Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

covjek iz buducnosti doputovao u proslost

elitemadzone.org :: MadZone :: covjek iz buducnosti doputovao u proslost

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11589 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Genex 99
Mirko Dragaš
Bosna i Hercegovina, RS

Član broj: 10839
Poruke: 192
*.etfbl.net.

Jabber: dragas@gmail.com
Sajt: users.prijedor.com/mirko1..


Profil

icon covjek iz buducnosti doputovao u proslost04.03.2005. u 10:50 - pre 233 meseci
Gledajuci davno emisiju NA RUBU ZNANOSTI ,HTV 1, sjetio sam se da su govorili o putovanju iy buducnosti u proslost.

Ne vezano kako je rasprava izmedju dva dr.sci. protekla jedan od njih je spomenuo da je jedan slucaj iz New York-a zabilljezen u kome je jedan covjek dosao u bolnicu, pod dijagnozom nekogdoktora , da je "LUD".

Covjek je tvrdio da je iz daleke Buducnosti, da im moze pokazati "stroj" kojim je dosao, i ako mu i dalje ne vjeruju da im moze reci lijek za sidu. Ovi mu naravo nisu vjerovali i u uz podsmjeh je covjek zavrsio na ludnici.

KAko je dalje slucaj protekao nisma siguran ali zamislite samo koji bio to apsurd bio za nas da je on realy MAN from the FUTURE.

Da li je netko cuo o ovoj prici ili mozda zna par linkova . Ja nisam bas pronasao mnogo.

[Ovu poruku je menjao Genex 99 dana 05.03.2005. u 09:29 GMT+1]
|^^^^^^^^^^|____
| Network Impact...| '|";\,___.
|_..._....._____===|=_|__|...,]|
"(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.126.EUnet.yu.



+3 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost05.03.2005. u 15:02 - pre 233 meseci
Ko će znati.....možda se i nešto uradi na tom polju kroz 100 godina ili manje.
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.air.tehnicom.net.



+1 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost05.03.2005. u 15:19 - pre 233 meseci
Pa, i trebao je da završi u ludnici. Čak i da je „došao iz budućnosti“ lud je što to priča :o)
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
*.dialup.sezampro.yu.



+11 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost05.03.2005. u 18:37 - pre 232 meseci
on je lud, a ovi sto mu veruju su jos ludji. Takvo putovanje nije moguce jer uzrok i posledica ne mogu zameniti mesta.
 
Odgovor na temu

MileG

Član broj: 28981
Poruke: 997



+7 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost05.03.2005. u 18:43 - pre 232 meseci
Citat:
Takvo putovanje nije moguce jer uzrok i posledica ne mogu zameniti mesta
Tako se nekada mislilo za svakojake stvari, koje su danas suprotne od tadasnjih ubijedjenja. Mnogo je primjera sad da navodim a svi ih znamo.

* ja bi trk u kladionicu :o)
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost05.03.2005. u 18:45 - pre 232 meseci
A mene baš zanima kakva je to dijagnoza "LUD"?

Lucidno Uneređen Demon?
Levoruki Uskršnji Dođoš?

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost05.03.2005. u 18:53 - pre 232 meseci
a jel neko gledo film K-Pax???
odlicno pokazuje pve vrste teorije putovanja kroz vreme :)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

AleksandarNS
Član broj: 36938
Poruke: 1209
*.dialup.neobee.net.



+4 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost05.03.2005. u 19:05 - pre 232 meseci
@blood
eee ali mi ne znamo shta se desilo na kraju sa kevin spejsijem (ako je to on u tom filmu). :)
It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
Odgovor na temu

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.dialup.neobee.net.



+17 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost06.03.2005. u 00:22 - pre 232 meseci
Ima toga i kod nas...
(04.03.2005. - 13:42)
Tema je premeštena iz foruma Fizika u forum Čekaonica
(05.03.2005. - 13:59)
Tema je premeštena iz foruma Čekaonica u forum MadZone

i odatle nema nazad


 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.mobtel.co.yu.



+968 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost06.03.2005. u 00:42 - pre 232 meseci
Citat:
AleksandarNS:
@blood
eee ali mi ne znamo shta se desilo na kraju sa kevin spejsijem (ako je to on u tom filmu).

Jok ja sam. Pa pisalo je na omotu da je on :P
 
Odgovor na temu

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

AleksandarNS
Član broj: 36938
Poruke: 1209
*.dialup.neobee.net.



+4 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost06.03.2005. u 15:55 - pre 232 meseci
@Pirossi
nemam ja pojma :) davno sam ga gledao....
ne veruj svemu shto prochitash na omotu :D:D
It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost06.03.2005. u 16:44 - pre 232 meseci
Ako se ne varam štos je bio u tome što je napravio neki rac-ku na burzi ( točno je predvidio što če se desiti) ali glavna stvar je bila u tome da on nigdje nije službeno postojao.Ni u policiji ni igdje drugdje. a nestao bez traga. Može bit prevarant pa u kombinaciji s ljudskim neznanjem i maštom = čovjek iz budućnosti.
a u biti - ko ga zna što on je i dal je to sve istina


Kevin Spacey u K-PAXU nije bio iz budućnosti nego s planeta zvanog K-PAX. ne miješaj svemirce i ljude iz budućnosti ))

Ako Nikola Tesla nije smislio vremeplov, e onda nije niko Iako i tu postoje neke bla bla teorije kao što jedna govori o sumnjivoj smrti, a druga o sumnjivom nestanku svih papira iz njegove sobe.i sve opet krivi ti isti ljudi iz budućnosti.


 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost06.03.2005. u 16:47 - pre 232 meseci
Pre bih ja ovo poredio sa filmom "12 Monkeys" (Bruce Willis, Brad Pitt) nego sa "K-PAX"...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

darkofdoom83
Horgos

Član broj: 3098
Poruke: 739
213.244.212.*

Sajt: www.oxo.rs


+1 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost06.03.2005. u 17:10 - pre 232 meseci
Da je taj čovek došao iz budućnosti ja bi znao,jer imam mašinu koja registruje iznenadne vremenske rupe,bilo gde da se pojave u celom svetu. Ovde sam ja zadužen za davanje dozvola,kojim mogu da dođu iz vama tkzv. budućnosti.
Sve na jednom mestu:
http://www.oxo.rs
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost06.03.2005. u 20:27 - pre 232 meseci
eto... sad je taj tip promenio buducnost i s*ebao mi planove da postanem milionaire...
 
Odgovor na temu

johnnie
somewhere in Serbia

Član broj: 40975
Poruke: 299
*.041net.co.yu.



+4 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost06.03.2005. u 21:02 - pre 232 meseci
Ajd ako dodje opet privedite ga na forum, da nam malo isprica sta zna...
Ili ga preselite odmah na temu "loto groznica"...
Still going strong...
 
Odgovor na temu

JimRainor
Novi Sad

Član broj: 26018
Poruke: 264
*.panline.net.



+2 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost06.03.2005. u 22:29 - pre 232 meseci
Prica za jako, jako malu decu. Sto nije prvo dao lek protiv side pa onda, kad postane slavan, rekao da je iz buducnosti. Sigurno bi dobio Nobelovu nagradu za medicinu i bio velik bar kao Fleming (koji je dobio Nobelovu za penicilin) pa ga onda uopste ne bi mogli tako lako strpati u ludaru cak i da mu ne poveruju. U svakom slucaju bar bi imao sansu da dokazuje da je iz buducnosti pred najvecim fizicarima sveta a ne pred psihijatrima (ne nameravam da nekome vredjam profesiju, samo napominjem da je prosecan psihijatar mnogo manje kompetentan za diskusije o vremeplovu od prosecnog fizicara).
We've arranged a global civilization in which the most crucial elements profoundly
depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no
one understands science and technology. This is a prescription for disaster.

Carl Sagan
 
Odgovor na temu

FormatC
Negativac
Carthagina

Član broj: 9928
Poruke: 446
*.vdial.verat.net.

Jabber: formatc@elitesecurity.org
ICQ: 204965214


+3 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost07.03.2005. u 01:54 - pre 232 meseci
Citat:
U svakom slucaju bar bi imao sansu da dokazuje da je iz buducnosti pred najvecim fizicarima sveta a ne pred psihijatrima

Teško bilo je dosta poznatih naučnika što su poludeli pa su išli u ludnicu ko i svi i nikakvi im fizičari nisu proveravali tvrdnje.
Inače, još ludji od njega su ti koji prave emisije u kojima izgleda kao da je to nešto tačno. Ili je to jer bi ovaj mogo da ih tuži (ali kako kad je ludak tj. nesposoban).
I jel' imao neka dokumenta pošto kol'ko ja znam to u americi nije obavezno.
/(bb|[^b]{2})/ =?
 
Odgovor na temu

Genex 99
Mirko Dragaš
Bosna i Hercegovina, RS

Član broj: 10839
Poruke: 192
*.etfbl.net.

Jabber: dragas@gmail.com
Sajt: users.prijedor.com/mirko1..


Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost07.03.2005. u 09:34 - pre 232 meseci
Ludji sam ja sto sam vam postavio temu.

Covjek koji bi i dosao iz buducnosti , mislite da bi to objavio CNN i BBC u 17.00 na vijestima? PA takve se stvari zataskavaju ne stotinama godina nego zauvek.

Ovi skeptici koji se razumeju u "FIZIKU" trebali bi znati jedno od osnovnih pravila FIZIKE a to je da nista nije nemoguce. Ja nisam netko tko ce brzo pojerovati ali sam pitao da li je netko do sada to nasao na NETU?

Nije on ludji sto je govorio nego ti sto su ga "PROGUTALI".
|^^^^^^^^^^|____
| Network Impact...| '|";\,___.
|_..._....._____===|=_|__|...,]|
"(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7174 Profil

icon Re: covjek iz buducnosti doputovao u proslost07.03.2005. u 10:22 - pre 232 meseci
Citat:

Covjek koji bi i dosao iz buducnosti , mislite da bi to objavio CNN i BBC u 17.00 na vijestima? PA takve se stvari zataskavaju ne stotinama godina nego zauvek.


Mozda jednostavno takve stvari ne postoje? ;-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: covjek iz buducnosti doputovao u proslost

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11589 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.