Postavljanje žalbe na brisanje poruke/teme:

Kada Vam neko obriše poruku ili temu, Vama će na trenutni email iz profila stići obaveštenje o brisanju. U tom obaveštenju je kopija obrisane poruke i korisničko ime moderatora koji je obrisao istu. Prilikom postavljanja žalbe, obavezno, sa žalbom priložite i sadržaj celog emaila koji je došao kao obaveštenje o brisanju.


Postavljanje žalbe na rad moderatora:

Najpre pokušajte da problem rešite u direktnom kontaktu sa moderatorom (privatne poruke, email). Ako ne budete imali uspeha u tome, postavite temu i obavezno navedite njegovo korisničko ime, kao i dokazni materijal koji pokazuje da ste u pravu. To mogu da budu: emailovi koji stižu kao obaveštenja o brisanju poruka, URL-ovi ka temama gde se može pročitati neki tekst koji potkrepljuje Vašu tvrdnju. I obavezno naznačite na koji deo teksta mislite.

Postavljanje žalbe na korisnika foruma:

Kad se žalite na rad korisnika, obavezno navedite njegovo korisničko ime, kao i dokazni materijal koji pokazuje da ste u pravu. Na primer, URL-ovi ka temama gde se može pročitati neki tekst koji potkrepljuje Vašu tvrdnju. I obavezno naznačite na koji deo teksta mislite.