 2000. Da li ga ima u kasnijim varijantama tipa 2003, XP itd? Ali za moj programcic, "Package and Deployment wizard", nije bas prakticna stvar. Ja moram da podesim svoj program na racunaru gde instaliram.
 
Odgovor na temu

adenis
bih

Član broj: 24296
Poruke: 256
*.as54.tz.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Pomoc - eliminacija Shift-a pri ulasku u bazu07.04.2005. u 08:24 - pre 231 meseci
moze li neko objasnjenje za ovaj sift program?
 
Odgovor na temu

banem
Kikinda

Član broj: 16619
Poruke: 583
*.freeserbia.sezampro.yu.



+15 Profil

icon Re: Pomoc - eliminacija Shift-a pri ulasku u bazu07.04.2005. u 10:27 - pre 231 meseci
U Accessu stisni CTRL+G, zatim F1 u VBA ekranu i potraži AllowByPassKey osobinu.
Pozdrav,
Branislav
 
Odgovor na temu

amela_sar
Sa

Član broj: 42795
Poruke: 29
*.as54.bi.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Pomoc - eliminacija Shift-a pri ulasku u bazu10.04.2005. u 17:23 - pre 231 meseci
Citat:
ashaRehT: E sad citajuci malo forum, dosao sam na ideju i za sad mislim da sam zastitio bazu od kopiranja, ako nekog zanima mogu da kazem.


Mene zanima.

Hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Pomoc - eliminacija Shift-a pri ulasku u bazu

[ Pregleda: 3789 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.